Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Posle Masinca na ETF

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Posle Masinca na ETF

[ Pregleda: 3373 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Petrinja

Član broj: 318947
Poruke: 8



Profil

icon Posle Masinca na ETF08.11.2013. u 08:04 - pre 126 meseci
Posle zavrsenih osnovnih i mastera na Masincu u roku i sagledavanja situacije i licnog primera, zakljucila sam da je u zemlji, ciji je privredni razvoj na nivou naseg, mnogo lakse naci posao u oblastima racunarskih tehnologija nego masinstva. I pretpostavljam da ce tako biti i u buducnosti.
Posto je moje interesovanje najvece za programiranje, kao najbolji izbor mi se cini Racunarstvo i infomatika - master na ETF-u. Da li neko ima iskustva sa masterom na ETF-u, a da je dosao sa drugog fakulteta (ne znam koji broj dodatnih ispita da ocekujem)?
Da li postoji jos neka skola koju preporucujete za ovu oblast? Osim gradiva, volela bi da imam i papir koji bar nesto znaci. Svako iskustvo i licno misljenje o nacinu obrazovanja u ovoj oblasti je dobrodoslo!

[Ovu poruku je menjao Petrinja dana 08.11.2013. u 11:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Burgos
Nemanja Borić
Amazon Web Services
Berlin

Član broj: 12484
Poruke: 1947
..106.109.adsl.dyn.beotel.net.

Sajt: stackoverflow.com/users/1..


+480 Profil

icon Re: Posle Masinca na ETF08.11.2013. u 10:10 - pre 126 meseci
Na masteru na ETFu nećeš nešto mnogo naučiti, pa prvo pogledaj plan i program istog. Za dopunske ispite, idi na sajt ETFa, upis na master studije, pa vidi spisak primljenih kandidata sa srodnih fakulteta. Nažalost, mislim da će biti dosta posla, čak iako ti komisija odobri prijavu upisa.


 
Odgovor na temu

Petrinja

Član broj: 318947
Poruke: 8



Profil

icon Re: Posle Masinca na ETF07.07.2014. u 18:09 - pre 118 meseci
Da malo ozivim temu, posto je kod mene razmatranje upisa drugog mastera i dalje aktuelno. Ima li neko iskustva sa RAF-om, PMF-om, FON-om? Koliko se tamo dobija primenljivog znanja i kakva je mogucnost zaposljenja?
 
Odgovor na temu

Dzoni103
Nikola Filipovic
Beograd, Srbija

Član broj: 292920
Poruke: 95
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: dzoni.biz


+6 Profil

icon Re: Posle Masinca na ETF08.08.2014. u 18:00 - pre 117 meseci
Koliko ja znam RAF je veoma cenjen, i znanje se sigurno moze steci kao i posao. Ali konkretno za master nemam nikakve informacije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Obrazovne institucije :: Posle Masinca na ETF

[ Pregleda: 3373 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.