Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Reinstall Software-a CATIA P3V5R17

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Reinstall Software-a CATIA P3V5R17

[ Pregleda: 1538 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Etern

Član broj: 213442
Poruke: 7
31.223.143.*



Profil

icon Reinstall Software-a CATIA P3V5R1707.11.2015. u 19:04 - pre 102 meseci
Pozdrav svima ...

ljudi imam problem ... Imao sam CATIA-u V5R17 na 32-bit sistemu iako mi racunar ima magistralu za 64-orku. Zanima me da li je (s obzirom da imam neke optimizacijske software i pazim na te stvari) kolika je mogucnost da mi je sažvakan kljucni "dll" file pa ne da ponovo da instaliram soft?

Objašnjenje ...

prilikom instalacije dva puta ostajem bez napona i padne sve ... Od tad mi se Soft buni i ne da mi da dovršim instalaciju!

Šta da radim, s obzirom da sam ga na bezbroj racunara uspješno instalirao i radi sve kako treba?
 
Odgovor na temu

NePitajteMene
MechEng,Project Engineer, CatiaV5 Design
Engineer for military vehicles
BG,Srbija...for now

Član broj: 244329
Poruke: 185



+21 Profil

icon Re: Reinstall Software-a CATIA P3V5R1711.11.2015. u 00:59 - pre 102 meseci
Skloni te softvere za "optimizaciju", oslobadjanje RAM-a ili boost-ovanje za gejming, ako su to takve vrste optimizacija...ne trebaju ti nikakve alatke tog tipa.

Ako je malo RAM memorije, npr. neka socijalnija masina, sa starijim Windowsom, dodaj RAM modul ili dva, da skupis barem 1-2 GB, ili restartuj komp pre paljenja Catia sesije da ispraznis RAM od drugih gluposti...mada noviji windowsi nemaju toliko lose upravljanje memorijom

Jedini softver koji ti treba od "usluznih" je neki antivirus, skidaj sve ostalo za te tzv. "optimizacije"

js0group.dll nije sumnjiv na virus nikad bio, ako ga tvoj AV softver tako flag-uje, znaci da je "false positive"-lazna uzbuna, imas verovatno opciju da svoj AV softver konfigurises tako da mu zabranis da skenira unutar Dassault Systemes foldera sve fajlove i ostavi na miru Catijine fajlove....ako ne, menjaj antivirus

Ne razumem ovo sa padovima napona, ili menjaj utikac u kuci gde kacis PC na koji instaliras softver (losa instalacija), ili se otvori za bolje napajanje u PC-ju, nadam se da nemas neki kinez od 200g tezine na kojem pise 500W :P

Nijedan softver se nece pravilno instalirati kad ti struja ili napon u kuci/unutar PC-ja previse osciluju...skenjaces hard disk, maticnu plocu, kontrolere, neki cip, graficku, RAM ili neku drugu komponentu, tu nije do softvera vise nego do hardvera

V5R17 je poprilicno matora verzija, pasuje na Win 2k/XP i mozda moze cak i na Win7, niti su ti OS-ovi za danasnje masine i hw resurse opterecujuci, niti je v5r17 preteska za iole noviji komp...hell, to je radilo na masinama iz 2006-2007.-e


The eye through which I see God is the same eye through which God sees me; my eye and God's eye are one eye, one seeing, one knowing, one love.
 
Odgovor na temu

Etern

Član broj: 213442
Poruke: 7
195.250.221.*



Profil

icon Re: Reinstall Software-a CATIA P3V5R1722.11.2015. u 13:08 - pre 102 meseci
Dobri su ti argumenti i hvala, riješio sam problem. :)

Lijep pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Reinstall Software-a CATIA P3V5R17

[ Pregleda: 1538 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.