Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

CGI problem na apache

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: CGI problem na apache

[ Pregleda: 2851 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

istrazivac

Član broj: 284
Poruke: 117
*.verat.net



Profil

icon CGI problem na apache28.09.2002. u 12:25 - pre 261 meseci
Imam skriptu koja mi na jednom serveru radi normalno a na drugom ne.Tj,ovako stoje stvari ,to je skripta koju sam skinuo sa cgi-resources ,koja podatke iz obrazca salje mailom na odredjenu adresu.Veoma jednostavna skripta i nema nikakvu gresku.E sada kada da jednom serberu postavim i testiram stize mi mail na zadatu adresu i sve je OK ,a kada na drugom istu tu skriptu sa prepravljenim putanjama samo(perl i sendmail) stavim na drugi,on sve uradi izbaci mi stranci da je poslao poruku i sve je kako treba a ona nije poslata.Znaci cak mi nikakvu gresku ne salje jedostavno odbija da se izvrsi.Ako neko zna u cemu je problem ,recite.
 
Odgovor na temu

Dragoslav Krunić

Član broj: 225
Poruke: 1083
*.verat.net



Profil

icon Re: CGI problem na apache28.09.2002. u 12:35 - pre 261 meseci
Tebe bih zamolio da kažeš o kom je skriptu reč, a nekoga od supedmoderatora bih zamolio da ovu temu prebaci u Perl forum jer ovo zaista nema veze sa Apache serverom.
 
Odgovor na temu

istrazivac

Član broj: 284
Poruke: 117
*.verat.net



Profil

icon Re: CGI problem na apache28.09.2002. u 12:40 - pre 261 meseci
Skript se zove cgi-mailer i skinuo sam ga sa www.cgi-resources.com a ime fajla je cgi-mailer.tar.gz Ali opet ponavljam na jednom serveru savrseno radi,sto bi trebalo da znaci da je sa skriptom sve u redu...
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.dial.InfoSky.Net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: CGI problem na apache05.10.2002. u 11:07 - pre 261 meseci
Hm, mislim da je moguće da pripada u Daemons forum, ali za to će trebati još podataka.

Neće ti niko sigurno gledati u tu skriptu (osim najvrednijih). Najbolje bi bilo da pošalješ relevantne delove httpd.conf sa svakog servera, ili ako ne znaš koji su to, da nekome daš pristup.
Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: CGI problem na apache

[ Pregleda: 2851 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.