Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)

[ Pregleda: 2579 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

LogX

Član broj: 259158
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)21.09.2010. u 10:58 - pre 164 meseci
Ovo je malo glupo pitanje ali stvarno, kada pocinje skolska godina na etf-u u bg-u za 1. godinu osnovnih studija? Neverovatno da ne pise nista na njihovom sajtu.
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

Član broj: 47540
Poruke: 263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+34 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)22.09.2010. u 11:18 - pre 164 meseci
Godina pocinje 4.10.

Meni je neverovatno da neko ko upisuje ETF ne ume da nadje to na sajtu. Ima tamo sa desne strane Kalendar, tu kliknes (jednom, ne moras dva puta) i otvori ti se kalendar za tekucu godinu, gde na dnu pise kada pocinje godina itd.

Ako kojim slucajem ne uspes da nadjes:

http://www.etf.rs/index.php?op...k=view&id=42&Itemid=51
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

LogX

Član broj: 259158
Poruke: 34
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+6 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)22.09.2010. u 22:26 - pre 164 meseci
e pa vidis nasao sam ja ovo ali ne razumem ga bas najbolje. zutom bojom koja oznacava nastavu je obojeno od 1. oktobra a dole na kraju pise da je pocetak anstave od 4. To me je jedino zbunjivalo :(
 
Odgovor na temu

paga
Marko Mladenovic
inženjer održavanja
Gornji Milanovac

Član broj: 28691
Poruke: 791
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linkedin.com/pub/mark..


+9 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)30.09.2010. u 14:41 - pre 164 meseci
Dečko nije kriv , stvarno je imbecilno urađeno .

Ali imaju opravdanje , ovo je kalendar od prošle školske godine .
 
Odgovor na temu

atomant
Beograd

Član broj: 47540
Poruke: 263
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+34 Profil

icon Re: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)03.10.2010. u 11:12 - pre 164 meseci
Pa pise kada pocinje godina. Kalendar je za tekucu godinu (koja traje jos danas, jer jos uvek traje oktobarski ispitni rok). Sem toga, od pre par dana stoji obavestenje o pocetku nastave na glavnoj stranici. Sajt je organizovan kako je organizovan (nisam ni ja odusevljen izgledom, mislim da je prosli bio bolji) ali ipak je moguce naci kalendar, pogotovo sto postoji link i nije skriven negde na dnu strane.
If you can't explain it simply, you don't understand it well enough. A. Einstein
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Elektrotehnicki Fakultet u Beogradu (i)

[ Pregleda: 2579 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.