Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sajam alatnih masina i opreme EMO, Hanover, 14.-21.septembar 2005: POTREBNI CIMERI/SAPUTNICI ! ! !

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Sajam alatnih masina i opreme EMO, Hanover, 14.-21.septembar 2005: POTREBNI CIMERI/SAPUTNICI ! ! !

[ Pregleda: 2662 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cikije
Aleksandar Djordjevic
Beograd

Član broj: 67013
Poruke: 34
*.scnet.yu.



Profil

icon Sajam alatnih masina i opreme EMO, Hanover, 14.-21.septembar 2005: POTREBNI CIMERI/SAPUTNICI ! ! !07.09.2005. u 18:37 - pre 226 meseci
Postovane kolege,

u Hanoveru (Nemacka) od 14.-21. septembra 2005. odrzava se EMO, najveci svetski sajam alatnih masina (naravno CNC, naravno gomila pratece opreme, hardvera, softvera i tehnologija). Sve u svemo oko 1900 izlagaca iz celog sveta.

Ako mozete ili imate sansu da odete, mislim da je NEOPHODNO (i ne bas skoro ponovljivo, naizmenicno se odrzava u Milanu i Hanoveru, a cini mi se da je nama (YU) Hanover blizi, ili bar dostupniji).

Trazim cimere i/ili saputnike, jer mislim da imam povoljan aranzman (u odnosu na ponude koje sam video na 'www.emo-hannover.de').

Naime, nocenje + DVA OBROKA, tzv. SVEDSKI FRIZIDER :), kosta 80EUR/po osobi, ako bi nas bilo 3-4, dobijamo za 70EUR/po osobi).

Sobe su dvokrevetne, kupatilo je zajednicko, cisto je i vrlo uredno, ljudi su prijatni i korektni (bio sam tamo proletos na Sajmu tehnike Hannover MESSE).

Nije Bogu iza nogu, naprotiv, za 20 minuta U-bahnom stize se na sajmiste.

Ja sam predao pasos za vizu u ponedeljak, ako ima neko zainteresovan ili vec spreman da krene, javite se da se udruzimo da prodjemo sto jeftinije!



Troskovi su sledeci:

Karta za sajam za sve dane (osam!!!) = 45EUR = 3850 din.
(vazi i kao povlastica za javni saobracaj u Hanoveru svih dana trajanja sajma, tj. prevoz = 0 EUR = DZ! )

Viza za Nemacku = 35 EUR

OBAVEZNO ! ! ! zdravstveno osiguranje (za 16 dana) = 1600 din., za manje naravno manje!

Prevoz: pa BUS-om je 1420 din. POVRATNA, ako ima neko pametniju varijantu, kazite!

Odgovorite STO PRE ! ! ! (zbog vize i cele organizacije), i to molim Vas na PP, ja sam nov, pa se slabo snalazim sa navigacijom kroz ES.

Pozdrav!

 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Sajam alatnih masina i opreme EMO, Hanover, 14.-21.septembar 2005: POTREBNI CIMERI/SAPUTNICI ! ! !

[ Pregleda: 2662 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.