Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Komentari i vasa iskustva u vezi sa skolom kompjutera "Smart" u Novom Sadu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Komentari i vasa iskustva u vezi sa skolom kompjutera "Smart" u Novom Sadu

[ Pregleda: 1468 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kuli-kuli

Član broj: 139684
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Komentari i vasa iskustva u vezi sa skolom kompjutera "Smart" u Novom Sadu18.02.2011. u 21:05 - pre 159 meseci
Otvorio sam ovu temu jer me interesuje da li je jos neko imao iskustva sa skolom kompjutera "Smart" u Novom Sadu? Ja sam pohađao dvonedeljni kurs i utisci su sledeci: predavac, po imenu Nikola, je izuzetan, momak mnogo toga zna, hoce da podeli svoje znanje, zaista se trudi, za njega imam samo reci hvale, a za samu koncepciju kursa, ne bas iz razloga koji se odnosi na zbijenost nastave, tacnije, 2 radne nedelje, po 4 casa dnevno u kojem je sve obuhvaceno, tacnije 40 casova, to je, orijentaciono jedan semestar na fakultetu, u 10 radnih dana, gde se sve bukvalno ispredaje, ali ne postoji vreme da se steceno znanje, sa prethodnog casa, bar malo slegne i provezba, vec se odmah ide na drugo, naprednije, sto, mislim, da nikome ne odgovara.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Komentari i vasa iskustva u vezi sa skolom kompjutera "Smart" u Novom Sadu

[ Pregleda: 1468 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.