Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Strani sertifikati za racunovodstvo i reviziju (ACCA, CiA, etc)

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Strani sertifikati za racunovodstvo i reviziju (ACCA, CiA, etc)

[ Pregleda: 5202 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

velikaplana81
sluzbenik

Član broj: 250310
Poruke: 3
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Strani sertifikati za racunovodstvo i reviziju (ACCA, CiA, etc)14.02.2010. u 22:04 - pre 172 meseci
Da li neko ima iskustva sa polaganjem CiA sertifikata? Da li se on moze polagati u Srbiji, preko koje firme se covek registruje, kako se nabavlja literatura i koje su cene?

Takodje, bicu zahvalan ako mi kazete i da li jos nesto osim ACCA, CiA, CFALevel1-2-3 (ok, CFA nije racun./revizijski sertifikat) od medjunarodnopriznatih stvari postoje kod nas
 
Odgovor na temu

Alex T.

Član broj: 69898
Poruke: 21
*.broadband.blic.net.



Profil

icon Re: Strani sertifikati za racunovodstvo i reviziju (ACCA, CiA, etc)04.03.2010. u 08:37 - pre 171 meseci
Ciao! Ja nemam iskustva sa ovim certifikatima konkretno ali bavim se racunovodstvom vec dugo, i takodje sam zainteresovana za konkretniju certifikaciju od ove nase "domace" :-). Jesi li ti saznao sta konkretnije na temu koju si postavio? Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Strani sertifikati za racunovodstvo i reviziju (ACCA, CiA, etc)

[ Pregleda: 5202 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.