Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Glodala za CNC masine

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Glodala za CNC masine

[ Pregleda: 9795 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

studio3dart

Član broj: 176761
Poruke: 230
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Glodala za CNC masine09.07.2010. u 21:10 - pre 167 meseci
Ako nekome trebaju glodala za drvo,aluminijum,bakar,celik-dvopera,jednopera i cetvoropera idr,kao i graverska glodala Fi3 i Fi 6 od 35 stepeni i to sve specijalizovano za CNC masine(carbidge tools).Cak imam na raspolaganju i mala glodala od pola milimetra ravna i BALL-loptasta,mozete se javiti.Poslacu vam postom.Ravna i loptasta glodala su u spiralnoj formi.

[email protected]

<script src='http://img375.imageshack.us/shareable/?i=glodala.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript></noscript>
 
Odgovor na temu

studio3dart

Član broj: 176761
Poruke: 230
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Glodala za CNC masine23.12.2010. u 11:56 - pre 161 meseci
Imam cak i dugackih glodala za CNC sa kojima moze zgodno da se odsece ploca od 8 cm debljine drvo,bakar ili aluminijum.Sa nesto kracim glodalima te namene sam sekao aluminijum bez hladjenja i fino ide.Uz glodala bih vam dao i tablicu za rezime rada po materijalima.Pozdrav.


[Ovu poruku je menjao Goran Mijailovic dana 01.09.2013. u 16:11 GMT+1]
 
Odgovor na temu

sulccc

Član broj: 269859
Poruke: 15
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Glodala za CNC masine23.12.2010. u 12:14 - pre 161 meseci
Ko jos sece aluminijum 8cm debljine glodalom.Ti si genije,a glodala su ti japanska,izgleda.Mora da si i ti neki japanac kad seces 8cm debljine.Nemoj da foliras ovaj narod,nema smisla.razumem da je u pitanju zica,mlaz,ali glodalo da sece 8cm,to je veliki poznavalac cnc i obrade rezanja.Koja su ti to glodala?
 
Odgovor na temu

studio3dart

Član broj: 176761
Poruke: 230
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Glodala za CNC masine23.12.2010. u 14:11 - pre 161 meseci
Pa vidi ovako,sekao sam 5 cm bez problema,zasto ne bih i 8 cm sekao polako i laganim posmakom,ako smatras da ne znam nista o toj teoriji,sa strane ispod mog imena imas moj sajt,pa vidi da ipak imam neko znanje.To su namenska glodala duzine 102 mm i namenjena su za ulazak u vece dubine.Da nisam radio oko toga,onda bih se verovatno uverio da sam sam sebe slagao,a ovako,nije bas fino da napadate neprovereno,ali ne zameram.Pozdrav.
Studio3dart.
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Glodala za CNC masine

[ Pregleda: 9795 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.