Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

WorldWideWeb
Dragan Vukadinov
Novi Sad

Član broj: 60137
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.brand-co.net


Profil

icon Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!27.12.2008. u 13:17 - pre 187 meseci
Ljudi,

Prvo hvala na svakom komentaru uputjenom na ovu temu jer ja zaista nemam ideje...

Imam DVD plejer Xwave, D3 SBB dekoder i Xwave DVD rekorder. Sve sam lepo spojio povezao i onda...

Pola funkcija DVD rekordera aktivira dekoder, pola plejer...znachi da bih namestio npr. snimanje na nekom programu na dekoderu moram ruchno dotji do DVD rekordera i izabrati kanal jer chim pritisnem par tastera on promeni kanal, upali plajer i kuva kafu! :PPP

Naravno, chitao sam slichne postove na forumu koji govore o prepravljanju nekih komponenti, ali onda nishta od garancije...

Za prvu pomotj sam napravio kartice pa polepio po IR resiverima na plejeru i dekoderu. :DD

Inache ideja ranije je bila da bukvalno iskljuchim uredjaj iz struje...ajde za plejer tju prezhiveti jer na rekorderu imam isto, ali ne mogu bez dekodera...

Da li postoji neki drugi nachin da se ovaj problem reshi?

Josh jednom HVALA!
Dragan Vukadinov
 
Odgovor na temu

zeoN_Rider
Beograd 🇷🇸 Srbija

Član broj: 167413
Poruke: 13063
*.adsl-a-1.sezampro.yu.

Jabber: zeoN_Rider


+459 Profil

icon Re: Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!27.12.2008. u 15:12 - pre 187 meseci
Ne, tj. promeni bar jedan uređaj, da ne budu od istog proizvođača!

Pozdrav zeoN_Rider
Ne mogu da verujem šta je slepaca
svuda oko nas!
 
Odgovor na temu

WorldWideWeb
Dragan Vukadinov
Novi Sad

Član broj: 60137
Poruke: 13
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.brand-co.net


Profil

icon Re: Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!27.12.2008. u 15:38 - pre 187 meseci
Pa D3 dekoder sigurno nije XWave... :S
Dragan Vukadinov
 
Odgovor na temu

peca26000

Član broj: 195056
Poruke: 3216



+62 Profil

icon Re: Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!27.12.2008. u 22:01 - pre 187 meseci
Sve je to KINA zato ima resenje ako je pod garancijom...
A ako nije pod garancijom menjaj daljinac ili univerzalni nekoliko tipova pa probaj i javi sta se desava.
Ovo je vise tema za elektroniku forum ? Moderatori nespavajte
 
Odgovor na temu

[es] :: Elektronika :: Audio-elektronika :: Sudaranje frekvenicja daljinaca i uredjaja...?? HELP!

[ Pregleda: 1431 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.