Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako funkcionise davanje uslova za prolazak u drugu godinu fakulteta? FTN

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Kako funkcionise davanje uslova za prolazak u drugu godinu fakulteta? FTN

[ Pregleda: 3235 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ujvatorijum
Zarko Zrenjanin
novi sad

Član broj: 324464
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Kako funkcionise davanje uslova za prolazak u drugu godinu fakulteta? FTN31.07.2014. u 22:51 - pre 117 meseci
Ja sam student prve godine na Ftn-u Novi Sad.Studiram smer gradjevinarstvo i nisam stekao pravo na potpise iz 3-4 predmeta.Cuo sam da za prolazak iz prve u drugu godinu treba 30 Esbn bodova...pa me interesuje da li ima odredjeno koliko potpisa moze maksimalno da mi fali?I kako moram da resavam te potpise za prelazak u drugu godinu?Koliko se placa? Hvala unapred )
 
Odgovor na temu

ujvatorijum
Zarko Zrenjanin
novi sad

Član broj: 324464
Poruke: 2
*.adsl.eunet.rs.



Profil

icon Re: Kako funkcionise davanje uslova za prolazak u drugu godinu fakulteta? FTN01.09.2014. u 11:16 - pre 116 meseci
Ja sam student prve godine na Ftn-u Novi Sad.Studiram smer gradjevinarstvo i nisam stekao pravo na potpise iz 3-4 predmeta.Cuo sam da za prolazak iz prve u drugu godinu treba 30 Esbn bodova...pa me interesuje da li ima odredjeno koliko potpisa moze maksimalno da mi fali?I kako moram da resavam te potpise za prelazak u drugu godinu?Koliko se placa? Hvala unapred )
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Kako funkcionise davanje uslova za prolazak u drugu godinu fakulteta? FTN

[ Pregleda: 3235 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.