Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?

[ Pregleda: 2109 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?24.06.2009. u 10:06 - pre 180 meseci
Zar nije malo cudno? Ocigledno, potrebno je malo doraditi postojeci Sagin softver (inace, POPTPUNO isti koji koristi i MTS). Doraditi = doplatiti. Ili kupiti drugi. I korisnici 069 mreze vec god dana nemaju govornu postu -- koliko je to ozbiljno? Moja majka prelazi (jos uvek to ne zna) na 069, pa sam se i za to raspitao:

"Postovani,

Obavestavamo Vas da usluga govorne poste jos uvek nije dostupna korisnicima 069 brojeva i za sada nemamo preciznu informaciju kada ce biti omogucena.
Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju.

Srdacan pozdrav,


Contact Centar
Telenor d.o.o"
 
Odgovor na temu

AnaIvanovicFan
Student
Belgrado

Član broj: 203911
Poruke: 167
79.101.129.*



Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?24.06.2009. u 11:26 - pre 180 meseci
Da, a i kad se snima pozdravna poruka na raspolaganju ti je vrlo malo sekundi, jedva da mozes da kazes "Ostavite poruku", dok na Vipu i mt:s-u imas dovoljno vremena da kazes vise stvari.
 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?24.06.2009. u 11:57 - pre 180 meseci
U pravu si, svega 30 sekundi, sasvim nedovoljno da se ostavi poruka.
Neka pozivalac odluci da li ce ostaviti od 2 sek ili 3 min!

Siguran sam da bi trebalo da kompletno reinoviraju sistem govorne
poste, no posto je BESPLATNA, koja svrha, zar ne? :(

(Jedino dobro je sto se uspostava veze kod Telenor gov. poste
naplacuje tek posle "beep"!)
 
Odgovor na temu

Lyrijan
vojni strucnjak

Član broj: 185269
Poruke: 30
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?11.08.2009. u 16:52 - pre 179 meseci
Neverovatno je to sto cine. Ja sam ih zvao jedno 6 puta u poslednja tri meseca, i danas sam odlucio da sam dosta cekao. Kao prvo kada sam pre tri meseca prelazio sa telekoma na telenor i kupovao paket pitao sam ih imam li govornu postu, rekli su mi da imam. Kada sam ih pitao ima li neke razlike izmedju 069 i 063 rekli su mi da nema, cak su mi oni punudili 069 jer kao tu mogu da odaberem broj. I uzeo sam.

Zovem ja posle tehnicku podrsku i lik mi tamo objasni kako da aktiviram postu, tj. on je aktivira, i kaze mi sta da radim preko fona. ja to uradim, kad ono ne radi. Zovem ga, a on zbunjen... pa ga zovem ponovo sa drugog telefona kao da probamo da rucno namestimo na mom, medjutim i dalje nece. Onda mi je rekao da sacekam jedan dan, da vidimo da li ce se uspostaviti veza.... Tek cetvrti put kad sam zvao, neka druga devojka se javila i sa njom sam ponovo pokushavao na sve nacine da podesim fon za govornu postu. Opet nismo uspeli... ali onda je ona zvala nekog nadredjenog i od njega saznala da GOVORNA POSTA UOPSTE I NEPOSTOJI NA 069!!!!

Strasno je to kad ni tehnicka podrska ne zna.

Dakle, em sto su mi prodali uslugu koju ne dobijam, em im tehnicari ne znaju da tu uslugu nemaju. I ko je sad kriv? Kome ja sad da se zalim i trazim svoj novac nazad?? Meni je govorna posta potrebna za posao, i uredno

PLACAM

za tu uslugu, ali je ne dobijam.

A zasto? Niko to ne zna. Govore mi svakog meseca da oni te podatke nemaju, i da eto moram da cekam.



Pitao sam ih nebrojano puta, razne njihove tehnicare, da li oni shvataju da imaju propust na jednom takvom mizernom nivou, i da ce taj propust jednog dana da im kompletno srushi kompaniju. Kad bi VIP i Telekom znali za ovakve stvari, bez imalo truda bi mogli da ih unistu. Ej, ako njima govorna posta ne radi, tako jedna mizerna stvar i uobicajena, na osnovu cega oni tvrde da im sve ostale opcije rade savrsheno? Na osnovu cega bi mi njima sad trebali da verujemo? Jedna antikampanja koju je dovoljno da pokrene bilo ko preko neta bi mogla da uzme hiljade potencijalnih korisnika koji se jos uvek dvoume kome da ponude svoje poverenje, a to opet znaci da oni gube milione dinara.

Priznajem da su oni po meni najprofesionalnija kompanija tog tipa, ali sad se pitam da li je to sve samo maska i marketing. Dzaba im sve one silne pare koje su dali na one divne reklame kad im GOVORNA POSTA NE RADI!!! ALO!!!!


I sta oni rade po tom pitanju? Nista.


Zamislite samo vest jednog dana u 2009. godini koja moze da osvane: Evo u telenoru nashi korisnici sad konacno imaju govornu postu.


brate kakav blam






 
Odgovor na temu

owim
BG centar

Član broj: 30480
Poruke: 3567
*.rs
Via: [es] mailing liste

Sajt: owim1.wordpress.com


+106 Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?11.08.2009. u 23:13 - pre 179 meseci
U jeeee, velika stvar. Ne radi govorna posta. Srusice se svet.
Preusmeri pozive na MTS broj sa govornom postom (direktno na gov.
postu) i u potpunosti si resio problem, za 1/10 vremena koja je bila
potrebna za "kukumavku" :). Ne treba ti drugi fon, niti vadjenje
kartica, samo preusmeri pozive na 064 sekretaricu i preslusavaj je
opet sa svog Telenor broja (platices poziv, treba ti za posao, tako da
je nebitno).

Fer je reci da od kako postoji 069 numeracija, na Telenor sajtu PISE
da NE POSTOJI GOV. POSTA. Od prvog dana. Zapamtio sam, jer je
specificnost.
 
Odgovor na temu

Lyrijan
vojni strucnjak

Član broj: 185269
Poruke: 30
*.ADSL.neobee.net.



Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?15.08.2009. u 00:43 - pre 178 meseci
owime.... da pishe, sad sam pogledao. Ali oko toga sta je fer, tu gresis.

Pitam te jednostavnu stvar: da li je fer da ja placam za ono sto sam trazio kad sam kupovao broj i za sta su mi oni LICNO rekli da cu dobiti, a da to ne dobivam cetiri meseca?

Jesam li ja duzan da proveravam sta pishe na internetu? Da li sam ja kupio broj preko interneta? Nisam, dakle... sta tamo pishe, me apsolutno ne zanima. Iskreno, cinjenica da to pishe na netu, samo jos vishe pogorshava stvari. Znaci tamo neki webmaster zna za to, ali im tehnicka podrska za to ne zna i njihovi prodavci u glavnoj radnji ne znaju. E bash im je komunikacija unutar firme na zavidnom nivou....


Nije fer od tebe da mi se rugash, bez ikakvog razloga, pritom ne poznajuci me. Naprotiv, prilicno je nekulturno. Mozda ti lako prelazis kad te drugi varaju na sitnicama, ali ja vidis ne prelazim. Imam pismena svedocanstva o 8 kolena unazad svoje porodice, i garantujem ti da niko od nas nikada nije dopustao da ga shishaju kao ovce, pa nemam nameru ni ja to da pocinjem. A sto se tice ovog rushenja sveta, ako dovoljno popiz**** pa pozovem rodjake iz inostranstva koji su vrsni advokati, pa se pozovem na ugovor u kome pishe sta su oni DUZNI da mi obezbede, jer ponavljam:

JA TO PLACAM!!!!!


i te kako ce da im se srushi svet. Jer ja necu da prekinem ugovor. Dovoljno sam zadrt da se do kraja sveta borim za ono sto je moje i sto mi pripada, makar to bila samo govorna posta. A ako to ne razumes, i mislis da preterujem, ti slobodno nastavi da saginjes glavu svaki put kad te neko potkrada. Ja ne vidim razlog zasto ti to meni savetujes, osim onog - da radis za njih.


Tehnicki mi se dopada savet koji si mi dao u vezi preusmeravanja govorne poste na MTS (i cestitam ti na domishljatosti) ali.... ako ja to uradim, zbog tamo necijeg javashluka budem morao da idem tim obilaznim putem, pa usput budem MORAO ( pazi ponovicu M O R A O) da jos dodatno im placam... ijaaaoooooooooooooo....

...nestace struja mnogima.


Ima mnogo zainteresovanih firmi koje bi rado doshle na nashe trziste mobilnih komunikacija. Ja licno imam poslovne kontakte sa tri. Ima da se radi kako se radi, ili se nece raditi uopste.






 
Odgovor na temu

espresso
Beograd

Moderator
Član broj: 31423
Poruke: 1758



+181 Profil

icon Re: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?15.08.2009. u 09:54 - pre 178 meseci
Citat:
pa se pozovem na ugovor u kome pishe sta su oni DUZNI da mi obezbede

Ako u ugovoru zaista piše da su dužni da ti obezbede govornu poštu, stvar je jasna. Tvoje je pravo da tražiš ono što ti pripada bez obzira koliko se to nebitno činilo nekome.
Ne znam da li su se oni nekako ogradili od toga...
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Zasto na 069 ne postoji gov. posta vec god dana?

[ Pregleda: 2109 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.