Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17683 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni31.03.2011. u 23:42 - pre 158 meseci
Uvek isti račun i mogućnost dopune kredita!

Uz uvek isti mesečni račun mogu da se opustim. Dodatne pogodnosti:

- Dvoje ljudi na koje mogu da računam, dva broja koja uvek pozivam besplatno.
- Bliže svemu što mi je važno, 6 meseci besplatnog surfovanja uz Telenor Klik.
- Nema ograničenja, uvek mogu da dopunim svoj kredit.
- Kada reči nisu potrebne, mogu da prenesem sve što ne iskoristim.

Opširnije: http://www.telenor.rs/sr/Priva...Prenesi-paketi/Prenesi-Dopuni/

 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni01.04.2011. u 10:39 - pre 158 meseci
Sve nove pakete poredim sa starim prenesi koji je po meni najbolji postpaid paket ikada na Telenoru.
Ovaj novi prenesi dopuni mi se cini vrlo primamljivim i po prvi put (po mom misljenju) neki operater ima koristan hybrid paket.
Kada saberem sve sto koristim na svom prenesi postpaid paketu, pretplata, klik, omiljen broj, pa onda parking etc. Dodjem do ovog iznosa koji su oni naveli za najveci "prenesi i dopuni" paket. Iz tog razloga smatram da je ovaj paket najslicniji starom prenesi i zgodan onome ko ima nameru da koristi klik i omiljene brojeve i plus moze da prenese sve sto ne potrosi. Interesantno mi je sto daju dva omiljena broja. Da nisam na starom prenesi paketu uzeo bih u obzir ovaj novi paket.
Najveca mana => nenormalna uspostava veze
Prednosti => Prenosi se 'kredit', besplatna dva omiljena broja, i ono sto je po meni super - parking se odbija od vec 'placenog kredita'.

Ja sam sve ovo sagledavao iz ugla post paid korisnika. Bice interesantno cuti sta prepaid-ovci misle o ovome. Verujem da je ovo pun pogodak za one koji na prepaidu trose malo (min 490 din./mesec) pa ako bi presli na ovaj paket sa najnizom pretplatom imali bi tih 490 din. za ono zasta su do sada trosili kredit a mogli bi da odaberu dva omiljena broja u Telenor mrezi (prava omiljena broja, a ne kao mts, wanna be omiljeni broj sa uspostavom veze) sto do sada nikada nije bilo moguce. U svakom slucaju mislim da je mnogo bolji paket od prethodnog koji su imali sa fixnim iznosom racuna (kombinuj).

[Ovu poruku je menjao samo_da_pitam dana 01.04.2011. u 12:17 GMT+1]
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

trader6
beograd

Član broj: 148364
Poruke: 712
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+22 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni01.04.2011. u 17:40 - pre 158 meseci
idu li telefoni uz ovaj paket

Ko hoće nađe način, ko neće nađe razlog!
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni01.04.2011. u 17:43 - pre 158 meseci
Da, na site-u su u kolonama vec ubacili i ove nove pakete, pored dosadanjih prenesi paketa pri izboru telefona.
npr. link
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
*.opera-mini.net.



+115 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni04.04.2011. u 10:56 - pre 158 meseci
Dali moze da se prebacuje kredit sa ovog paketa na pripaid?
 
Odgovor na temu

leprosy

Član broj: 44489
Poruke: 164
178.222.178.*



+2 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni06.04.2011. u 15:24 - pre 158 meseci
A sta se dobija u tih recimo 490 din?
0.70710678118654752440084436210485
 
Odgovor na temu

MP3MP3
Kragujevac

Član broj: 153128
Poruke: 841
*.dynamic.sbb.rs.



+36 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni06.04.2011. u 15:32 - pre 158 meseci
Citat:
leprosy: A sta se dobija u tih recimo 490 din?


http://www.telenor.rs/sr/Priva...Prenesi-paketi/Prenesi-Dopuni/
 
Odgovor na temu

brankos
Beograd

Član broj: 1847
Poruke: 299
87.250.48.*



+4 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni07.04.2011. u 01:55 - pre 158 meseci
Imam utisak, ispravite me ako grešim, ali mislim da je ovo na brzinu sklepan i ishitreno "izbačen" paket, jer recimo, korisnici ovoga paketa nisu ni na koji način stimulisani da se obavežu da uplaćuju mesečno više od 490 din. jel ne dobijaju ni više besplatnih minuta, ni više besplatnih brojeva za komunikaciju, niti više meseci KLIK-a ni nižu cenu bilo čega. Smešno, zar ne?
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni07.04.2011. u 07:39 - pre 157 meseci
Ono što je bilo potrebno je postpejd paket sa ograničenom potrošnjom koji će biti povoljniji od pripejda. Takav paket bi, verujem, bio odličan za dosta roditelja koji svojoj deci ne žele da uzmu standardnu postpejd tarifu. U takvom paketu je potrebno da poruke budu veoma jeftine i da se dobija neki internet saobraćaj u okviru pretplate. Slično kao kod 066 kontrole troškova.

Ovim paketima oni pokušavaju da nađu sredinu između cene poruka i minuta a ne shvataju da veliki deo mladih koristi poruke mnogo više nego što zove. Bolje bi bilo da su napravili tri paketa a da svaki cilja ka grupi korisnika sa određenim potrebama nego da prave devojku za sve. Oni što mnogo sms-uju i eventualno idu na net (paket sa povoljnim porukama i netom) i oni što mnogo zovu (paket sa omiljenim brojevima i netom).

Za mene je povoljno ako za pretplatu od 500 - 600 dinara neko može da pošalje više od 1000 poruka i još da ima uračunat klik. To sada može da se izvede sa Startom (ali start nema ograničenje potrošnje): 177 (pretplata) + 190 (1000sms) + 290 (klik)= 657 dinara

Eto, samo kada bi imali paket ograničene potrošnje od nekoliko stotina dinara u kome je sadržan klik i u kome je cena poruke 0.5 dinara, to bi im bio pun pogodak za osnovce i srednjoškolce. Na takvom paketu, roditelj ili potpisnik ugovora bi naknadno (samo u poslovnici) mogao da aktivira omiljeni broj, naravno, uz uvećanje pretplate za tarifu omiljenog broja.

Nadam se da ima neko pametan da realizuje ovo jer sa dobrom reklamom ciljanom ka mlađem svetu, takav paket bi ubrzo postao atraktivan.
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni07.04.2011. u 08:55 - pre 157 meseci
Slazem se da je to dobar scenario za decu (ali zar skorlaci nisu vec svi na VIP-u? Sala naravno :) )
Meni je ovaj paket izuzetno interesantan i za odredjene poslodavce, tipa manje firme, radnje etc. I do sada sam poznavao ljude koji su dobijali pretplatu od 500 din na sluzbenom telefonu a kada to potrose ili nisu mogli vise da telefoniraju ili su povecavali svoj racun. Slazem se da je mogla da postoji ovakva ili onakva matematika za paket. Mislim da je njihov adut ovde bio upravo 2 omiljena broja. Priznajem da je mene to odusevilo kada sam video. Verujem da je pojedinim pomenutim poslodavcima ovo odlicna stvar i za 490din minimum mogu da daju zaposlenima borjeve kojima ce oni placati pretplatu, a jedan ili oba omiljena broja ce se koristiti unutar firme.
Mislim da je klik ovde vise dosao kao reklama (da se ne baci) nego sto ima neku upotrebnu vrednost. Prednosti su ocigledne u odnosu na slicne operatere - niko nema prenosenje, a dva omiljena broja realizovana na Telenor nacin mogu znatno da smanje ukupan racun onima koji cesto zovu telenor brojeve.

Kakav god da je scenario korisnika u pitanju dobro je da ima sto vise paketa pa ce sami da proberu sta im se svidja.
Ali ne mislim da je na brzinu sklepan paket jer to sto rece @brankos je po meni upravo prednost a ne mana. Ne znam zasto je nekome smesno sto postoji paket u kome ga niko ne "stimulise da uplacuje mesecno vise od..."! (Ako nekome usled smanjene stimulacije fali mesto gde ce mesecno da uplacuje neke iznose imam ja svoj ziro racun) Po meni su po prvi put spojene prednosti prepaida i postpaida u jedan paket, uz, i dalje se cudim, nenormalnu uspostavu veze. Ali dobro bilo bi isuvise lepo :)

A sto se tice dodataka, ne znam da li je na ovom paketu moguce uplatiti dodatke tipa dodaj sms, medjunarodne razgovore, nocne razgovore etc. Ako je ovo moguce onda mislim da stvarno nema ko da zameri bilo sta i da bi takav paket sa mogucim dodacima bio cool. Mozda neko sa forum zna da li je moguce aktivirati ove dodatke?

[Ovu poruku je menjao samo_da_pitam dana 07.04.2011. u 10:08 GMT+1]
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni07.04.2011. u 20:38 - pre 157 meseci
A da li moze da se prebacuje kredit na pripaid?
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.dynamic.sbb.rs.



+62 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni13.04.2011. u 22:46 - pre 157 meseci
Citat:
freeworld: A da li moze da se prebacuje kredit na pripaid?

A ste ne pozoves Call-centar, pa pitas? I mene zanima i to planiram da uradim, ili da se prosetam do poslovnice, jer mi je svaki dan usput.
Elem, ja sam pre neki dan presla na taj paket i upravo sagledavam prednosti i mane.

Citat:
samo_da_pitam
A sto se tice dodataka, ne znam da li je na ovom paketu moguce uplatiti dodatke tipa dodaj sms, medjunarodne razgovore, nocne razgovore etc. Ako je ovo moguce onda mislim da stvarno nema ko da zameri bilo sta i da bi takav paket sa mogucim dodacima bio cool. Mozda neko sa forum zna da li je moguce aktivirati ove dodatke?


Moguce je uplatiti dodatak za medjunarodne razgovore, rekli su mi. Ja sam pitala jer me je to bas zanimalo, posto sam ranije bila na Fleksi paketu i slala dosta poruka u inostranstvo, sto je islo iz pretplate.
Tako da cenim da je moguce uplatiti i otale dodatke.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni13.04.2011. u 23:30 - pre 157 meseci
^
1.Zato sto forumi zato i sluze,da nebi zvali svi ni opterecivali njihove korisnicke servise,lakse je da jedan pita a mi ostali registrovani i neregistrovani korisnici procitamo tu informaciju.
2.Zato sto operateri dosta puta daju netacne informacije i ne pada mi na pamet da zovem 10 puta (potrosim 100 dinara) i onda izvlacim prosek troje su rekli ovako dvoje onako, jedan onako ali malo drugacije.
3.Zato sto mi je najbliza telenor poslovnica na 30 km,a autobuska karta u oba pravca kosta 320-330 dinara.
4.Verovatno ima i cetvrti razlog ali trenutno ne mogu da se setim :D
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni13.04.2011. u 23:48 - pre 157 meseci
Citat:
EmilijaVMoguce je uplatiti dodatak za medjunarodne razgovore, rekli su mi. Ja sam pitala jer me je to bas zanimalo, posto sam ranije bila na Fleksi paketu i slala dosta poruka u inostranstvo, sto je islo iz pretplate.
Tako da cenim da je moguce uplatiti i otale dodatke. :)

To je jos jedna prilicna prednost ovog paketa koji po meni postaje fenomenalan za koriscenje u roamingu. Sac kredit koji neko akumulira tokom tri meseca moze mirne duse da spiska u roamingu i da ne brine da ce mu doci racun uvecan na n-ti :)

Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.dynamic.sbb.rs.



+62 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 00:16 - pre 157 meseci
@samo_da_pitam

Cekaj! Nisam pitala za roming, nego za medjunarodne razgovore. Znaci kad odavde ti nekog pozivas u inostranstvo. I to se secam da mi je receno da je jeftinije zvati fiksne brojeve u inostranstvu, mobilne nesto skuplje.

Sad si mi dao ideju, pitacu i za roming. Znam da su mi za onaj stari "Kombinuj" paket rekli svojevremeno da moze da se koristi i u romingu. Moguce da moze i ovaj. Ali ga onda nisam uzela iz nekih drugoh razloga.


@freeworld

Ne moras da budes grub, samo pitam!
Ajde ovako da se dogovorimo: posto je Telenor poslovnica u mojoj ulici i svaki dan prolazim pored nje, da ti lepo meni ovde napises spisak pitanja, a ja cu da odem da ih pitam direktno. Ozbiljno ti kazem, nije mi uopste tesko, jer ionako nameravam da odem da se raspitam za jos par stvari koje mene zanimaju.

Vazi?
 
Odgovor na temu

samo_da_pitam

Član broj: 263479
Poruke: 248
*.dynamic.sbb.rs.



+50 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 00:35 - pre 157 meseci
Naravno, medjunarodni razgovori su jedno, roaming drugo. Super je sto je moguce aktivirati dodatak za madjunarodne razgovore u okviru ovog paketa. A druga povoljnost je sto je sada april i sto ce onima koji ne budu trosili sav kredit, u okviru paketa, dobro doci ono sto se prenese dok su u roamingu tamo negde jul/avgust/septembar ili kada vec idu na odmore.
Blago Mts-u!
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.dynamic.sbb.rs.



+62 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 00:38 - pre 157 meseci
^ Aha, na to si mislio! Onda ce verovatno moci da se koristi u romingu. Znam da je stari Kombinuj vazio i u romingu, a moj Fleksi nije.
 
Odgovor na temu

freeworld
Srbija

Član broj: 250794
Poruke: 1333
109.122.73.*



+115 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 00:44 - pre 157 meseci
Nisam grub,samo sam lepo izlozio svoje razloge.
Pa ako si raspolozena da pitas onda ovako:
1)da li u prenesi i dopuni postpaid paketu je omoguceno slanje kredita pripaid brojevima,npr. imas 490 dinara na najmanjem paketu i hoces da posaljes 200 dinara na drugi broj,a da ti skine od tih 490 din?
2)Dokle vazi cena minuta izmedju 3 broja 1 dinar u grand pripaidu?
Hvala
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.dynamic.sbb.rs.



+62 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 01:00 - pre 157 meseci
^ To za slanje kredita cu svakako da pitam, jer i mene zanima.

A ovo drugo moram da naucim napamet, jerbo nema veze sa ovim paketom. Valjda ce shvatiti na sta mislim!
 
Odgovor na temu

EmilijaV
Forumska tetka
Beograd

Član broj: 159453
Poruke: 206
*.dynamic.sbb.rs.



+62 Profil

icon Re: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni14.04.2011. u 16:48 - pre 157 meseci
Evo, pitala samo, po dogovoru!

@samo_da_pitam
Ovako: moguce je aktivirati medjunarodne razgovore i Klik (posle sest meseci, koliko daju besplatno), ali ne mogu da se dodaju minuti i poruke. Kredit moze da se akumulira i trosi u romingu.

@freeworld
I za tebe odgovor: za sad nije moguce poslati kredit na prepaid broj iz tehnickih razloga, ali se radi na tome i treba ocekivati da ce biti moguce za neko vreme, treba se raspitivati. Fazon je sto je ovaj paket tehnicki specifican (jer je kombinacija post i prepaida), pa neke stvari jos treba da se odrade.

A za ovo drugo su mi rekli da vazi ta cena minuta sve dok uplacujes kredit. Znaci niko nista ne ukida.

Nadam se da sam dobro obavila zadatak!


 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novi tarifni paket - Prenesi i Dopuni

Strane: 1 2 3 4

[ Pregleda: 17683 | Odgovora: 64 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.