Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

GPS tracking resenja

[es] :: GPS :: GPS tracking resenja

[ Pregleda: 2355 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

pctel
Beograd

Član broj: 13030
Poruke: 10893



+1349 Profil

icon GPS tracking resenja12.06.2016. u 22:28 - pre 94 meseci
Da li ne neko u skorije vreme postavio GPS tracking na vozila? Imam oko desetak vozila, zanima me da li se vise isplati naruciti uredjaje iz Kine i kupiti aplikaciju, pa formirati server, ili koristiti na pretplatu gotovo resenje neke od firmi koje to nude? Ima li neko neki primer cena za poredjenje? Cak smo usluyno uradili ugradnju uredjaja u vozila jedne od najvecih kompanija u Srbiji, imamo taj deo kadrova koji montazu obavljaju veoma brzo i kvalitetno, ali sa tim IT delom (server i aplikacija) nismo imali dodirnih tacaka.
Samo ti sinko (administratore) radi svoj posao.
 
Odgovor na temu

beep
Srbija/Vrbas

Član broj: 19294
Poruke: 198
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: keselj.xyz


+1 Profil

icon Re: GPS tracking resenja30.07.2016. u 15:14 - pre 93 meseci
Pozz...

Postoji opensource resenje Traccar server koji podrzava preko stotinjak protokola. Server moze da radi na Linux i Win platformi jer je pisan u Java-i. Najbolje bi bilo da server bude u 'oblaku'(Virtual Server Hosting). Mozes da korisits besplatno godinu dana Amazon EC2 Virtual Server Hosting, samo je potrebna validna kartica. Tako da te server i hosting ne kostaju ama bas nista, sem malo izgubljenog vremena da se to namesti. Ja imam svoj server pa ako ti treba za probu javi se na mail.
 
Odgovor na temu

ivauuuun45
vozač
fast food

Član broj: 335249
Poruke: 1
*.xtwifi.net.mtnet.hr.



Profil

icon Re: GPS tracking resenja02.11.2016. u 11:44 - pre 90 meseci
Koja je razlika između recimo ovog sustava za GPS praćenje http://www.mireofleet.com/hr/rjesenja i tog opensource-a? osim naravno u cijeni
da ne plaćam ako nije velika razlika.. imam 5-6 dostavnih vozila
 
Odgovor na temu

[es] :: GPS :: GPS tracking resenja

[ Pregleda: 2355 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.