Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

singidunum fakultet za informatiku

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: singidunum fakultet za informatiku

[ Pregleda: 4262 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

s3tx

Član broj: 162144
Poruke: 30
93.86.112.*



+3 Profil

icon singidunum fakultet za informatiku21.08.2009. u 14:47 - pre 178 meseci
Interesuje me koliko je perspektivan fakultet za informatiku i menadzment (FIM) univerziteta SIngidunum, smer Informatika i racunarstvo?
Da li neko pohadja?

Fakultet ima akreditaciju i vidim da ima dobar program.

Medjutim, jel ima nekog ko je zavrsio i zaposlen je negde, kako poslodavci gledaju na kandidate koji su dosli s ovog fakulteta (s obzirom na to da je privatan), i da li ima nekog ko radi u inostranstvu? Jel u inostranstvu priznat?

hvala!
 
Odgovor na temu

JaMilancha
JaMilancha
Beograd

Član broj: 206111
Poruke: 2
79.101.204.*



Profil

icon Re: singidunum fakultet za informatiku02.10.2009. u 20:59 - pre 176 meseci
I mene interesuje. Dajte ljudi, ne budite lenji, dajde neko mišljenje o kvalitetu predavanja i mogućnostima zapošljavanja sa ovom diplomom.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

michea
Aleksandar Kostic
Nis

Član broj: 48522
Poruke: 84
93.87.167.*



Profil

icon Re: singidunum fakultet za informatiku06.10.2009. u 18:27 - pre 176 meseci
Ja se razmisljam izmedju BK i Singidunum fakulteta koji da upisem... Ono sto me interesuje je koji je fakultet vise cenjen i po kojim licencama radi odnosno koji je cenjeniji od ova dva fakulteta??
Ja bih da upisem Reviziju..
Za Bk sam cuo da je dosta los fakultet ali me interesuje po cemu bu Singidunum bio bolji...

Molim vas ako neko zna nesto neka napise....

hvala vam
 
Odgovor na temu

factorS

Član broj: 214196
Poruke: 17
93.87.222.*



Profil

icon Re: singidunum fakultet za informatiku25.10.2009. u 21:34 - pre 176 meseci
Teško da ćete ovde da pronađete odgovore... Posetite njihov forum i pitajte direktno... kod registracije ne obraćajte pažnju na one gluposti tipa broj indeksa...

Nisam siguran za informatiku kakav je kao faks, znam da neki profesori imaju dobre radove iz svojih oblasti i da su više puta nagrađivani. Taj fakultet ima saradnju sa Hermes Softlab, kojeg je kupio Comtrade, MicrosoftNav je odabrao Singidunum za svog saradnika u oblasti održavanja nastave ili tako nešto, uostalom sve te stvari mogu da se saznaju preko sajta i foruma fakulteta.

Zadnja informacija je da su se preselili na Novi Beograd!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: singidunum fakultet za informatiku

[ Pregleda: 4262 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.