Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Privredna akademija odsek Pravni fakultet- akreditovan ili ne?

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Privredna akademija odsek Pravni fakultet- akreditovan ili ne?

[ Pregleda: 6791 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

drnda
Beograd

Član broj: 82967
Poruke: 43
*.adsl.sezampro.yu.



Profil

icon Privredna akademija odsek Pravni fakultet- akreditovan ili ne?17.02.2007. u 12:57 - pre 209 meseci
Da li je diploma ovog fakulteta validna samo u Srbiji ili i u nasim bivsim republikama (ili, nedajboze, inostranstvu).Na njihovom sajtu ne mogu dobiti nikakvu informaciju osim da su "super i sve je vrhunsko".
Pricaju o Bolonjskom procesu, ali samo kao o cilju. Mislim, konkretno me zanima da li neko ima iskustvo s tim faksom (pravnim) i koliko mu vredi ta diploma. Da li je to samo jos jedan "novosadski Megatrend"?Imaju li dozvolu Ministarstva za prosvetu? Pronasla sam kao imaju dozvolu, ali ne ulaze u sastav Univerziteta.Ako neko ima jos neku informaciju, volela bih da postuje ovde.

Previse analize dovodi do paralize :)
 
Odgovor na temu

liberal
Vladimir Stojanovic
nis

Član broj: 60746
Poruke: 5
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Privredna akademija odsek Pravni fakultet- akreditovan ili ne?18.02.2007. u 23:26 - pre 208 meseci
elem.. akreditaciju jos uvek enma nijedan fakultet u srbiji pa ni doticna privredna akademija.......
pravni fakultet je fakultet pod univerzitet privredna akademija a nije odsek akademije.....



inace ima dozvolu ministarstva za rad.... ima diplomce koji vec rade.....
van podrucija srbije je priznat kao i bilo koji drugi pravni fakultet.... mozda cak i vise jer upravo sprovode tu bolonju o kojoj pricas tako da ce od septembra poceti i da upisuju po istoj......


[Ovu poruku je menjao liberal dana 02.03.2007. u 02:20 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Privredna akademija odsek Pravni fakultet- akreditovan ili ne?

[ Pregleda: 6791 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.