Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!

[ Pregleda: 4194 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sceka
Zoran Scekic
Recording Engineer, Producer
Studio Neverne Bebe
Beograd

Član broj: 94496
Poruke: 2257
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.linkedin.com/in/sceka


+4501 Profil

icon Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!14.03.2013. u 22:51 - pre 134 meseci
Napokon mape za Nokia telefone ali stvarno dobre! Brzo se ucitava pozicija. Sad mi je nasao poziciju skoro u metar tacno, napolju pada sneg, neka magla, ja ispred garaze... :) Prosto neverovatno - sada kad je Simbian navodno na umoru napravise apdejt mapa maestralno. Prosto cu da zadrzim C7 samo zbog toga, makar kao drugi telefon! :)


Pozdrav!
"Grand Magus and Supreme Wizard of professional
audio applications in the known universe and beyond"
E-Mail: [email protected]
Home Page: http://www.linkedin.com/in/sceka

:) "Nije ti palo na pamet da nekom inteligentnijem postu daš lajk?" (By Nebojsa)

Pravi biser: „Sada sumnjam da bih ucestvovao u poboljsavanju Nebojsinog foruma.”
 
Odgovor na temu

Devanagari
Belgradesh, Srbistan

Član broj: 255755
Poruke: 52
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+702 Profil

icon Re: Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!24.03.2013. u 19:46 - pre 134 meseci
Bas juce videh update. Sta reci, bolje ikad nego nikad ali opet... Iako mi potez ide u korist, toliko kasni da skoro da nemam nikakav osecaj da je u pitanju neki benefit.

Ali objektivno, mape su im stvarno dobre i mnogo ih gotivim,generalno. Gde god sam ih koristio radile su besprekorno, kao i navigacija, a treba ti samo download od par desetina MB. Cak i u najgorim vukoyebinama su odlicno sljakale. Offline, a sve legalno, i to jos od vendora. Imam jednu 701, relativno nov telefon, s kojom nisam znao sta da radim u Srbiji, a napolju sam je koristio kao navigaciju. Sada je i to reseno. Jedino sto je ekran minijaturan u poredjenju sa ovim novijim telefonima.

Ova prica je savrsena ilustracija svega sto nije u redu sa Nokiom. Jeste da je u pitanju Srbija ali svejedno - dobijes vise nego sto konkurencija nudi za mnogo manje novca nego sto konkurencija nudi (dzabe + offline) ali toliko kasno da gubi skoro svaki smisao.
Nakon velike svetske katastrofe, Srbija će biti u prilici da povrati Kosovo i Metohiju
 
Odgovor na temu

petrovuk
Linux Admin
VPN - Vuk Petrovic Networks

Član broj: 313649
Poruke: 1
95.180.40.*



Profil

icon Re: Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!01.04.2013. u 17:40 - pre 133 meseci
Pozdrav svima!

Da li je neko instalirao novi update na E5-00? Meni još uvek ne nudi... Na 5800 sve radi kako treba.
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Nove mape za Symbian, zapravo apdejt ali veoma dobar!

[ Pregleda: 4194 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.