Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu

[ Pregleda: 1985 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

glamoc

Član broj: 125620
Poruke: 346
*.mts.telekom.rs.



+1 Profil

icon Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu11.12.2010. u 14:29 - pre 161 meseci
U ubuntu-u sam instalirao apache2 i u var/www sam stavio direktorijum u kome mi se nalazi neka php aplikacija.
Kada u browseru ukucam localhost/semidev u browseru mi se pojavi prozor za download.
Sta pravi problem?
Kad covjeka napusti Sunce njegovog zavicaja ko ce mu posvijetliti na putu povratka
 
Odgovor na temu

nkrgovic
Nikola Krgović
Beograd

Član broj: 3534
Poruke: 2807

ICQ: 49345867
Sajt: https://www.twinstarsyste..


+655 Profil

icon Re: Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu11.12.2010. u 14:51 - pre 161 meseci
To sto nisi instalirao PHP.
Please do not feed the Trolls!

Blasphemy? How can I blaspheme? I'm a god!'
 
Odgovor na temu

glamoc

Član broj: 125620
Poruke: 346
*.mts.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu11.12.2010. u 15:22 - pre 161 meseci
Imam instaliran php na kompu ranije sam rucno prevodio apache pa sam ga povezivao sa apachom.
Koji tacno paket da instaliram iz synaptic-a.

U /var/www sam stavio i wikimediu i njoj kad pristupam preko localhost/mediawiki sve radi OK a kad pristupam localhost/semidev u kome sam raspakovao sugar desava mi se da mi ponudi da downloadujem index.php

[Ovu poruku je menjao glamoc dana 11.12.2010. u 17:25 GMT+1]
Kad covjeka napusti Sunce njegovog zavicaja ko ce mu posvijetliti na putu povratka
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Apache umesto da renda stranu on mi nudi da downloadujem stranicu

[ Pregleda: 1985 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.