Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Coworking - grupa masinskih inzenjera

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Coworking - grupa masinskih inzenjera

[ Pregleda: 6030 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cicko
Mechanical engineer - freelancer
Vršac

Član broj: 7902
Poruke: 46
*.mbb.telenor.rs.

Sajt: www.echbergmanutech.dk


+2 Profil

icon Coworking - grupa masinskih inzenjera10.10.2014. u 20:02 - pre 115 meseci
Radim skoro vec godinu dana kao masinski inzenjer - freelancer pa bih voleo da podelim svoje iskustvo a isto tako da se povezem sa strucnjacima koji su aktivni na ovom sajtu i takodje slobodnjaci. Prvenstveno zbog potencijalne saradnje na vecim projektima ali i razmeni iskustva, jer nisam pronasao mnogo aktivnih grupa za masinske inzenjere freelancer-e na nasem podneblju.
U poslednje vreme sve cesce se srecem sa situacijom da mi je potreban saradnik, pa cak i da mi izmakne projekat jer ni ne apliciram zbog kratkog roka i vec aktivnih projekata. U isto vreme, sigurno da ima jos masinskih inzenjera koji trenutno nemaju aktivan projekat jer i sam imam takve periode, pa bi mogli da se ukljuce i da radimo zajedno. Naravno, vrata su otvorena i za tek diplomirane inzenjere bez iskustva. U to ime, mislim da bi coworking zona bila dobro mesto za potragu saradnika.

Pozdrav


"Sva iskušenja, sva ispaštanja i sve patnje u životu mogu se meriti snagom i dužinom
nesanica koje ih prate." Ivo Andrić
 
Odgovor na temu

sales2
nezaposlen
nepostoji

Član broj: 325605
Poruke: 2



Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera15.10.2014. u 11:12 - pre 115 meseci
Odlična ideja, mogu da uskočim po pitanj acad, proe i nx dok sam na sw malo zaribo! NX je moj modul! pozz
 
Odgovor na temu

Markezz
Konstruktor alata i uredjaja
Kragujevac

Član broj: 325631
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera16.10.2014. u 19:12 - pre 115 meseci
Radim više od 20 godina kao konstruktor alata i uredjaja u jednom preduzeću. Bavim se projektovanjem raznih uredjaja, steznih alata, preserskih alata, alata za brizganje.... U radu uglavnom koristim Inventor a od nedavno i SolidWorks. Takodje poznajem i AutoCad. Razmišljao sam da se prijavim na neki od freelance sajtova ali mi je problem relativno loše znanje engleskog jezika. U slobodno vreme rado bih saradjivao sa Vama.
 
Odgovor na temu

Jazon

Član broj: 194348
Poruke: 9

Sajt: jazon.users.sbb.rs


+5 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera19.10.2014. u 16:49 - pre 114 meseci
Pozdrav,

Saradnja zavisi od kakve usluge pružaš i koje CAD programe koristiš, ako se to poklapa sa onim čime se ja bavim slobodno me kontaktiraj.

 
Odgovor na temu

cicko
Mechanical engineer - freelancer
Vršac

Član broj: 7902
Poruke: 46
*.mbb.telenor.rs.

Sajt: www.echbergmanutech.dk


+2 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera21.10.2014. u 09:50 - pre 114 meseci
Sta mislite da okacimo ovde u grupi listu/spreedsheet gde ce biti navedeno npr.

1. Ime/Nadimak
2. Program koji freelancer koristi za 3D modeliranje
3. Oblasti u kojima je specijalizovan/vec radio
4. Radno iskustvo

Time bi se olaksalo potencijalna saradnja izmedju clanova i brzi izbor saradnika za odredjeni projekat.


"Sva iskušenja, sva ispaštanja i sve patnje u životu mogu se meriti snagom i dužinom
nesanica koje ih prate." Ivo Andrić
 
Odgovor na temu

ioblak
Ivan Oblak
Tehnolog
MIN AD Vagonka Niš
Niš

Član broj: 127755
Poruke: 91
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: https://extremesolidworks..


+4 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera29.10.2014. u 06:55 - pre 114 meseci
Evo ja ostavljam podatke i spreman sam na saradnju.

1. Ivan Oblak, [email protected]
2. 2d (acad), 3d (solidworks, catia, autodesk inventor), ostalo (excel, access, blender, max)
3. Projektovanje (postrojenja iz oblasti tretmana voda-MIN Inzenjering), proizvodnja (Termotehnika, postrojenja za prehrambenu i procesnu industiju-MIN Tehnoproces, bravarski tehnolog,)
4. 22 godine
 
Odgovor na temu

ioblak
Ivan Oblak
Tehnolog
MIN AD Vagonka Niš
Niš

Član broj: 127755
Poruke: 91
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: https://extremesolidworks..


+4 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera04.11.2015. u 13:03 - pre 102 meseci
Prodje 1 godina od mog poslednjeg javljanja.

Zemlja nam je bas jadna kada bas nikom nije potreban rad iskusnog inzenjera. U medjuvremenu drzim casove matematike i fizike (200 dinara po casu). Dajem male oglase da vrsim obuku ljudi koji zele da nauce ACAD 2d i 3d i SolidWorks za istu cenu po casu. Dva tri sata dnevno klikcem PTC i Traffic exchange sajtove. Na facebooku mi stoji da sam domacica (kuvam, cistim i perem cisto da pomognem zeni koja izdrzava mene i decu koja su sjajni studenti elektronike). Kakva patetika zar ne. Neko ce reci pa ti si nesposoban, da ja sam nesposoban. Sta cu kad sam se rodio u ovakvoj Srbiji i na njenom jugu (Nis). A kada gledate Banatski dvor (skladiste gasa u nekoj tamo Vojvodini) setite se da sam to ja sa svojim bravarima realizovao (u nekom tamo MIN-Tehnoprocesu sada nepostojecoj firmi). Pozdrav svim mojim godisnjacima plus minus 10 godina
 
Odgovor na temu

cirko

Član broj: 122475
Poruke: 553
217.16.139.*



+16 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera18.11.2015. u 20:40 - pre 101 meseci
Eh Ivane šta reći na sve ovo
Takva nam je sudbina nama starijima
a tek kakva je budućnost mladima ??????????
Poz
 
Odgovor na temu

ioblak
Ivan Oblak
Tehnolog
MIN AD Vagonka Niš
Niš

Član broj: 127755
Poruke: 91
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: https://extremesolidworks..


+4 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera16.01.2016. u 10:03 - pre 99 meseci
Još uvek sam zainteresovan za coworking. Freelanceri koji rade u SolidWorksu, Acadu javite se za saradnju.
 
Odgovor na temu

R2D21
crtac
biro

Član broj: 332524
Poruke: 3



+1 Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera19.02.2016. u 21:37 - pre 98 meseci
Pozdrav!
Javljam se povodom poziva za coworking.
Odlicno poznajem Creo (modeling, surface modeling, manufacturing, drawing, mold desing), Solidworks radim modeling i drawing, AutoCad samo drawing.
Imam nekoliko godina iskustva u CNC programiranju (struganje i glodanje) na kontronim jedinicam Haas i Siemens840D.
 
Odgovor na temu

Paki89
Masinski inzenjer
Armature
Krusevac

Član broj: 343753
Poruke: 1
178.79.52.*

Sajt: https://projectvision3d.w..


Profil

icon Re: Coworking - grupa masinskih inzenjera13.06.2020. u 18:38 - pre 46 meseci
Pozdrav. Da li je ova tema jos uvek aktivna?
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Coworking - grupa masinskih inzenjera

[ Pregleda: 6030 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.