Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ko snosi odgovornost za sadrzaj posiljke?

[es] :: E-Kupovina :: Ko snosi odgovornost za sadrzaj posiljke?

[ Pregleda: 1962 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IvanaCHI

Član broj: 325559
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Ko snosi odgovornost za sadrzaj posiljke?12.10.2014. u 07:00 - pre 115 meseci
Pozdrav,
Nova sam u svetu internet trgovine i za sada sam imala svega nekoliko narudzbina sa interneta.
Na stranim sajtovima sam pricitala da se desava da prodavci iz indije i kine nekada greskom posalju lekove/municiju cak i oruzije! (Lud je ovaj svet)
Zanima me u tom slucaju ko je odgovoran za sadrzaj posiljke?
Mislim da je logicno da je posiljalac jer u slucaju da nije on onda bih ja svakome mogla da narucim sta god zelim i samim tim da mu smestim zatvor itd..
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8082



+1753 Profil

icon Re: Ko snosi odgovornost za sadrzaj posiljke?12.10.2014. u 12:02 - pre 115 meseci
Ne salju oni tek tako drogu i slicne stvari Sto je bilo slucajeva nekoliko, imas na sajtu carine , to su ipak porucioci trazili, i nije bilo iz Kine, tamo za drogu i slicne stvari Leti Glava vec su porucivali ljudi biljke is Holandije.

Tako da o tome ne treba brinuti, da ce slucajno neko da dobije nesto za sta se ide u zatvor, uvek to neko naruci, jer ta roba nije jeftina i niko je ne poklanja.

Inace sve dok ne primis paket, on nije tvoj, vec posiljaoca. Zato policija i ceka da se poket primi, pa da deluje
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: Ko snosi odgovornost za sadrzaj posiljke?

[ Pregleda: 1962 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.