Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pusenje na javnim mestima?

elitemadzone.org :: MadZone :: Pusenje na javnim mestima?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 58770 | Odgovora: 412 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Goran Mijailovic

Član broj: 12684
Poruke: 6907



+437 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?13.03.2005. u 23:42 - pre 234 meseci
Pozdrav,
ne mogu sad da citam celu temu mozda je neko i dao ovaj zanimljiv link:
http://www.stopcigaretama.tk/
ako jeste izvinite.
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 00:28 - pre 234 meseci
Citat:
Marenović Slaviša: Pilotu previse si zelen da bi se tako obracao starijim clanovima foruma.
Kada sa nekim komuniciras, gvirni u profil, i porazmisli, pre nego sto nesto lupis.
Moderatori bi mogli da obrisu prethodni i ovaj post.

P.S. Ko visoko leti, nisko pada.


I sta moze da ti vidi u profilu? Fancy sliku?

Citat:
Marenović Slaviša
Elem, cini mi se da nisu samo Norveska i Svedska. Malta? Irska?

Proverite sami.


Kao sto ti Pilot rece,mozda i ubodes jednom. Na Malti sam bio i jedino sam na aerodromu video odvojenu zonu za pusace. U svim pubovima,cafe-restoranima i restoranima u kojima sam bio se pusi. Na svim otvorenim prostorima se takodje pusi.
Probaj jos neke zemlje....Mozda Dzibuti?
anti-heroin spree
 
0

Milos niks

Član broj: 24617
Poruke: 539
*.yubc.net.



+1 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 00:41 - pre 234 meseci
@Nabukodonosor

Gresis - TEBI Vozila na pogon koji izbacuje stetne gasove TREBAJU dok meni apsolutno ne trebaju cigarete :) Zamisli da u ovom trenutku nema vozila / automobila u srbiji ni jedno jedino vozilo . Osetio bi to na svojoj kozi prvi put kada bi ti zatrebala neka usluga koja nije egzistirala u 17. om veku jer bi se srbija vratila u 17 vek

Inace stvarno stvarno ne razumem poruku TEBI TREBAJU cigare ? Da li ti u istoj meri trebaju kao recimo Vozilo hitne pomoci kada je nekom zivot na koncu ?

@Fuzz

90% automobila u Srbiji se voze iz luksuza a ne i iz potrebe :) U pravu si totalno 90% hrane se jede iz luksuza , 90% stvari u stanu je cist luksuz , 90 % stanova /kuca je lukzus -- Tehnicki bi mogao da zivis u nekoj tipski uradjenoj prostriji 2*2 i da vozis bicikl , da imas jednu istu uniformu i jedes specificnu vrstu hrane sa jednako hranljivim/nehranljivim materijama - uz dovoljnu motivaciju nervnog sistema bio bi jednako produktivan ili bi barem 90% ljudi bi bili jednako produktivni :) naravno da i ove navedene luksuzne navike unistavaju zivotnu sredinu vise nego pusenje ali su o.t.

pozdrav



 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 01:17 - pre 234 meseci
Citat:
Milos niks

@Fuzz

90% automobila u Srbiji se voze iz luksuza a ne i iz potrebe :) U pravu si totalno 90% hrane se jede iz luksuza , 90% stvari u stanu je cist luksuz , 90 % stanova /kuca je lukzus -- Tehnicki bi mogao da zivis u nekoj tipski uradjenoj prostriji 2*2 i da vozis bicikl , da imas jednu istu uniformu i jedes specificnu vrstu hrane sa jednako hranljivim/nehranljivim materijama - uz dovoljnu motivaciju nervnog sistema bio bi jednako produktivan ili bi barem 90% ljudi bi bili jednako produktivni :) naravno da i ove navedene luksuzne navike unistavaju zivotnu sredinu vise nego pusenje ali su o.t.

pozdrav


Pa dobro,ja ne bih mogao da zivim na taj nacin,sto se mislim i moglo zakljuciti iz svih mojih prethodnih postova,koje je tebe verovatno mrzilo da citas. Naravno,ne krivim te zbog toga jer je ova tema odavno otisla u ku.ac. Prica o automobilima bi bila off topic,da izvesni likovi nisu predstavili pusace kao glavni razlog nestanka sumskog fonda. Parafraziram naravno.
anti-heroin spree
 
0

Nabukodonosor
Marjan Bažalac
Kraljevo

Član broj: 17066
Poruke: 6463
213.244.208.*

Jabber: nabukodonosor@elite.....
ICQ: 235843000
Sajt: https://www.toolsify.com


+565 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 02:17 - pre 234 meseci
Citat:
@Nabukodonosor

Gresis - TEBI Vozila na pogon koji izbacuje stetne gasove TREBAJU dok meni apsolutno ne trebaju cigarete :) Zamisli da u ovom trenutku nema vozila / automobila u srbiji ni jedno jedino vozilo . Osetio bi to na svojoj kozi prvi put kada bi ti zatrebala neka usluga koja nije egzistirala u 17. om veku jer bi se srbija vratila u 17 vek

Inace stvarno stvarno ne razumem poruku TEBI TREBAJU cigare ? Da li ti u istoj meri trebaju kao recimo Vozilo hitne pomoci kada je nekom zivot na koncu ?

Prvo i prvo, to sam uzeo samo kao primer, a drugo, nema razloga ukinuti vozila. Ali ako se ukine 90% istih, a ostanu samo ona na npr. elektricni pogon i ona koja su najpotrebnija a i dalje se pokrecu pomocu stetnih goriva, to je neverovatan napredak. Naravno da ne bi ukinuli hitnu pomoc i slicne sluzbe. Niste bas toliko naivni. Nemojte se hvatati za svaku sitnicu.

Citat:
Marenović Slaviša: Pilotu previse si zelen da bi se tako obracao starijim clanovima foruma.
Kada sa nekim komuniciras, gvirni u profil, i porazmisli, pre nego sto nesto lupis.
Moderatori bi mogli da obrisu prethodni i ovaj post.

P.S. Ko visoko leti, nisko pada.

A sta to ima da se vidi u tvom profilu?! Mozda da si iskusan u ovom poslu (mislim na IT)?! Ono sto NE MOZE da se vidi u tvom profilu je da si pre godinu dana (dan manje ili vise) prvi put video racunar, a neki od nas clanova to znamo. Nemoj previse da se pozivas na taj profil.
Have you ever had a dream that you were so sure was real? What if you were unable to wake from
that dream? How would you know the difference between the dream world...and the real world?

www.toolsify.com
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 17:46 - pre 234 meseci
Nije rec o iskustvu vec godinama.
Zar da se neki klinac tako obraca meni???
Mogao je da vidi i koliko mi je godina, pa da se zapita..
A to za komp, jeste, kupljen je 26.2.2003-e pa sta?

Od kakve je vaznosti to za ovu temu???
Objasni mi kako to utice na vaznost mojih stavova po pitanju pusenja?


Kako vam drago, ja vam preporucujem malu dozu arsenika, brze cete se ubiti a nikog drugog necete povuci sa sobom.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

borstale
Član broj: 16298
Poruke: 651
*.freeserbia.sezampro.yu.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Gojka za predsednika!!!14.03.2005. u 17:58 - pre 234 meseci
Citat:
Marenović Slaviša:
Kako vam drago, ja vam preporucujem malu dozu arsenika, brze cete se ubiti a nikog drugog necete povuci sa sobom.

Mislim, ti očekuješ neki odgovor na ovo ili šta?
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 18:29 - pre 234 meseci
Citat:
Bio sam u Švedskoj pre godinu dana. Mogao si da pušiš i na ulici, i u kafićima u kojima je dozvoljeno pušenje...


Tacno, u pravu si.
Zurio sam kada sam ono pisao, zakon u Svedskoj stupa na snagu jula ove godine.


@Fuzz
Kada si bio na Malti, jako je vazno. Upravo iz gornjeg primera.
PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 18:31 - pre 234 meseci
Citat:
borstale: Mislim, ti očekuješ neki odgovor na ovo ili šta?


Ocekujem od samoubice da se ubije ne povlaceci mene za njim.
Truj se do mile volje, ali mene ne truj.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 18:36 - pre 234 meseci
Citat:
Marenović Slaviša: Nije rec o iskustvu vec godinama.
Zar da se neki klinac tako obraca meni???
Mogao je da vidi i koliko mi je godina, pa da se zapita..
A to za komp, jeste, kupljen je 26.2.2003-e pa sta?

Od kakve je vaznosti to za ovu temu???
Objasni mi kako to utice na vaznost mojih stavova po pitanju pusenja?


Kako vam drago, ja vam preporucujem malu dozu arsenika, brze cete se ubiti a nikog drugog necete povuci sa sobom.


Kojim godinama? Nemas 102 godine covece. A i to sto si stariji ne moze ti biti alibi za glupost. Upravo naprotiv.
Pitanje vaznosti datuma kupovine racunara je jednako relevantno kao i pitanje duzine Pilotovog clanstva na forumu. PalMal uvazeni gospodine Marenovicu.
A sto se arsenika tice...vrlo zrelo....vrlo iskusno...

I na Malti sam bio letos.
anti-heroin spree
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 18:49 - pre 234 meseci
Citat:
Fuzz:
I na Malti sam bio letos.


Onda ces se sledeci put iznenaditi.
Evo ti jedan info:

Citat:
Source: Times of Malta (mt), 2005-03-13

Intro:

The Maltese anti-smoking law has been praised by the European Federation of Medical Associations in Oslo.

The report, "Smoke-free Europe: reviewing progress, prescribing action", which contains comments from Dr Martin Balzan, general secretary of the Medical Association of Malta (MAM), shows that smoke-free laws are effective.


Obrati paznju na datum!!!
Dakle ni tamo jos nije zazivelo, vec se tek "kuva" kao sto ce u julu Svedjani da ispuse.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
*.dialup.neobee.net.



+9 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 19:00 - pre 234 meseci
Znajuci od cega Malta ostvaruje osnovni prihod,prilicno sam siguran da se necu iznenaditi. Ajde,bolje pokusaj sa nekom drugom zemljom. Nekom gde niko sa foruma nije bio. Ili forsiraj Singapur....
anti-heroin spree
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 19:27 - pre 234 meseci
Ja sam ti vec dao primere.
Ili mozda treba da ti ponovim?

Citat:
A complete workplace ban, including bars and restaurants, was introduced in the Republic of Ireland in April 2004.

Complete bans were introduced in Norway in June 2004 and in Sweden in July 2005.

In the Netherlands, a ban on smoking in the workplace (excluding the hospitality sector) was introduced in January 2004


USA

Five States, including New York, have laws that ban smoking in the workplace, including restaurants and bars.

In other States complete smoke-free laws are under active consideration. Many municipalities have also adopted smoke-free workplaces, including restaurants and bars.

Canada

In Canada, 11 of the 13 provinces and territories have bye-laws which deal with smoking in public places, and which ban smoking in the workplace.

In some areas bans include restaurants and bars, in others they are exempt.

Australia

The governments of the Australian Capital Territory and the State of South Australia have announced their intention to introduce legislation to ban smoking in restaurants and bars, as well as the workplace generally.

New Zealand

From December 2004 legislation will come into effect which will make all workplaces, including bars, cafes and restaurants smoke-free.


Eto kako je reseno u svetu, a obrati paznju na ono boldovano. U slucaju da do sada nisi video ili nisi hteo da vidis.



PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

Marenović Slaviša

Član broj: 85917
Poruke: 1298



+264 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 19:45 - pre 234 meseci
http://ash.org/smokefreecountries.html


Norway Sweden - July 1, 2005 Ireland Italy Cuba Bhutan New Zealand Uganda



Slab sam iz geografije ili je sajt gde sam ovo iskopao zastareo, ali treba dodati Singapur.



A evo kako je to reseno parcijalno, odnosno koliko se gde ogranicava pusenje.

http://www.ensp.org/files/Legi...on_Smoke_Free_Work-REVISED.doc


K tome treba dodati da je u USA to regulisano na nivou drzava, svaka za sebe
(primera radi Kalifornija i Njujork su dali pedalu pusenju na ulici), u Kanadi je svaka provincija to resila na drugaciji nacin, negde manje, negde je vise ograniceno.
(Ne kazem da je zabranjeno pusenje na ulici, tamo nije, kao i u vecini USA drzava)

Ali postoji globalna teznja k tome da do toga i dodje...videcemo.

PČELAR.

OTKUPLJUJEM STARI NOVAC, STRIPOVE, ITD
_______________________________________________________________________
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.19.*



+629 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:15 - pre 234 meseci
A gde se to prestalo sa nazivnom diskusijom o pušenju na javnom mestu a počelo sa diskusijom o pušenju na ulici???
Što se mene tiče - sprečavanje pušenja na otvorenom (ulice, etc) su ugrožavanje prava građanina pušača, a pušenje u zatvorenom je ugrožavanje osnovnih prava građanina nepušača.
:)
Save time... see it my way.
 
0

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:18 - pre 234 meseci
Marenovicu zar nisi do sada shvatio ma koliko tvoji stavovi bili na mestu i argumentovani uvek ce pusaci da traze najmanji razlog kojim ce pokusati tako bedno da proteraju neke svoje ideje i uopste ne pokusavaju nid a shvate sta im nepusaci poikusavaju da predoce...

ja sam im nekoliko puta sasvim jasno i nedvosmisleno izjavio da su
SMRDLJIVI, da su TROVACI blize okoline i to su toliko puta izignorisali da prokomentarisu...

Hvataju se n aizjave tipa poredjenja automobila, sendvica, smoga i slicnih stvari sa cigaretama..

Ivan Dimkovic im je isto predocio precizno sta je problematika o kojoj se ovde diskutuje ali dzaba.. sve to sto ima jake argumente oni ignorisu prave se da ne postoji i daju neke kontraargumente koji su ocigledno , iz aviona bode oci, slabiji od argumenata koje su nepusaci postavili u izjavama...

drugim recima igra bez granica..

A mene licno interesuje kako ce da se bore kojim kontraargumentima protiv moje tako drske izjave koja kaze
Pusaci vi SMRDITE i izvor ste OTROVA za okolinu.

Plus cak mogu i da generalizujem ono do cega si i ti dosao ..
Egoisti, smrdljivi, i netolerantni. Ono sto je blesavo je cinjenica da su u mnogim postovima ovde nepusaci konkretno to dokazivali jednostavnim i razumljivim dokazima.
Nekim pusacima ovde je izgleda nikotin toliko "pojeo mozak" da cak i ne umeju da vide sta in nepusaci pokusavaju da kazu.
Znas dzabe je pokusavati leciti budalu ako budala ne zna da je budala.

Komentarisanje tipa pusac sebe truej i slicno je totalno suvislo.. Neka ser truju to je njihov izbor.. Da li ce umreti od raka i slicno i to nas se ne tice.. to je njihov izbor
ALI ALI ono STO NAS SE TICE je DRZATI takav SMRAD i iZVOR potencijalnog OTROVA za moje telo podalje iz mog okruzenja koliko god je to moguce..
I ne samo Pusace nego bilo koji izvor smrada i potencijalnog otrova...
A to da li ej to moguce izvesti ili ne je stvar za diskutovanje u drugoj temi..
Ovde treba napomenuti da PUSACI upravo spadaju u tu grupu KOJA UGROZAVA..
I samim tim je i treba izolirati...

Najbolji dokaz ste upravo navceli da dve norveske zemlje potpuno zabranjuju pusenje na javnim mestima.

Kod nas je za sada utopija da ce se ikad takav zakon izglasati ... ali ono sto nije utopija je cinjenica da ste pusaci vi i dalje STETOCIONE za okolinu.. I to gore vrste od hemijske industrije na primer...

Mi kojima je bitno koliko toliko da imamo zdrav zivot ce da izbegavaju industrijske zone ice u planine i slicno.. Ali ono sto ne mozemo da uradimo je da pobegnemo od smrada pusaca jer ste na svakom koraku oko nas. U prodavnici u Bolnici U autobusu u avionu na fakultetu u skoli na ulici kaficu restoranu..
NA SVAKOM koraku je SMRAD i OTROV pusaca i to je ATAK na zdravlje nepusaca...

I sto je najbednije kod nepusaca NJIH bas briga za nase zdravlje..
Bitno im je da dobiju svoju dnevnu dozu nikotina..

Citam komentare nekih osoba ovde.. Recimo Fuzz.. vi gospodine komentarisete samo da bi ste raspirivali jazz izmedju pusaca i npusaca. Vasi komentari su totalno destruktivni i BESKORISNI.. I necu da vam argumentujem ovu moju tvrdnju jer ste svojim postoima pokazali da ne zasluzujete ni elementarnu paznju.

Izvinjavam se koga sam udavio...

I jos cu jednom da kazem sustinu komentara nepusaca....

Vi Pusaci Ugrozavate Nase pravo na zdrav zivot svojim Smradom i Otrovom koji se nalazi u cigaretama..
I vasa bezobzirnost egoisticnost drskost jednostavno ne zeli da se suoci sa tom cinjenicom.
Zivi i pusti druge da zive.. NAUCITE VEC JEDNOM da i NEPUSACI imaju pravo na taj izbor . NE SAMO VI PUSACI!!!!!

I kao sto je rekao MyWay u prethodnom postu...
Sustina je tu.. Nepusaci obratite malo vise paznje na to sta vam nepusaci pisu...
I dokazite da niste netoleratni da niste povrsni i da niste egoisti.. Svojim ponasanjem i reakcijom dokazite da iako ste MSRDLJIVI i OTROVNI za okolinu ipak tu istu okolinu cuvate od sebe...
 
0

BytEfLUSh
Neven Pintarić
Nano-mage Engineer, Slave SysAdmin
Sombor

BytEfLUSh
Član broj: 21153
Poruke: 5499
82.117.210.*



+14 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:25 - pre 234 meseci
Nisam li ja vama već nešto rekao? Ova tema sve brže i brže napreduje ka lock-ovanju. Još jedna jedina uvreda i sa ovom temom je gotovo, ne zanima me sa koje strane je ta uvreda potekla.


[Ovu poruku je menjao BytEfLUSh dana 14.03.2005. u 21:26 GMT+1]
Putuj planeto, super smo se družili
nama je lepo, taman kako smo zaslužili!
 
0

MyWay

Član broj: 25141
Poruke: 1263
212.200.19.*



+629 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:25 - pre 234 meseci
@Marijanko: pušenje je četvrti po redu uzrok raka - stres je mnogo više kotiran :)
Ako nastaviš ovim tempom prestići ćeš i one koji prže nekoliko paklica na dan..
Save time... see it my way.
 
0

commissar

Član broj: 18743
Poruke: 600
*.pat-pool.va.sbb.co.yu.



+172 Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:32 - pre 234 meseci
Citat:
MarijanKo:
...... Najbolji dokaz ste upravo navceli da dve norveske zemlje potpuno zabranjuju pusenje na javnim mestima . ......


Mozda sam spavao na tom casu geografije , davno bese (pre oko 10-ak godina) , ne secam se , ali sta su to "dve norveske zemlje" ?!?!?!?!
Ili ovo ide u prilog tvrdnji koju si za sebe izrekao u ovoj raspravi na strani 12 , prvi post , peti pasus , druga recenica ? ;)
Dobra vila mi je ispunila 2 zelje. Treci put nisam mogao.
 
0

MarijanKo
Marijan Kovacevic
USSteel Serbia
Beograd

MarijanKo
Član broj: 41490
Poruke: 165
*.rcub.bg.ac.yu.



Profil

icon Re: Pusenje na javnim mestima?14.03.2005. u 20:49 - pre 234 meseci
E sada sledi nastavak

Procitali ste moje poruke vezane za pusace...

Sada sledi jedan drugi pogled na vas pusace. tolerantniji i sa razumevanjem. kako nepusac vidi pusaca kad pokusava da ga razume..

S jedne strane odobravam to sto ste pusaci.. Ta strana je borba protiv stresa..
verovali ili ne.. Stres je faktor koji vise utice na pojavu raka nego li cigareta..
Nemojte me sada drzati za rec. nemam egzaktne podatke.. nego jedino razgovor sa onkolozima.. I samim tim kao da kazemo preventivu od stresa se cigareta moze tolerisati jer se na taj nacin smanjuje rizik od dobijanja raka..

Ali ono sto je nezgodno je sto ta preventivna mera postane vremenom jaka ovisnost i kad vise ne treba da sluzi svrsi, da supresuje stres, ovisnost je ta koja tera pusaca dalje da uziva u cigaretama.

Nije na meni da osudjujem osobe koji imaju slabiju volju ili jednostavno receno slabost ... Svi mi imamo slabosti. Neko prema cokoladi neko prema alkoholu neko prema cigareti. neko prema drugim porocima.. Upravo zato sto smo nesavrseni svi ih mi imamo..

Da su recimo pusaci s jedne strane makar malo svesniji svog stanja i svog poroka pa da ne namecu svoj porok okolini na tako da kazem bezobziran nacin mozda bi vbeci broj nepusaca pokusao da ih razume i da ih vise tolerise i ima vise razumevanja..

Kao sto sam rekao u jednom od postova. Neke voljene osobe su pusaci i ja sam licno zaradi toga spreman da istolerisem sve negativnosti kod te voljene osobe. Cak i da ne brinem o svojim plucima zato sto tu osobu volim i znaci mi u zivotu. I necu da je osudjujem zbog slabosti njene. Mogu samo da joj pruzim podrsku..

na ovom forumu kada bi tako posmatrali jedni druge sa malo vise razumevanja onda ne bi bilo losih i ruznih postova. destruktivnih i svadjalackih..
Nekoliko osoba nepusaca je ovde na fin nacin pokusalo da dopre svojim komentarima do svesti pusaca.. vecina pusaca su te komentare dozivljavali kao siljak u oko i uzvracali jako energicno napadacki...

Bas steta. Sto se slcian koncept svuda oko nas propagira. takav nivo destruktivnosti umesto kreativnosti ne vodi prosperitetu nase zajednice.

Mozda sam sada ja malo vise otisao off topic ali sam mislio da bi bilo zgodno i primereno napisati sve ove komentare.. posto sam imao jak dojam da u stvari pusaci koji ovde komentarisu imaju pogresan dojam o namerama nepusaca kada iznose komentare.. Pri cemu ne pokusavam da opravdam neke energicne izjave pojedinaca .. I nemojte se sada hvatati odma da citirate bisere pojedinaca. Sustina je bitna...
Oduvek je sustina bila ta koja je bitnija od forme.. Dugorocno gledano.. A forma je ono na sta smo svi mi ovde potrosili jako mnogo strana..

Pozdrav od mene i
malo vise razumevanja i tolerancije sa obe strane..
Ako nista drugo ono pokusajmo da razumemo jedni druge a ne da namecemo volju jedni drugima..
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Pusenje na javnim mestima?
(Zaključana tema (lock), by BytEfLUSh)
Strane: << < .. 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 58770 | Odgovora: 412 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.