Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prodaja online edukacija za ex YU i englesko govorno podrucje moguce partnerstvo

[es] :: E-Marketing :: Prodaja online edukacija za ex YU i englesko govorno podrucje moguce partnerstvo

[ Pregleda: 1572 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Numan
preduzetnik
Innovesolutions
szeged

Član broj: 338962
Poruke: 5
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Prodaja online edukacija za ex YU i englesko govorno podrucje moguce partnerstvo22.08.2018. u 17:48 - pre 68 meseci
Pozdrav Svima, bicu srecan ako ova tema nekoga zanima :) ako je vec negde ziva neka slicna ja se izvinjavam

Supruga i Ja imamo privatan posao vec 7. godina.
Ona je vrsan edukator za specificnu bransu u medicinskom beauty biznisu, sertifikovani smo od jedne renomirane Nemacke kompanije.

Dosao sam na ideju da napravimo online edukacije za englesko i ex-yu trziste/ istrazio napravio plan-projekat i zapocinjemo realizaciju.

zanimaju me slicna iskustva da li je radio neko nesto na ovu temu, edukacije po ovoj ideji za sad jos nema na trzistu ( medicinska i estetska malo specificna tema).

takodje trazimo nekoga tim nekog sa velikim iskustvom i znanjem u marketingu za teritorije (Usa, GB Australija itd...)

Moja neka vizija je da saradnike placamo procentualno od prometa kao preduzetnike , otvoren sam i za drugacije ideje.

imamo registrovano preduzece u Srbiji i u EU .

unapred zahvalan.


Numan

[Ovu poruku je menjao Numan dana 22.08.2018. u 21:21 GMT+1]
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Marketing :: Prodaja online edukacija za ex YU i englesko govorno podrucje moguce partnerstvo

[ Pregleda: 1572 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.