Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !

[es] :: E-mail :: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !

[ Pregleda: 3947 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Gold Eagle
Lazic Goran
Security Contractor,SOC
Baghdad

Član broj: 182438
Poruke: 2
*.direcpceu.com.



Profil

icon Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !25.05.2008. u 13:00 - pre 193 meseci
Imam mail na yahoo i koristim ga preko godinu dana bez problema .Iz nekoga razloga kada sam pomislio da mi je neko otvarao mail ja udjem u postavke i promenim pasword i koristim ga bez problema .Memorisem moju adresu u racunaru i pasword i ne gasim mail.Imam lap-top satellite Toshiba i posle upotrebe idem na opciju spavanje. Kada zelim da koristim racunar otvorim ga i ukucam sifru za otvaranje desktopa.Po konektovanju na mrezu mail na yahoo-u je otvoren i pokazuje mi stanje koliko imam poruka .To je bilo nekoliko meseci tako bez problema .Medjutim pre nekih 6 dana otvorim racunar i umesto engleskoga pojavi se nemacki jezik,ok ja prebacim na americku zastavu i vrati se engleska verzija .Medjutim Yahoo me obavestava da vrsi periodicnu proveru i trazi da ukucam Mail ID i pasword.Ja sve to imam kopirano i kliknem ali nece .Potom ukucam adresu i pasword i opet nece .Pojavi se crveno obavestenje da je nesto od to dvoje pogresno ,a istu sifru stalno ukucavam.Obracao sam se Yahoo Security sluzbi i samo kazu da moram ukucati ispravan pasword i da mi ne mogu pomoci .Isao sam na opciju ako zaboravimo pasword da vidim koji je, medjutim tamo imam skriveno pitanje na koje sam zaboravio koji je odgovor i tako imam blokiran mail.Ako iko ima neko hakersko resenje ,predlog ili sugestiju otvoren sam za sve opcije ! Pozdrav svima !
Gold Eagle
 
Odgovor na temu

Danilo Cvjeticanin
Danilo Cvjeticanin
Apatin-Beograd

Član broj: 9614
Poruke: 3517
79.101.171.*



+37 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !25.05.2008. u 14:25 - pre 193 meseci
E posto si zaboravio odgovor na "security question" mozes lepo da zaboravis taj mail account. Yahoo ti sigurno nece dati password ako im posaljes mail.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Vasic
Web Administrator, Uspon d.o.o
Čačak

Član broj: 91692
Poruke: 1226
*.eunet.yu.

Sajt: www.vasictech.net


+1 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !25.05.2008. u 21:53 - pre 193 meseci
nazalost hakersko resenje ovde neces dobiti, zar nema u forgot password da ti posalju link na e-mail za resetovanje passworda?
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !25.05.2008. u 23:06 - pre 193 meseci
Ima al' traze izvod iz maticne knjige rodjenih i jos ponesto da bi ti ga poslali :) I meni se nesto slicno dogodilo pre nekog vremena. Mislim da je Yahoo mail provaljen jer sam citao na raznim mestima o ovakvim slucajevima.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Vasic
Web Administrator, Uspon d.o.o
Čačak

Član broj: 91692
Poruke: 1226
*.eunet.yu.

Sajt: www.vasictech.net


+1 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !26.05.2008. u 11:28 - pre 193 meseci
pa ako mu je toliko bitna ta mail adresa, nije problem izvaditi izvod iz mkr
 
Odgovor na temu

Gold Eagle
Lazic Goran
Security Contractor,SOC
Baghdad

Član broj: 182438
Poruke: 2
*.direcpceu.com.



Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !27.05.2008. u 03:22 - pre 193 meseci
Lako je zbijati sale sada ! Mail je na lap topu bio non stop otvoren i svakim startovanjem racunara bio mi je dostupan dok se jednoga dana nije pojavila nemacka verzija yahoo-a i tada je trazena lozinka i ja ju ukucam ,a racunar kaze ne vredi i ponovim nekoliko puta i opet nista i krenem na pomocna pitanja i tu nastane problem jer vise od godinu dana koristim adresu bez ikakvih problema .Na toj nemackoj verziji nema pregleda stanja poruka ,medjutim kada sam prebacio na englesku verziju ima tacno stanje broja pristiglih poruka.Kada krenem da ovde ukucam pasword sajt je blokiran i tako evo vec 6 dana .Dopisujem se sa Yahoo ali oni non stop traze sve podatke .Pa da znam sve podatke zar bi ih kontakirao ? Pa da znam sve sto mi treba zar bi se ikome od Vas obratio ? Imam problem i pokusavam ga resiti bez potrebne ironije u odgovorima -ili neko moze ili ne moze pomoci ! Ili Vi funkcionisete po sistemu dao BOG da komsiji crkne krava pa da se svi smejemo !!!!!!!!!!!
Gold Eagle
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !27.05.2008. u 06:27 - pre 193 meseci
Komsija , i meni je crkla krava. Onaj ko ti je provalio sifru je verovatno odmah promenio i ostale parametre ,sigurnosna pitanja i ostalo tako da ... Ako nesto saznas , neko resenje za nastalu situaciju ,javi. Poz.
 
Odgovor na temu

Aleksandar Vasic
Web Administrator, Uspon d.o.o
Čačak

Član broj: 91692
Poruke: 1226
*.eunet.yu.

Sajt: www.vasictech.net


+1 Profil

icon Re: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !27.05.2008. u 07:19 - pre 193 meseci
Poštovani Gorane,

niko ovde nije zbijao šale i ne znam zašto kriviš nas, niko ti odavde nije "ukrao" mail. Nema potrebe da ponavljaš šta ti se desilo pročitali smo i prvi put, što tiče rešavanja tvog problema nisi naveo koje podatke ti traže? Ako ti traže tvoje lične podatke zašto im ne daš? Ja ne verujem da su ti oni tražili password, ako si ti njima rekao da si zaboravio password.

Pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Gubitak pasworda na Yahoo Mail-u !

[ Pregleda: 3947 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.