Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Facebook Watch app

[es] :: GSM - upotreba :: Facebook Watch app

[ Pregleda: 1559 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Facebook Watch app21.11.2018. u 09:25 - pre 65 meseci
Potrebno je da Facebook video gledam preko smart TV-a. Za tu namenu našao sam da je Facebook Watch app ono što mi treba, ali tog app jednostavnop nema, ne mogu da ga nađem. Piše na facebook sajtu da je od maja 2018. pušten internacionalno, ali i zgleda da nije. Zna li neko nešto više o ovome i postoji li još neki način za gledanje facebook videa na TV-u? Video ide uživo tako da nikakva snimanja ne dolaze u obzir.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Facebook Watch app21.11.2018. u 14:56 - pre 65 meseci
Mozes da pustis video na telefonu pa da ga cast-ujes na tv.
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Facebook Watch app21.11.2018. u 15:52 - pre 65 meseci
Da mogu, ne bih ni postavljao ovde pitanje.
Verovatno ni facebook ne bi pravio app da tako može.
TV je LG i dosta aap-ova sam probao i samo sa Mirecastom sam uspeo u jednom trenutku da pustim ekran sa telefona, a to znači da sve što radim na ekranu vidim i na tv-u. Kasnije to više nije funkcionisalo i sada imam instaliran LG webOS Connect sa kojim mogu samo slike da prebacujem i to bez mogućnosti povećanja/smanjenja.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

gti2

Član broj: 25296
Poruke: 2776
*.opera-mini.net.



+334 Profil

icon Re: Facebook Watch app21.11.2018. u 20:39 - pre 65 meseci
Imam i ja LG tv.Za njih nema Facebook aplikacije, ukinuta je pre nekoliko godina.Za Samsunga mislim da ima.Screen share aplikacija na tv-u radi kod mene sa Windows telefonom, 2 Android telefona i tabletom.

[Ovu poruku je menjao gti2 dana 22.11.2018. u 00:34 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Facebook Watch app22.11.2018. u 07:39 - pre 65 meseci
Za početak molio bih te da mi napišeš kako ti gledaš video sa facebooka na LG i koje app koristiš.

Instalirao sam "TV Cast" i na TV i na mobilnom i uređaji se vide, ali mi je to i dalje beskorisno jer i dalje ne može sa facebooka ništa da se emituje. Trebalo bi dole ukucati link, a njega je (bar meni) teško da izvučem iz facebook stranice. Radi se o živim prenosima.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

Sava
Sava Stajic
Beograd

Član broj: 6587
Poruke: 1483



+326 Profil

icon Re: Facebook Watch app23.11.2018. u 06:54 - pre 65 meseci
Ubijam se i dalje da nešto uradim. Postoji aplikacija za LG i zove se Video & TV Cast for LG Smart TVs koju sam instalirao kao i TV Cast na tv-u. Vide se, ali jedino link sa dna njihove stranice uspevam da prenesem na veliki ekran. Pojavi se spisak videa i bilo koji da odaberem na telefonu ide, ali na tv samo vrti onaj krug, od slike ni traga. Ponudio mi je Premium verziju za mislim 9,91 dolara što bih ja platio kada bih znao da će to da mi reši problem.
Moj izabrani lekar je Željko Mitrović!
 
Odgovor na temu

[es] :: GSM - upotreba :: Facebook Watch app

[ Pregleda: 1559 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.