Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

ispis podataka iz Mysql baze pomoću foreach petlje

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Registar Nacionalnog ID :: ispis podataka iz Mysql baze pomoću foreach petlje

[ Pregleda: 3603 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drmilun9
Dragan Milunović

Član broj: 303475
Poruke: 99
*.teol.net.



+1 Profil

icon ispis podataka iz Mysql baze pomoću foreach petlje26.06.2012. u 17:39 - pre 143 meseci
POZDRAV SVIMA.

Imam problem prilikom ispisa iz Mysql baze. Problem je sledeći: koristim foreach petlju da mi se ispišu podaci iz baze. I petlja dobro radi kad treba da se ispišu podaci koji se nalaze u bazi ali stvar je u tome da ja želim da kad nema podataka u bazi, koje korisnik može da zatraži da se ispiše porukica da "nema traženih podataka" . Mislim da se za tu opciju koristi opcija "empty" ili nešto slično. Mislim da je ova moja foreach petlja nepotpuna koju koristim i znači nedostaje mi opcija da kada korisnik zatraži određene podatke u bazi koji nepostoje i klikne na "submit" da se pojavi "nema traženih podataka". Evo i koda:



global $wpdb;

$imena = $wpdb->get_results("select * from tabelaslika where cijena BETWEEN $cijenaod AND $cijenado AND kvadrati BETWEEN $kvadratiod AND $kvadratido AND (mjesto) = '".$mjesto."'AND (objekat) = '".$objekat."'AND (kategorija) = '".$kategorija."' ");

echo "<table>";

foreach($imena as $customer){
echo "<tr>";
echo "<td>".$customer->kategorija."</td>";
echo "<td>".$customer->mjesto."</td>";
echo "<td>".$customer->objekat."</td>";
echo "<td>".$customer->kvadrati."</td>";
echo "<td>".$customer->cijena."</td>";
echo "</td>";

}
echo "</table>";


HVALA SVIMA UNAPRED NA EVENTUALNOJ POMOĆI. POMAGAJTE
 
Odgovor na temu

[es] :: IT pravo i politika razvoja :: Registar Nacionalnog ID :: ispis podataka iz Mysql baze pomoću foreach petlje

[ Pregleda: 3603 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.