Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Visa tehnicka skola u Novom Sadu - smer Informaciona tehnologija

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Visa tehnicka skola u Novom Sadu - smer Informaciona tehnologija

[ Pregleda: 6817 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

stomic90
Srdjan Tomic
Skolarac
Novi Sad

Član broj: 199738
Poruke: 3
79.101.87.*

Sajt: www.myspace.com/hari90ns


Profil

icon Visa tehnicka skola u Novom Sadu - smer Informaciona tehnologija04.03.2009. u 20:41 - pre 183 meseci
Ovo je jedan od novijih smerova na VTS, uveden pre 3-4 god.Kakva su iskustva prethodnih generacija? Koliko je bila donja granica za budzet prethodnih godina? Ja trenutno zavrsavam Elektrotehnicku skolu u NS, smer telekomunikacije i imam neka predznanja iz programiranja. Inace kakva su iskustva studenata koji idu na VTS u NS?
 
Odgovor na temu

nezic

Član broj: 270529
Poruke: 25
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Visa tehnicka skola u Novom Sadu - smer Informaciona tehnologija13.10.2010. u 15:38 - pre 163 meseci
Kao i sve vise skole. Pruzice ti neku osnovu ali moras sam puno da radis na sebi ako zelis da se bavis programiranjem. Moze da je zavrsi svako, ali oni koji je zavrse sa losim prosekom nista nisu naucili i kasnije su prepusteni sami sebi.
Ima nekoliko solidnih profesor koji predaju strucne predmete sa solidnim znanjem, ali ima i onih koji se slepaju i stvarno ne znam u cijem je interesu da oni predavaju.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Visa tehnicka skola u Novom Sadu - smer Informaciona tehnologija

[ Pregleda: 6817 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.