Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird

[es] :: E-mail :: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird

[ Pregleda: 2330 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird26.06.2011. u 14:11 - pre 156 meseci
posle vise pokusaja da osposobim Thunderbird koji je trokirao, digao sam ruke i potreban mi je novi e-mail client... s obzirom da duzi niz godina ne pratim tu scenu, zamolio bih vas da mi preporucite neki dobar a free, a ako bi imao mogucnost da importuje (nekoliko hiljada) mejlove iz Thunderbirda, to bi bilo fantasticno...
 
Odgovor na temu

Blaise De Vigenere
Law Office, Novi Sad
Srbija

Član broj: 278514
Poruke: 178
*.dynamic.sbb.rs.



+55 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird27.06.2011. u 00:31 - pre 155 meseci
Probaj POSTBOX.

Postbox is an email client for OS X and Windows built on Mozilla Thunderbird code. But Postbox is much richer in features compared to Thunderbird, including a number of social features and connections to web services like Twitter, FriendFeed, and Facebook. Postbox indexes your messages, contacts, images, links, and attachments, making it simple to search for items stored in your emails.


Po mom mišljenju je mnogo bolji od Thunderbird-a.
Our duty is to be useful, not according to our desires but according to our powers.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12848



+4784 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird27.06.2011. u 00:37 - pre 155 meseci
Imas na Advocacy forumu temu o klijentima, Ivan je pokrenuo kad je totalno poshizeo sa Outlook-om. Mada, ono sto se provlaci kao zakljucak je da ni jedan nije idealan. Inace, ljudi (ne samo na toj temi) hvale The Bat.
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.dynamic.sbb.rs.



+553 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird27.06.2011. u 07:01 - pre 155 meseci
Citat:
Shadowed: Inace, ljudi (ne samo na toj temi) hvale The Bat.


Doduše, nije besplatan, ali ja ga koristim skoro 12 godina i nemam nekih velikih zamerki. A i to što nije besplatan nije neka prepreka, jer često imaju akcije sa popustom, ja sam ga kupio za neku siću (mislim da je bilo <US$10), jeste da sam doplatio i upgrade na noviju verziju, ali i to je bilo na popustu - pa još kad se podeli na 12 godina koliko ga koristim..
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird27.06.2011. u 07:20 - pre 155 meseci
Nije besplatan ni pomenuti POSTBOX a plaćati program za mail mi je pomelo bzvz, naročito pored Thunderbirda. Šta ti je zabrljalo, možda nije kasno da se predomisliš? ;)
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird27.06.2011. u 15:54 - pre 155 meseci
e pa to, znam za The Bat ali placati za mejl klijent pored toliko besplatnih je bljak :)
jao calexx brate, ne pitaj, ne mogu vise da se mucim, ima toliko toga da me mrzi da se zalim vise...
 
Odgovor na temu

GORSHTAK
Ivan Matić

Član broj: 136182
Poruke: 285
*.adsl.verat.net.



+5 Profil

icon Re: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird30.06.2011. u 17:52 - pre 155 meseci
Probaj http://www.emclient.com/, sa besplatnom verzijom imaš max 2 ili 3 naloga. Ne znam kakav je za import iz thunderbird-a.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Doslo vreme da i ja napustim... Thunderbird

[ Pregleda: 2330 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.