Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)

[ Pregleda: 5499 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Brat Ivke
Serviser
Wizard
Zrenjanin

Član broj: 329525
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)03.07.2015. u 14:17 - pre 106 meseci
Pozdrav svima,

Opet ja sa pitanjem vezanim za FTN u Novom Sadu. S obzirom da sam se detaljnije raspitao, skontao sam da nema te sile da nastavim na smeru E2 ili na softverskom inženjerstvu (kad sam bio budala da upišem inženjerski menadžment u ZR na višoj), za oko mi je zapeo ovaj smer . S obzirom na dosta sličnih predmeta, imam dobre šanse da me prime. Voleo bih da čujem iskustva sadašnjih/bivših studenata na ovom smeru. Kakvi su utisci, kakve su (i da li postoje) šanse za zapošljavanje sa ovim smerom. I ono navažnije, koliko se uči iz ovih programerskih predmeta, da li se stekne dovoljno znanja da bi se nešto ozbiljnije radilo na tom polju.

Unapred hvala svima na odgovorima, i izvinite što drugi put u dva dana postavljam slično pitanje.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

mrIronMan

Član broj: 327770
Poruke: 146
*.dynamic.sbb.rs.



+45 Profil

icon Re: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)03.07.2015. u 15:05 - pre 106 meseci
Taj smer je otvoren tek prosle godine u septembru tako da ces tesko saznati odgovore u vezi zaposljavanja i stecenog znanja iz programiranja.
 
Odgovor na temu

Brat Ivke
Serviser
Wizard
Zrenjanin

Član broj: 329525
Poruke: 9
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)03.07.2015. u 15:41 - pre 106 meseci
Hvala na odgovoru. Nisam znao da je tako skoro otvoren, u svakom slučaju, pokušaću pa kud puklo :)
 
Odgovor na temu

mix91
Srbija

Član broj: 332733
Poruke: 1
89.216.45.*



Profil

icon Re: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)04.03.2016. u 14:55 - pre 98 meseci
Cao,

Ovaj smer su otvorili profesori sa Inzenjerskog menadzmenta, uglavnom oni koji su bili na 4oj godini (Informacioni menadzment) i drzali programerske predmete (java, baze podataka i sl.)
Ono sto ja mogu da ti kazem iz iskustva jeste da i posle godinu dana rada sa ovim profesorima mozes da steknes znanje koje ce biti dovoljno za posao, naravno oblast je takva da ces uvek morati da ucis, pa te to ceka i kada se zaposlis. Bitno je samo da imas malo talenta za sve to i da si vredan, pa problema nece biti.
Ja sam upisala master Inz. informacionih sistema i zadovoljna sam, a cula sam i od kolega koji su bili prva generacija na osnovnim studijama da su zadovoljni, tako da bih svakom preporucila.

Pozdrav i samo napred :)
 
Odgovor na temu

pedjaks
krusevac

Član broj: 103000
Poruke: 18
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)11.01.2021. u 11:40 - pre 39 meseci
Zdravo,
Obzirom da je prošlo više godina od otvaranja smera Inženjerstvo informacionih sistema na FTNu (i teme na forumu), interesuje me kakva su iskustva (stečeno znanje, težina, mogućnost zapošljavanja kod nas i u inostranstvu)


 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Inženjerstvo informacionih sistema (FTN Novi Sad)

[ Pregleda: 5499 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.