Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???

[es] :: Hosting :: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???

[ Pregleda: 1876 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.tippnet.co.yu.



+17 Profil

icon Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 12:17 - pre 205 meseci
Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???
Mlo pojasnjenja.
Uzeo sam besplatnu verziju, naravno da sve namestim i istestiram pre nego zakupim prostor na www.ifastnet.com. Dali su 300 mb prostora, mysql, php, ftp pristup...sve sto je potrebno. Instalirao CMS e107(cak imaju u ponudi 20-tak CMS skripti da birate sta cete ubaciti)
Uslaov je bio samo velicina sajta znaci tih 300 mb i jedan njihov baner. Sajt mi je dostigao velicinu 20 mb, a baner sam uredno postavio tako da nisam nista prekrsio sto se tice njihovih uslova, takodje uopstene uslove, nema uvredljivog sadrzaja niti bilo kakvog kompromitujeceg ili neautorizovanog sadrzaja. Zato mi nije jasno...Odjednom sajt je brisan sa servera, cak ni ftp pristupa nema, mislim na cpanel.

Eh sad, ulozio sam mnogo truda na dizajn i dorade skripti u samom CMS, cak prevod sam morao ponovo uraditi kompletan jer postojeći prevod nije bio dobar. I djavo ne spava, zadnjih dana sam uradio dosta toga a nisam napravio backup tih zadnjih izmena jer sam radio direktno na serveru.

Sad mogu ispocetka!!! Toliko o besplatnom hostingu na www.ifastnet.com. Misli mda je totalno nekorektno to sto su uradili bez upozorenja i nisu mi dali nimalo vremena da bar spasem zadnje izmene da ne radim ponovo.

Nemam reci na ovako nesto, cak ni amateri ne rade ovo, samo hohstapleri!

Pozdrav
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
77.46.232.*



+11 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 12:47 - pre 205 meseci
A jesi li probao njih da kontaktiras da proveris sta se desilo?

Ja inace ne kapiram ljude koji hoce da rade nesto ozbiljno a hoce besplatan hosting i sve ostalo...
 
Odgovor na temu

kebic
Novi Sad

Član broj: 69732
Poruke: 453
*.eunet.yu.



+1 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 13:00 - pre 205 meseci
Od sad sve podesi u lokalu pa tek onda postavljaj na server, tako je mnogo brze i uvek imas backup.


Pozz
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.adsl.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 15:19 - pre 205 meseci
hm, moram da se složim sa brokerom. Ne bih da ti sada pametujem nešto, ali kada radiš sa besplatnim serverima MORAŠ da računaš kako je ovako nešto u svakom trenutku moguće.
Kao što je već rečeno, probaj da ih kontaktiraš da vidiš o čemu se radi i da li možeš makar neki bekap da izvučeš. Budi fin u mailu :)
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.tippnet.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 18:12 - pre 205 meseci
Hvala na savetima. Nije da nisam sve ovo znao. Al kazem djavo ne spava. Imam backup od pre 3-4 dana, al zadnja 2 dana sam bas dosta napravio posla i ne napravih backup. Al njima sam se obratio jos juce i trazio dozvolu za backup i evo danas odgovora, uuuuh pao mi kamen sa srca.
"Hi there,
Your account is being migrated into the VistaPanel system, Over the next 24 hours your site will come online, you will be emaled with new usernames and passwords for the cpanel.
Please do not worry, your website is safe, please bare with us during the upgrade.
Regards
YourSupportGroup.com
A member of the Byethost Internet Group"

Lažna uzbuna. Mada, ja sam iz ovog nesto naucio, nadam se da ce jos neko.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
*.tippnet.co.yu.



+17 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???01.07.2007. u 21:31 - pre 205 meseci
Citat:
Ja inace ne kapiram ljude koji hoce da rade nesto ozbiljno a hoce besplatan hosting i sve ostalo..

sajt je inace za moju dusu, znaci nije komercijalan. Radim ga u slobodno vreme pa kad bude gotovo nije vazno, imam vremena. na besplatan hosting sam ga okacio da proverim jednostavno brzinu ucitavanja, a zasto da placam kad nije sve gotovo i nece biti jos neko vreme. I bas zbog toga sto sam iz radoznalosti okacio da proverim brzinu, tu sam video da nije sve isto u lokalu i na hostu! Jer u lokalu kod mene je bilo sve ok, a na hostu se pojavili hijeroglifi na nasoj latinici.
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
77.46.232.*



+11 Profil

icon Re: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???02.07.2007. u 08:08 - pre 205 meseci
Pazi, ja imam zakupljen server (ne jedan nalog za sajt, nego ceo server), pa opet sve razvijam na lokalnom serveru, a na javni samo stavljam gotov sadrzaj.
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Besplatni hosting na www.ifastnet.com bez upozorenja ukinut!! Da li se jos nekom ovo desilo???

[ Pregleda: 1876 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.