Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IT Akademija ---: E-learning

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: IT Akademija ---: E-learning
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 307471 | Odgovora: 396 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

maximillian

Član broj: 39329
Poruke: 34
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.internet-prodaja-guma..


+1 Profil

icon IT Akademija ---: E-learning21.07.2007. u 19:27 - pre 203 meseci
Zanima me ima li neko bilo kakve proverene informacije i iskustva o ovoj obrazovnoj ustanovi, pogotovu o e-learning opciji... http://www.it-akademija.com/

Unapred hvala!
 
Odgovor na temu

vipow_s
Bg

Član broj: 152159
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning23.07.2007. u 08:51 - pre 203 meseci
Meni su se programi ucinili dosta zanimljivim, tako da sam u petak otisao do njih.
U principu meni deluje kao sasvim solidno resenje - godinu dana predavanja i MS, Adobe ili Cambridge sertifikati. U toku obuke obezbedjen i praktican rad na konkretnim projektima sa ciljem da dobijes referencu tako da sa vec pomenutim sertifikatima ne bi trebao biti problem naci posao.
Prostorije izgledaju odlicno opremljene, i cena od 1000 eur za godinu dana obuke je po meni sasvim uredu.
e-learning je osmisljen za one koji nemaju vremena da dolaze na predavanja, i kazu da se identicna platforma koristi na nekoliko drzavnih i privatnih fakulteta.
Ja sam planirao od jeseni da upisem neke kurseve posle kojih bi polagao za sertifikate (verovatno MS, posto se najvise trazi) i verovatno su se odluciti za it akademju.

Poz.
 
Odgovor na temu

bokiiiii
Boris Jovanovic
Beograd

Član broj: 75714
Poruke: 28
194.106.181.*

Sajt: eh samo


Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning30.08.2007. u 16:09 - pre 201 meseci
Da li neko zna nesto konkretnije po pitanju njihovih diploma? koliko su vrednovane kod nas? ima li neko da je njihov polaznik ili da zna nekog ko pohadja ili je pohadjao ovu akademiju???
 
Odgovor na temu

vipow_s
Bg

Član broj: 152159
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning31.08.2007. u 09:54 - pre 201 meseci
Ja sam ove nedelje upisao it-akademiju. Odabrao sam online opciju, zbog obaveza koje imam i ne bih mogao redovno da dolazim na predavanja. Dobio sam svoju ID karticu na kojoj su mi podaci za pristup e-learning sajtu kao i neke cd-ove i uputstva.
Sto se tice diploma nije mi najjasnije sta je tvoje pitanje, posle zavrsene obuke kod njih polazes za odredjeni medjunarodni sertifikat i to je to. Znaci dobijes Microsoft, Cambridge ili Adobe diplomu.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

biotech
ChemNinja
www.surrealtalesthegame.com |
www.chemninja.com

Član broj: 18355
Poruke: 1367
*.adsl.beocity.net.

Jabber: mpx220@elitesecurity.org
ICQ: 243403453
Sajt: www.chemninja.com


+5 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning31.08.2007. u 10:24 - pre 201 meseci
koji program si uzeo??
 
Odgovor na temu

vipow_s
Bg

Član broj: 152159
Poruke: 15
*.adsl.beotel.net.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning31.08.2007. u 12:53 - pre 201 meseci
Uzeo sam design. Adobe sertifikat mi se sada ucinio kao najprimamljiviji. A nesto sam malo i radio dizajn pre ovoga. Ako uspem za godinu dana da zavrsim ovaj program postoji mogucnost da cu sledece godine opet upisati neki drugi smer.
 
Odgovor na temu

EnigMan

Član broj: 137796
Poruke: 61
..super.turbo.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning15.09.2007. u 15:13 - pre 201 meseci
Interesuje me jedna stvar!Trenutno sam student WEB dizajna na VTS u Novom Sadu i hteo bih nakon studija da upisem IT Akademiju!Znam da su u insostransvu dosta cenjeni sertifikati (u Australiji za Microsoft sertifikat imas skoro 30%-40% vecu platu) i zanima me koliko je to cenjeno kod nas!?Ja bih upisao cisto radi sirenja svog znanja i naravno da imam papir da sam ga prosirio!
IT Akademija mi se svidja jer se uci i Linux i Microsoft dok kod Microsoft sertifikata nisam primetio da se uci Linux!Posto imam mogucnost da idem za Australiju meni je Linux od velike znacajnosti!Interesuje me kvalitet ucenja preko neta!Da li je neko to zavrsio i zna kako funkcionise!Vec par dana surfujem po njihovom sajtu i znam ga vec napamet i mogu oni sebe hvaliti koliko hoce mene interesuje neko iz svog iskustva ako zna!
Strasno mi se svidjaju kursevi i upisacu ih sigurno, ali ovo pitam samo iz radoznalosti da li je neki drugi bolji jer nemam para za bacanje tj. i ove cu pare morati sam da zaradim!
Hvala u napred
 
Odgovor na temu

Imaginary_Friend

Član broj: 119328
Poruke: 19
77.46.170.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning05.12.2007. u 16:59 - pre 198 meseci
i mene jako interesuje ova ustanova -odsek administracija mreza!
dvoumim se izmedju Vince i IT akademije,pa ako neko zna nesto vise bas bi bilo super da napise ovde par informacija iz prve ruke...


Naime kolko sam uspeo da saznam oni na odseku za admin. mreze pored MCSE programa rade i hardware,SQL server (baze uopste koliko su mi rekli iz jednog telefonskog razgovora sa ja mislim sekretaricom),fizicko umrezavanje (vidim na sajtu da se pominje mrezna oprema...),Linux i jos ponesto...
 
Odgovor na temu

Stefan Markic

Član broj: 82674
Poruke: 759
*.dynamic.sbb.co.yu.



+73 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning27.01.2008. u 05:41 - pre 196 meseci
Iskustva?
 
Odgovor na temu

vipow_s
Bg

Član broj: 152159
Poruke: 15
77.46.204.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning24.04.2008. u 22:35 - pre 193 meseci
Ajde i ja da se javim, jer su moja iskustva totalno suprotna ovome sto je koleginica iznela. Ja sam na smeru za dizajn i moja iskustva su skoro u potpunosti pozitivna. Ja mislim da sam od jeseni do sada mnogo toga naucio, bas iz oblasti koje su me zanimale. Naravno, nisam sedeo i citao samo ono sto mi je servirano, vec sam pokusao i da primenim to sto sam procitao i video na razlicitim primerima iz prakse, a instruktori (tj. instruktorke :) ) su mi izlazile uvek u susret i odgovarale na moja pitanja iako sam sigurno po nekad bio i dosadan :P

Ja imam jos par kurseva do kraja, i koliko sam obavesten pred kraj leta su predvidjena testiranja za Adobe sertifikate, uz intenzivnu pripremu pred sam ispit, tako da jedva cekam da zavrsim ovo sto mi je ostalo.
 
Odgovor na temu

peramilenko
diplomirani pravnik

Član broj: 179570
Poruke: 2
*.smin-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning25.04.2008. u 05:10 - pre 193 meseci
Jedina ozbiljna skola kod nas koja nudi elearning je IT Academy. Ja sam na IT Managementu i stvarno sam zadovoljan. Platforma za elearning je najbolja koju sam video do sada, posto sam pohadjao neke kurseve na stranim univerzitetima. Sve ovo je za veliku pohvalu. Program je sjajan i sve su autorski kursevi. Onaj kome treba znanje ce biti sigurno zadovoljan. Korisnicka podrska je odlicna. Kada god da im se obratim dobijam odgovor u toku dana. Sve u svemu dajem veliku preporuku za ovu skolu.
 
Odgovor na temu

buda01
Beograd

Član broj: 24949
Poruke: 293
*.rcub.bg.ac.yu.



+16 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning29.04.2008. u 16:59 - pre 193 meseci
Jel ovo jedna ista skola:

http://www.it-akademija.com/
http://www.barn.edu.yu/
http://www.poslovnaskola.com/


[Ovu poruku je menjao buda01 dana 29.04.2008. u 21:36 GMT+1]
 
Odgovor na temu

vipow_s
Bg

Član broj: 152159
Poruke: 15
77.46.196.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning02.05.2008. u 11:41 - pre 193 meseci
IT akademija je ovo o cemu se prica na ovoj temi.
BARN je visoka skola strukovnih studija (visa skola, formalno obrazovanje - 3 godine)
A Poslovna skola su koliko je meni poznato klasicni kursevi - 1, 2 meseca....
 
Odgovor na temu

mokina

Član broj: 138610
Poruke: 8
93.86.98.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning18.07.2008. u 22:56 - pre 191 meseci
Da li ima nekog od polaznika ove akademije da nam prenese svoja iskustva?
Koliko ste zadovoljniznanjem koje ste stekli?
Isplati li se upisati ovu akademiju?
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning30.07.2008. u 17:13 - pre 190 meseci
hoce li se neko javiti sa iskustvima?
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
87.250.37.*



+18 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning20.08.2008. u 11:34 - pre 189 meseci
Ima li forumasa sa dodatnim info o ovoj temi ??
 
Odgovor na temu

marah
sarajevo

Član broj: 114805
Poruke: 4
91.191.8.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning20.08.2008. u 20:02 - pre 189 meseci
Ja sam upisala ITA prije skoro godinu dana. Sta mogu reci? pa ne znam ni sama mogu prenijeti neko svoje iskustvo i svoje misljenje koliko je objektivno ne znam....dakle upisala sam DL jeste da poprilicno kosta ali rate nisu toliko velike i mnogo je lakse...upisala sam smijer aplikativno programiranje...za svaki predmet sam dobila odgovarajuci CD sa sadrzajem lekcija dobila sam svoju stranicu na kojoj se prati moj napredak poslije svakog dijela nekog kursa odrade se testovi...a onda i seminarski rad...organizacija je poprilicno dobra uzevsi u obzir da sam ja u Sarajevu a oni u Beogradu:)...profesori su zaista azurni i seminarski radovi se zaista brzo pregledaju i ocjenjuju...ako neko zeli da uci onda to s akademijom zaista i moze...u mom slucaju to nije bilo bas tako....jer sam poprilicno zaposlena pa sam to traljavo odradila...:)...ipak poslije svakog testa posalju pismo motivacije i ohrabrenja sto ipak pali:) kod mene bar jeste:)...eto ako sam bila od pomoci drago mi je...ako neko ima pitanje rado cu odgovoriti
 
Odgovor na temu

view
Zeljko Paunovic
Hosting022
Host Media doo
indjija

Član broj: 88273
Poruke: 1026
*.cpe.vektor.net.

Sajt: www.hosting022.com


+77 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning21.08.2008. u 06:37 - pre 189 meseci
Citat:
Ja sam upisala ITA prije skoro godinu dana. Sta mogu reci? pa ne znam ni sama mogu prenijeti neko svoje iskustvo i svoje misljenje koliko je objektivno ne znam....dakle upisala sam DL jeste da poprilicno kosta ali rate nisu toliko velike i mnogo je lakse...upisala sam smijer aplikativno programiranje...za svaki predmet sam dobila odgovarajuci CD sa sadrzajem lekcija dobila sam svoju stranicu na kojoj se prati moj napredak poslije svakog dijela nekog kursa odrade se testovi...a onda i seminarski rad...organizacija je poprilicno dobra uzevsi u obzir da sam ja u Sarajevu a oni u Beogradu:)...profesori su zaista azurni i seminarski radovi se zaista brzo pregledaju i ocjenjuju...ako neko zeli da uci onda to s akademijom zaista i moze...u mom slucaju to nije bilo bas tako....jer sam poprilicno zaposlena pa sam to traljavo odradila...:)...ipak poslije svakog testa posalju pismo motivacije i ohrabrenja sto ipak pali:) kod mene bar jeste:)...eto ako sam bila od pomoci drago mi je...ako neko ima pitanje rado cu odgovoriti


Pa jel si zadovaoljna?verujem da ima dosta lekcija i ima dosta toga da se nauci ali jesu li te motivisali dovoljno?jesi naucila nesto novo?interesujeme jel ovo skola u kojoj platis toliko para i posle godinu dana dobijis sertifikat eto tako sto si platio ili stvarno naucis nesto?
ja imam zelju da upisem ali se bojim da cu zapostaviti skolu zbog previse obaveza oko posla a ne bacaju mi se pare bas tako lako.verovatno cu ipak odloziti sve i upisati sledece godine.
 
Odgovor na temu

marah
sarajevo

Član broj: 114805
Poruke: 4
91.191.8.*



Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning21.08.2008. u 08:43 - pre 189 meseci
pa zapravo dosta su poboljsali i samu platformu...sad ima opcija da vidis i uspjehe drugih polaznika pa se mozes orjentirati kako ti ide...dodato je puno toga...sto se tice motivacije oni pruzaju podrsku ali ipak je sve do tebe i koliko si spreman da ucis...zaista odgovore na svako pitanje i profesori i osoblje...ono sto bih ja preporucila je da se ipak ima neko osnovno znanje iz oblasti koja te zanima jer onda dosta bolje mozes iskoristiti profesore...takodje ti predlazem da utrosis i puno vise vremena ja sam recimo ucila po sat vremena dnevno sto je zaista smijesno...treba zapeti mali vise i zaista se moze naucitit ja stvarno jesam naucila puno toga...tu nista nemam prigovoriti ...oni to usmjereno rade...otvaraju se predmeti po redu...od osnovnih prema specijalistickim...zaista smatram da je to jedna dobra opcija..pogotovo za ljude koji su zauzeti necim drugim preko dana...prije nekoliko mjeseci je takodje dodata i opcija za zaboravne :) podsjecanje na tempo rada kursa znaci ako zaboravis kad imas provjeru znanja oni te podsjete...meni licno za sav taj novac se isplatilo...svidja mi se to i sto se stalno poboljsavaju...mislim vidi se da se trude...mozda ima i nekih losih strana ali ja licno s njima nisam imala nikakvog negativnog iskustva...zaista nisam...do kraja mi je ostalo nesto vise od mjesec dana....sve u svemu eto nisam ti bila od neke pomoci ali pokusala sam:)
 
Odgovor na temu

Ell Diablo
Beograd

Član broj: 39293
Poruke: 208
87.250.37.*



+18 Profil

icon Re: IT Akademija ---: E-learning21.08.2008. u 10:10 - pre 189 meseci
Hvala na info :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: IT Akademija ---: E-learning
(TOP topic, by Nebojsa Milanovic)
Strane: 1 2 3 4 5 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 307471 | Odgovora: 396 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.