Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?

[ Pregleda: 9155 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

aki19965
Alen Fetahovic
Beograd

Član broj: 335025
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?15.12.2018. u 18:17 - pre 64 meseci
Pozdrav imam jedno pitanje, Imam kuci ovde u Srbiji iptv Tlekoma i imam ga na dva uredjaja u kuci sad u skorije vreme planiram da idem za Nemacku Pa me zanima da li je ikako moguce da ponesem jedan od ta dva uredjaja i da oni rade i u Nemackoj Na Vodafonovom internetu i Ruteru? Hvala svima unapred
Alen
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4594
*.dynamic.sbb.rs.



+310 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 04:41 - pre 64 meseci
Ja sam letos koristio Vodafon 4G net u inostranstvu i na EON-u mi vise od pola kanala nije radilo. Ispise poruku da provajder ne podržava tu ociju. Jedino kako treba je radio N1.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9446
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+10246 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 07:57 - pre 64 meseci
Meni u stanu gde imam Telekom internet ne radi pola kanala. U stanu gde je komplet infrastruktura SBB - radi.
Da ne pominjem probleme sa Android TV boksom, gde mrse o nekim bezbednosnim ograničenjima. Vnago.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 13:53 - pre 64 meseci
Citat:
aki19965:
Pozdrav imam jedno pitanje, Imam kuci ovde u Srbiji iptv Tlekoma i imam ga na dva uredjaja u kuci sad u skorije vreme planiram da idem za Nemacku Pa me zanima da li je ikako moguce da ponesem jedan od ta dva uredjaja i da oni rade i u Nemackoj Na Vodafonovom internetu i Ruteru? Hvala svima unapred


Tehnicki ce raditi ali zbog autorskih prava SBB ti nece pustiti pola kanala ka inostranstvu. Cak ce neke kanale i da ti puste ali onda ako je neka utakmica ili tako nesto - bice iskljuceno.

www.nettvplus.com <- ovo ti je isto SBB ali ka inostranstvu ide sve (i samo ka inostranstvu).

edit: neko je pomenuo SBB pa sam se u odgovoru osvrnuo na SBB ali odgovor je isti i u slucaju Telekoma :)
 
Odgovor na temu

ineve74
Srbija

Član broj: 338256
Poruke: 274
*.adsl-a-7.sezampro.rs.



+27 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 15:48 - pre 64 meseci
I ja kazem https://nettvplus.com/Televizija
 
Odgovor na temu

miroo
Čačak

Član broj: 23907
Poruke: 173
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 16:38 - pre 64 meseci
?????? Svaka čast na odgovorima. Čovek pita da li će mu MTS IPTV raditi u Nemačkoj ako ponese jedan STB i poveže na Vodafonov internet. Da li je moguće da pišete razno-razne oadgovore a ne pročitate pitanje????
 
Odgovor na temu

ineve74
Srbija

Član broj: 338256
Poruke: 274
*.adsl-3.sezampro.rs.



+27 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 16:50 - pre 64 meseci
Ja mislim da se iz nemacke ne vidi provajder za iptv telekom pa bi bilo logicnije koristiti nettvplus.
 
Odgovor na temu

goran_68

Član broj: 89012
Poruke: 932
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+81 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 18:38 - pre 64 meseci
Ne može da radi van mreže Telekom-a
gorankg
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?16.12.2018. u 19:14 - pre 64 meseci
Citat:
miroo:
?????? Svaka čast na odgovorima. Čovek pita da li će mu MTS IPTV raditi u Nemačkoj ako ponese jedan STB i poveže na Vodafonov internet. Da li je moguće da pišete razno-razne oadgovore a ne pročitate pitanje????


Ja mu rekoh odgovor i ponudih resenje (jer ako mu kazem samo "ne moze" onda ce sledece pitanje da bude "ok, a sta moze?"). Sta je problem?
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?17.12.2018. u 10:33 - pre 64 meseci
Pa i nije neki odgovor da će tehnički da radi ali će SBB da onemogući neke kanale. Ako već pita za IPTV, to verovatno neće da radi ni na drugoj tlf liniji u istoj zgradi a kamoli u inostranstvu. Da ostanemo u mts, rešenje može da bude mts TV GO ali to opet nema veze sa IPTV prijemnikom koji ima.
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?17.12.2018. u 12:08 - pre 64 meseci
Citat:
calexx: Pa i nije neki odgovor da će tehnički da radi ali će SBB da onemogući neke kanale.


Sta mu fali ako je tacan? Jel treba da ga lazem da bi odgovor bio dobar ili sta?

Citat:
Ako već pita za IPTV, to verovatno neće da radi ni na drugoj tlf liniji u istoj zgradi a kamoli u inostranstvu. Da ostanemo u mts, rešenje može da bude mts TV GO ali to opet nema veze sa IPTV prijemnikom koji ima.


Poenta je u tome da u inostranstvu nece nista raditi kako treba ako je zamisljeno da radi u Srbiji (osim TotalTV). Takodje nista u Srbiji nece raditi sto je zamisljeno da radi u inostranstvu (NetTVPlus ce raditi u Srbiji ali samo neki kanali).

Resenja su dva:

1. Kupi proizvod koji je namenjen za lokaciju gde nameravas da zivis.
2. VPN

Trece mi nije poznato...
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?17.12.2018. u 13:20 - pre 64 meseci
Fali mu što je vezan za SBB a pitanje je bilo za mts IPTV. To nije odgovor nego informacija o nečem trećem. Ako je bitno da bude mts IPTV, deluje da je mts TV GO rešenje koje najviše liči.
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?17.12.2018. u 14:45 - pre 64 meseci
Citat:
calexx: Fali mu što je vezan za SBB a pitanje je bilo za mts IPTV. To nije odgovor nego informacija o nečem trećem. Ako je bitno da bude mts IPTV, deluje da je mts TV GO rešenje koje najviše liči.


Ako umes da citas do kraja primetices da sam stavio edit i napisao da se isto odnosi i na mts.

Sve u svemu te "go" varijante i kod SBB-a i kod MTS-a se odnose na odlazak u drugu sobu ili kod komsije ili do drugog grada. Prelazak preko granice je nesto sasvim drugo. Te usluge su namenjene korisnicima koji zive u Srbiji a hoce da setaju okolo sa svojim TV-om ali ne "okolo do preko granice" nego okolo do komsije, vikendice, svalerke, itd. Cim se predje granica pola kanala ce imati obavestenje tipa: "dragi korisnice, ovaj kanal nije moguce gledati u drzavi XY jer tamo na njega ekskluzivno pravo ima firma XY".

Ili ce npr. RTS1 da radi normalno sve dok ne pocne neka utakmica i onda ce da bude slicno: "dragi gledaoce za ovu utakmicu pravo prenosa u zemlji u kojoj se nalazite ima drugi operater bla bla bla".

I zato kazem da je jedino ispravno resenje ono koje je predvidjeno da radi u inostranstvu.
 
Odgovor na temu

aki19965
Alen Fetahovic
Beograd

Član broj: 335025
Poruke: 4
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?18.12.2018. u 12:05 - pre 64 meseci
Ljudi hvala svima na odgovorima, Nema potrebe da se svadjate, Jel znate neko drugo resenje a da nije nettv plus, Uglavnom su mi bitni sportski kanali,Arene i sport klubovi Hvala jos jednom
Alen
 
Odgovor na temu

Doktor Hlad

Član broj: 337261
Poruke: 739



+192 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?18.12.2018. u 12:18 - pre 64 meseci
Citat:
aki19965: Jel znate neko drugo resenje a da nije nettv plus, Uglavnom su mi bitni sportski kanali,Arene i sport klubovi Hvala jos jednom


Ono sto ti zelis jednostavno ne moze. Dali smo ti predlog resenja. Ako hoces neko trece resenje onda moras da objasnis sta fali nettvplus-u da bi znali kako da ti pomognemo.
 
Odgovor na temu

član

Član broj: 287386
Poruke: 883



+800 Profil

icon Re: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?18.12.2018. u 12:31 - pre 64 meseci
Citat:
aki19965:Ljudi hvala svima na odgovorima, Nema potrebe da se svadjate, Jel znate neko drugo resenje a da nije nettv plus, Uglavnom su mi bitni sportski kanali,Arene i sport klubovi Hvala jos jednom

pogledaj moj post iz ove teme. oko 50$ je godisnja pretplata, moze da se uzme i na 1-3-6 meseci ali je onda je nesto skuplje kada se racuna na mesecnom nivou. (5-6$ mesecno izadje) potreban ti je smart-tv i internet (kod bilo kog provajdera). ako neces da se cimas sa aplikacijama na TVu, mozes od tih istih kineza da porucis i TV-box. imaju sve te sportske kanale koje ti trazis i jos gomilu drugih ex-yu kanala. ja sam u nekoliko navrata koristio po 3 meseca i funkcionisalo je bez vecih problema. mozes da im trazis probnu listu da ti posalju, pa proceni sam da li ti takvo resenje odgovara...
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalna Televizija :: IPTV Telekom Srbija u Nemackoj?

[ Pregleda: 9155 | Odgovora: 15 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.