Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-

[ Pregleda: 1870 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

LogX

Član broj: 259158
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-20.07.2010. u 01:08 - pre 166 meseci
Da li bi neko ,ko je vec na ETF-u ili je zavrsio,mogao da me uputi sta treba da obnovim i na sta da se najvise fokusiram u prvoj godini ETF-a (EFO odsek)? Koje oblasti iz matematike ,fizike ,osnova elektrotehnike,programiranja...bi trebalo da vise obnovim tj. na sta da bacim akcenat najvise od doticnih predmeta.Najkrace receno voleo bih da znam sta me ceka.Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8305
178.218.196.*



+1342 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-20.07.2010. u 01:14 - pre 166 meseci
Citat:
LogX:Najkrace receno voleo bih da znam sta me ceka.


Najkraće rečeno: krv, znoj i suze :)

Malo duže rečeno: šta god da učio, tj. obnavljao, to će biti mrvice u odnosu na ono šta te čeka, te ti predlažem da lepo provedeš leto ne razmišljajući o tome.
 
Odgovor na temu

LogX

Član broj: 259158
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-20.07.2010. u 12:15 - pre 166 meseci
E pa cool, sad mogu da provedem leto puno optimizma xD Ma znao sam ja da se tu znoji,krvari...i place...
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu -info-

[ Pregleda: 1870 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.