Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko odabira provajdera

[es] :: ISP :: Pomoc oko odabira provajdera

[ Pregleda: 1066 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Peeeetar

Član broj: 339948
Poruke: 1
*.mbb.telenor.rs.

Sajt: Beograd


Profil

icon Pomoc oko odabira provajdera08.03.2019. u 13:58 - pre 61 meseci
Dragi forumasi, trebala bi mi mala pomoc.
S’ obzirom da mi je ugovorna obaveza sa trenutnim provajderom (SBBom) istekla i slobodan sam da biram, znacilo bi mi ako biste okacili screenshotove pingova prema Amazon serverima, a to mozete da testirate ovde.
Molim vas da ostavite bar 15ak rezultata da napravi ka svim serverima. Najvise me interesuje kako se ponasaju opticke varijante - mts, Orion i Beotel optika (Orion ljudi su mi dolazili na vrata vec nekoliko puta sa ponudom), mada me zanimaju i rezultati bilo kojih kablovskih/optika provajdera iz Beograda zbog poredjenja.
Takodje, da napomenem da zivim na Bezanijskoj kosi, mozda ima i nekih komsija koji bi mi dali najpribliznije rezultate.
I jos jedno pitanje - posto se ne razumem dovoljno - znam da su varijante optike razne, najbolje je da mi je opticki kabl do stana? Da li to iko trenutno nudi? Jel konkretno tako treba da pitam, tj sta treba da pitam pojedinacne provajdere da bih uporedio usluge? Ne zelim neke prividne varijante, realno mi SBB radi sasvim dobro, pa bih menjao samo ako je u pitanju upgrade. Racunam da se stabilnost ili potencijalni prekidi u radu vise ne dovode u pitanje? Ili sam u zabludi? Stabilnost i neprekidan rad su mi jedan od prioriteta, ali imam backup varijante svakako.
Hvala!
 
Odgovor na temu

[es] :: ISP :: Pomoc oko odabira provajdera

[ Pregleda: 1066 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.