Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zaštita flash chata od hakovanja

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Zaštita flash chata od hakovanja

[ Pregleda: 2264 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gogojan
Goran Janjic
Radijski voditelj, novinar
RFI, Radio Poljubac
Srbija

Član broj: 318215
Poruke: 1
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.radiopoljubac


Profil

icon Zaštita flash chata od hakovanja11.10.2013. u 13:07 - pre 127 meseci
Imam veliki problem na više čatova verzije TUFAT Flashchat 6.0.8. Molio bih nekoga za pomoć. O čemu je zapravo reč. Te čatove sam postavio na više sajtova izmedju ostalog i na svoj. Na neki način, nakon što ga preinstaliram, neko uspe da ga deinstalira. Nije do servera, jer se čatovi nalaze na različitim serverima. Probao sam da obrišem onaj fajl UNISTALL tamo u admin folderu čata, probao da promenim permisije na folderima i datotekama, ne uspevam. Više od 10 dana isto. Na 15tak čatova, kako ga instaliram, nekada i nakon par minuta, čat je dole, deinstaliran. Verovatno da je neko pronašao "caku" za to, gledao sam da nije ubačena neka shel script, nema, a ipak se to dogadja. Može li, tačnije, zna li neko da mi pomogne. Unapred hvala.
 
Odgovor na temu

radioab
stanko peric
za kompom
socijalno
ptuj slovenija

Član broj: 318241
Poruke: 2
*.cable.teleing.net.



Profil

icon Re: Zaštita flash chata od hakovanja12.10.2013. u 12:08 - pre 127 meseci
i mene puno muci ponesto od toga,mada se dobro razumijem u taj chat meni neko permisije promijeni ne znam kako. inace moras izbrisat install.php pa pise ti kod instalacije sta moras izbrisat.. ako neznas javi mi se na mail pa cu ti preko skaypa objasnit sve. [email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux/UNIX serveri i servisi :: Zaštita flash chata od hakovanja

[ Pregleda: 2264 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.