Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

360 total security nije primetio viruse?

[es] :: Zaštita :: 360 total security nije primetio viruse?

[ Pregleda: 1144 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon 360 total security nije primetio viruse?18.04.2017. u 09:38 - pre 85 meseci
Prilikom skeniranja,antivirusni program 360 total security je pronašao nekoliko trojanaca, i zanima me zašto nije odreagovao odmah kada su ušli u računar ti virusi, a ne prilikom skeniranja sistema?

Igor
 
Odgovor na temu

valjan
Janko Valencik
Software Deployer
Schneider Electric
Novi Sad

Moderator
Član broj: 158605
Poruke: 3531
*.mediaworksit.net.



+553 Profil

icon Re: 360 total security nije primetio viruse?18.04.2017. u 10:24 - pre 85 meseci
Trojanci nisu virusi, znači to su uglavnom fajlovi koji se pretvaraju da rade jednu stvar a u pozadini rade nešto što ugrožava bezbednost ili privatnost tvog računara, i oni se ne raznmožavaju sami od sebe, znači ti sam moraš da ih prebaciš na svoj računar i da ih ručno pokreneš. S obzirom da si ih ti sam prekopirao iz nekog drugog izvora, a nisi ih pokretao, zašto bi onda antivirus reagovao? Uveo si drugare na žurku koju si sam organizovao, zašto bi te momak iz obezbeđenja na vratima upozoravao da izgledaju sumnjivo kada si mu ti rekao da odgovaraš za njih? Kada si pokrenuo detaljan sken, tada ti je prijavio da se u tim fajlovima nalazi maliciozan kod, drugim rečima isto kao da si pitao onog tvog bezbednjaka "šta misliš, koga da izbacimo sa žurke?" i onda ti on pokaže prstom ko je sve sumnjiv...
 
Odgovor na temu

igormil
srbija

Član broj: 288404
Poruke: 571
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+8 Profil

icon Re: 360 total security nije primetio viruse?18.04.2017. u 12:02 - pre 85 meseci
Svaka čast Valjane na ovako lepom objašnjenju.Hvala ti na pomoći.

Pozdrav.
 
Odgovor na temu

[es] :: Zaštita :: 360 total security nije primetio viruse?

[ Pregleda: 1144 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.