Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta izabrati od navedenih fakulteta?

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Sta izabrati od navedenih fakulteta?

[ Pregleda: 3341 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Wooyke
Petar Petrovic

Član broj: 20181
Poruke: 160



+2 Profil

icon Sta izabrati od navedenih fakulteta?26.02.2009. u 20:06 - pre 183 meseci
Pozdrav svima na forumu! Imam jednu malo vecu dilemu pa mi treba vasa pomoc

Ovako, stalni sam radnik u jednoj vecoj firmi u Pancevu, imam zavrsenu cetvorogodisnju skolu. Juce sam dobio poziv za civilno sluzenje vojnog roka od 2.3 (ponedeljak) pa zelim da pored toga ne gubim vreme nego da upisem neki fax tako da ujutru idem u "vojsku" a popodne da ucim..

Fakulteti koji me interesuju su sledeci:

FIT (Fakultet Informacionih Tehnologija)
RAF (Racunarski Fakultet)
FON (Fakultet Organizacionih Nauka)
Megatrend

Znaci prva stvar koja mi je bitna je cena skolarine (jer pored toga moram da uplacujem ratu za kredit) a druga stvar je papir tj. diploma koju cu dobiti... Najbitnija mi je prva rata za uplatu jer cu se posle novembra vratiti na posao tako da pare nece biti problem a koliko sam video za sada FIT vodi u trci (prva rata za uplatu je 10%, znaci oko 300e) Sto se tice smerova konkretno me interesuju Informacione Tehnologije ili IT Menadžment. Zelim da stisnem zube i da zapnem sa ucenjem, poslom i vojskom da bih posle bio miran!

Naravno, pored svega rado bih i polagao za neki dobar sertifikat tipa Microsoft, Adobe ili slicni npr. sto nudi IT-Academy ali kod njih ne kapiram zasto skolovanje traje samo godinu dana, a ne traje tipa 3 godine (kao Strukovne Studije) ili 4-5 za akademske...


Hvala puno unapred i pozdrav!
 
Odgovor na temu

Solaris22

Član broj: 218996
Poruke: 6
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Sta izabrati od navedenih fakulteta?08.04.2009. u 19:01 - pre 182 meseci
Stisni zube i odaberi FIT. ;)
 
Odgovor na temu

Radovan__III
Radovan__III
Beograd

Član broj: 15669
Poruke: 1245
79.101.243.*



+26 Profil

icon Re: Sta izabrati od navedenih fakulteta?08.04.2009. u 19:44 - pre 182 meseci
Citat:
Znaci prva stvar koja mi je bitna je cena skolarine

Mozda bi mogao da ovo pogledas na drugi nacin tj da se upises na teret budzeta ( ukoliko fakultet ima mesta za budezet npr FON ima 300 od 630 kolko primaju )

Citat:
prva rata za uplatu

Nebi trebalo na osnovu ovoga da odlucujes o faxu ali ako je primarno onda pogledaj kako si naveo "10%, znaci oko 300e" ili npr na FON-u 50% 550e

Citat:
IT-Academy ali kod njih ne kapiram zasto skolovanje traje samo godinu dana, a ne traje tipa 3 godine (kao Strukovne Studije) ili 4-5 za akademske...

Zato sto to nije ni fakultet ni visa skola niti neka sertifikovana obrazovna ustanova od strane drzave. Ali je definitivno prednost ako ti za novac koji uplatis dobijas i preiliku da polazes za odredjene sertifikate
Aj sad svi u biblioteku da nesto pojedemo i popijemo ...
--------------------------------
Knjigovodstvo

 
Odgovor na temu

Man next door
Student
vrata pored ...

Član broj: 218519
Poruke: 4
*.vektor.net.



Profil

icon Re: Sta izabrati od navedenih fakulteta?20.04.2009. u 15:55 - pre 181 meseci
Moj predlog je FIT, ali bez obzira, ne bi trebala cena školarine da ti bude merilo fakulteta
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Sta izabrati od navedenih fakulteta?

[ Pregleda: 3341 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.