Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sublimaciona stampa na pamucne majice

[es] :: Izdavaštvo :: Sublimaciona stampa na pamucne majice

[ Pregleda: 3464 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Dario82
Dario Jakovljevic
Subotica

Član broj: 337952
Poruke: 1
77.243.23.*



Profil

icon Sublimaciona stampa na pamucne majice15.01.2018. u 13:35 - pre 75 meseci
Postovanje,

Procitao sam vec sve zivo sto je bilo na ovu temu i na forumu a i sire. Imam problem i verujem da neko od vas ko ima iskustva sigurno zna u cemu je stos.
Do sada smo uvek radili sito stampu, i u poslednje vreme imamo klijenta koji zahteva da im radimo majice gde ima dosta da kazem svetlo krem boje (boja koze)
i jako tesko mozemo da dobijemo tu boju, i stoga smo se odlucili da probamo sublimaciju, radili smo ovom tehnikom do sada ali samo solje, i iskreno tu nije bilo
nikakvih problema, znaci epson l1300 prepavljen i presa za solje, do sada smo uradili par stotina solja stvarno nije bilo ni najmanje greske. I sada kada smo krenuli da
radimo majice, znaci 100% pamuk gildan majice imamo problem da na nekim mestima boja sa papira nece da se prenese na majicu.

Do sada sta mi je padalo na pamet:- los papir? Zamenili papir ista stvar.
- Pekli na 180 , probali 175 - 190 manje vise ista stvar na vecim temperaturama smo dobijali cak i losije rezultate.
- Radili 95% stisak, probali 90% losije dosta probali 100% veoma slicno , cak dobijamo delove koji se odvajaju od majice (gule se)
- Imali smo razne teorije, da lepak nije dobar pa smo i njega zamenili, takodje smo pokusali da odma nanosimo lepak na istampan
preslikac, ista stvar.
Ono sto je jos ostalo jeste presa i majice , iskreno majice 100% pamuk, probali smo druge majice i negde ima razlike negde nema ( kako se koja potrefi) , ostala jos presa
Novo kupljena presa nije neko ludilo kvalitet, ali nismo smatrali da to toliko moze biti presudno? Da li neko ima neki savet ili ideju kako da prevazidjemo ovaj problem.



 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Sublimaciona stampa na pamucne majice

[ Pregleda: 3464 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.