Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

[JavaScript Bootcamp]

[es] :: Ostali programski jezici :: [JavaScript Bootcamp]

[ Pregleda: 1123 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

NJ22
Beograd, Srbija

Član broj: 338574
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon [JavaScript Bootcamp]17.05.2018. u 15:15 - pre 71 meseci
Poštovanje dame i gospodo!

Kao što naslov sam govori, zaintresovan sam za JavaScript Bootcamp.
Niko od mojih prijatelja i poznanika nema nikakva iskustva sa datom temom pa sam prinudjen da pomoć tražim drugde

Zaintresovao sam se pre nekoliko nedelja za (Front End) Web Development i krenuo da čeprkam i testiram stvari, čisto da vidim da li je to zapravo za mene - i našao se oduševljen!
Mislim da je to polje u kom sam se pronašao i želim da u tom pravcu gradim karijeru. Apsolutno sam svestan da je dug put preda mnom i da će mi trebati puno vremena da steknem potrebno znanje, ali sam odlučan da u tome uspem.

Za vreme provedeno učeći, stekao sam neko znanje o HTML-u i CSS-u. Uglavnom preko udemy, codeacademy i youtube tutorijala i vežbajući na nekim svojim projektima. Samu JavuScript nisam još uvek ni pipnuo.
Prema mom nekom shvatanju, još stotine sati rada me čeka pre nego što smem da pomislim da sam dovoljno dobar da pronadjem ozbiljno zaposlenje kao Developer.
Otuda i želja da "skratim" taj proces učenja
Svestan sam da ne postoji Bootcamp koji će od mene stvoriti Developera preko noći, ali verujem da može da mi pomogne da napravim čvrst temelj oko koga mogu da nastavim da gradim.
Mislim da bi mi trebalo puno više vremena ako bih radio sam, jer nemam neke specijalne radne navike i puno mi je lakše kad imam neku vrstu obaveze i nekoga da me gura i da ga vučem za rukav.
Takodje sam svestan da sav taj sadržaj može za gotovo džabe da se nadje na netu, ali eto, igrom slučaja sam se pronašao u finansijskoj mogućnosti i želim to da iskoristim.


Konkretna pitanja:

#1 Da li neko ima ikakva iskustva sa Bootcamovima u Evropi i kakva su?
#2 Da li je neko čuo za kvalitetan Bootcamp u Evropi?
#3 Koji Bootcamp nudi najbolji novac-usluga odnos?

Dovoljno za početak

I samo da sumiram na kraju:

Jasno mi je da sav materijal za učenje može da se nadje besplatno.
Jasno mi je da i uz eventualan odlazak na Bootcamp moram da uložim puno vremena i truda da bih uspeo.
I jasno mi je da je ovo oblast u kojoj učenje nikad ne prestaje.

Svako mišljenje je dobrodošlo!


 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali programski jezici :: [JavaScript Bootcamp]

[ Pregleda: 1123 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.