Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više

[ Pregleda: 3259 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

evolution

Član broj: 146102
Poruke: 321
*.adsl-3.sezampro.rs.

Sajt: www.evocentar.net


+7 Profil

icon Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više01.03.2012. u 08:23 - pre 147 meseci
Laptop ili tablet računare iz velike Telenor ponude, sada možete da odaberete po sjajnoj ceni uz nove tarifne pakete SURFUJ VIŠE u kojima Vas čeka još veća količina saobraćaja!

U paketu SURFUJ VIŠE 10 dobijaš 10GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 5GB ti je na raspolaganju uvek, a 5GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 20 dobijaš 20GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 10GB ti je na raspolaganju uvek, a 10GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 30 dobijaš 30GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 15GB ti je na raspolaganju uvek, a 15GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U paketu SURFUJ VIŠE 50 dobijaš 50GB internet saobraćaja po maksimalnoj brzini prenosa. 25GB ti je na raspolaganju uvek, a 25GB dodatnog saobraćaja možeš da koristiš od 0 do 6h. U vremenu od 0h do 6h prioritet ima dodatni saobraćaj.

Uz nove internet tarifne pakete, i Pametnu mrežu dostupnu na teritoriji cele Srbije, na raspolaganju su i novi tablet i laptop računari uz ugovorne obaveze od 18 i 36 meseci: http://www.telenor.rs/sr/Privatni-korisnici/Internet/

Opširnije: http://i.evocentar.net/yUsidl
 
Odgovor na temu

Slobodan Milivojevic
One IT
Pirot / ni.ac.rs

Član broj: 7062
Poruke: 6383
*.mts.telekom.rs.

Jabber: poglavica@elitesecurity.org
Sajt: www.slobodanmilivojevic.i..


+363 Profil

icon Re: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više01.03.2012. u 09:43 - pre 147 meseci
Ha, Vip idalje mislim da ima bolje pakete. Možda se ovde dobija više gogabajta ukupno, ali kod Vipa je flat 200kbps konstantno, nema dva limita. A i nije "vampirska tarifa". Mogao je Telenor bolje to da uradi.

64kbps može još jedino za mobilni telefon i neke osnovne potrebe sinhronizacije i instant messaginga da bude dovoljno. Za bilo šta više je to teško upotrebljivo.

Naravno ne treba zaboraviti da Telenor ima mnogo bolju 3G pokrivenost.
Čemu ovo služi, a uz to i ne radi?!?!?!?!
www.oneit.rs :: www.koktelbar.rs ::
www.fissoft.net

Fiber on steroids:
http://www.speedtest.net/my-
result/3821970146
 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više01.03.2012. u 11:43 - pre 147 meseci
Što se tiče hspa+, mislim da Vip ima bolju pokrivenost. A i cena je prejaka. Većina će na silu koristiti net u sitne sate. Ali ako se budem zaposlio kao noćni čuvar, sigurno uzimam neku od ovih tarifa.
 
Odgovor na temu

martin87le
Mate Mates
Student
Leskovac,Srbija

Član broj: 287220
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



+3 Profil

icon Re: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više09.03.2012. u 03:19 - pre 146 meseci
Ovo je moje skromno iskustvo:
Nikako ne uzimajte ovo g**o od Telenora.Sada sam se zeznuo i nikad vise!

Naime pre 6-7 meseci sam trazio buget (net,word,exel,itd.) lap top,a nisam mogao da ga uzmem na kredit,jer sam student.
Otisao u Telenor i receno mi je da posto nisam korisnik njihove mreze moram sklopiti ugovor,koristiti net paket duze od 6 meseci i mogu uzeti Laptop na rate.To sam i uradio uzeo studentski paket...

U medjuvremenu VIP je izbacio fenomenalnu ponudu za Laptop i net Asus h54x + 15 gb net za 1650 din prva god i 2090 din druga god.Naravno uzeo sam laptop i iskreno prezadovoljan sam za sada,jer ipak meni je trebao buget komp,a ne neka zla masina.

Danas sam vido Telenorovu reklamu za Lenovo koji je isti kao i Vip-ov Asus,samo je kod Lenova jaci HDD.Naravno otisao sam do Telenora da vidim o cemu se radi.
Docekala me je ljubazna prodavacica,uputila me u novi cenovnik...Kada sam joj rekao da imam ugovor sa njima za net i da mi treba jos jedan laptop za sestru,odgovorila mi je da nikako ne mogu uzeti na vec postojeci ugovor - WTF?!- niti mogu povecati paket pa na osnovu njega uzeti lap na rate,vec moram sklopiti novi ugovor!
Kada sam pitao zasto receno mi je da vec postoji ugovor samnom i to za MODEM,da sam uzeo samo sim karticu bez modema pre tih 7 meseci onda bi mogao da uzmem lap!!!!
A odakle meni modem u to vreme?!?!?!?!

Kada sam dosao kuci malo sam propacunao,s obzirom da su od sada Telenorovi paketi na 18 ili 36 meseci,taj lap bi moja sestra preplatila!
36 meseci-9600 din ucesce (na rate po 830 din) + 1990 din mesecne preplate i to vam je 9600+36*1990= 81 240 dinara!!!!!!
Dok kod Vip-a mene (slican) Lap kosta 12*1640+12*2190= 45 960.


A sto se tice odnosa kvaliteta mreze i brzine Telenor ima stabilniju mrezu i bolju pokrivenost,dok Vip ima fenomenalne brzine u gradu,dok van njega pada na EDGE...
 
Odgovor na temu

synn
Novi Sad

Član broj: 152047
Poruke: 276
*.dynamic.sbb.rs.



+42 Profil

icon Re: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više14.03.2012. u 00:52 - pre 146 meseci
A zasto racunas pretplatu? Za te pare dobijas nesto sto nije vezano za lap top. Racunaj samo rate.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Novi Telenor Internet tarifni paketi: Surfuj više

[ Pregleda: 3259 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.