Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?

[ Pregleda: 5749 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

DusanSukovic
Dušan Šulović
Na krevetu

Član broj: 35637
Poruke: 1371

Sajt: www.MotoBoem.RS


+460 Profil

icon Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?27.02.2015. u 07:33 - pre 110 meseci
Portal je smesan, kad dodjes na link plati racun, ne mozes nista da platis, kod telekom.rs je to puno jednostavnije, znam da telenor.rs nije prihvatao ni strane kartice dok je telekom to uvek dozvoljavao :)


Stane Dolanc: "Bavljenje tehnikom treba da postane svakodnevna potreba coveka.."
 
Odgovor na temu

synn
Novi Sad

Član broj: 152047
Poruke: 276
*.mbb.telenor.rs.



+42 Profil

icon Re: Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?27.02.2015. u 14:36 - pre 110 meseci
Registrujes mail na portalu Moj Telenor i onda ti na taj mail stigne forma za placanje. Samo upises broj kartice datum vazenja i i kliknes na plati. Skinu ti pare s kartice i to je to. Cak ako imas Telenor Banka karticu ne placas ni proviziju.
Jednostavno je da jednostavnije ne moze da bude.
 
Odgovor na temu

Miroslav Cvejić
Technical Lead
Revel Systems UAB
Vilnius, Lithuania

Član broj: 802
Poruke: 6609
*.dynamic.sbb.rs.



+536 Profil

icon Re: Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?27.02.2015. u 17:31 - pre 110 meseci
Nema provizije ni sa karticama drugih banaka.
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Placanje online racuna na portalu 'Moj Telekom' ?

[ Pregleda: 5749 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.