Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet

[es] :: E-Kupovina :: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9163 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 17:43 - pre 160 meseci
Promaklo mi da odgovorim i na ovo:

Citat:
XLana: Nema nekih preteranih dažbina -troškova na tako primljen paket ? Račune koliko šta košta pretpostavljam da ne stavlja u taj paket koji mi šalje ?
Racune ne stavlja ali znaju oni sta koliko kosta, skoro u cent. Dazbine i troskovi su manji nego preko DHL, UPS i slicnih ali nisu zanemarljive. Ako su knjige pod nekim povlascenim rezimom generalno onda ce to isto biti i kod carinika kod poste.

Za obicne stvari naplacuju prilicno mnogo ali ujednaceno i moze se reci realno, dok vaze ovakvi zakoni kakvi vaze. Tako da nesto sto je tamo super jeftino + troskovi na kraju ispadne jednako kao ovde, u retkim slucajevima mnogo manje ili mnogo vise. Mislim da jos uvek vazi pravilo "Kupujem tamo zato sto toga ovde nema (vrsta, oblik, kvalitet, za knjige - naslov itd.)"
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 19:19 - pre 160 meseci
Da, sve je skupo. Zato su i ukinuli to da do vrednosti 100 EURA ne podleze carini.

PayPal prolazi kada se placa preko posrednika?

Da bas ne moram i Google Checkout da otvaram kao novi nalog ?



I porucicu neke od stvari, to su stara izdanja Assimil kaseta za ucenje stranih jezika tako da ce malo teze da obracunavaju carinu. Amazon to ima ali je rok nabavke malo duzi.

Pozdrav !


 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 20:05 - pre 160 meseci
Citat:
XLanaPayPal prolazi kada se placa preko posrednika?

Da bas ne moram i Google Checkout da otvaram kao novi nalog ?
PayPal je osnovni a GC je za nas koji nemamo legalni nalog vrlo korisna stvar. Ako tebi nije problem koriscenje PayPala onda nema potrebe da otvaras GC.

Ja sam onom posredniku nagovestio da ce ga mozda kontaktirati "neke moje kolege sa nekog IT i opsteg foruma" kojima sam dao njegovu adresu i bas sam se pozvao na nase probleme sa PayPalom pa nam je on kao velika pomoc jer radi i sa GC. To sam izneo kao opravdanje sto ga nisam prethodno pitao jer za normalno placanje nema nikakvih problema - ode se na sajt i tamo porucujes do mile volje.

Inace, GC se otvara veoma lako, direktno sa sajta, nista banke, potvrde, formalnosti i slicno, kao PP.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 20:28 - pre 160 meseci
Hvala , videcu onda i GC da otvorim ... zatrebaće možda !

ja mislila više mi nijedan ne treba kad ono mora još GCheckout hahaha.

Hvala Vam mnogo !

U pošti su rekli da ako šalje fizičko lice i ako nema cena onda nema ni carine, pa idem naredne nedelje da im pokupim sve pravilnike i da proučim cake !

Mislim da bi bilo lepo u svaki paket ubaciti papir na kome je napisano:

" Ako za ove dve knjige planiraš da mi naplatiš i carinu to je HAJKA"


Ako se svi budžovani izvlače na taj fazon za veliku lovu , možemo i mi za neki udžbenik.




 
Odgovor na temu

squirll

Član broj: 248171
Poruke: 106
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+66 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 22:25 - pre 160 meseci
@XLana
Jel ti u imenu ulice ima mozda neki nas karakter? Tip Š,č,ž,đ i sl?


Meni su prekjuce isto javili da mi ne mogu isporuciti knjigu i da je vracaju nazad (to je vec drugi put da mi se desilo) Prvo sam narucio onom obicnom postom, drugi put sam onom malo skupljom (obicna posta al nesto brza malo) i nista...

Dok moj drug koji zivi na drugom kraju grada bez problema prima posiljke sa amazona, i jedino nas deli sto on nema nase karaktere u imenu ulice a ja imam..i ja u kuci a on u stanu ...
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.241.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 23:22 - pre 160 meseci
Citat:
squirll: @XLana
Jel ti u imenu ulice ima mozda neki nas karakter? Tip Š,č,ž,đ i sl?
Uh, bog te... Kod mene u imenu primaoca ima ć i do sada niko nije pravio probleme, poslednji paket je dosao pre par nedelja. Zašto bi to bilo važno samo u imenu ulice? A opet, nikad se ne zna sa njima.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 23:41 - pre 160 meseci
Citat:
@XLana
Jel ti u imenu ulice ima mozda neki nas karakter? Tip Š,č,ž,đ i sl?


Meni su prekjuce isto javili da mi ne mogu isporuciti knjigu i da je vracaju nazad (to je vec drugi put da mi se desilo) Prvo sam narucio onom obicnom postom, drugi put sam onom malo skupljom (obicna posta al nesto brza malo) i nista...

Dok moj drug koji zivi na drugom kraju grada bez problema prima posiljke sa amazona, i jedino nas deli sto on nema nase karaktere u imenu ulice a ja imam..i ja u kuci a on u stanu ...


Ima jedno slovo Ć a s obzirom da redovno primam časopise iz inostranstva i da redovno sve funkcioniše kako treba

zapravo SVE SEM KNJIGA koje dolaze kao paketi

Idem ja sledeće nedelje po sve pravilnike i zakonike i sve što imaju u carini !

Nema to nikakve veze sa jednim slovom jer koliko ima zemalja koje imaju neka specifična slova pa sve dolazi da pošalješ knjigu neupakovanu već samo sa zalepljenom markicom !


Nego oni koriste to što je ta pošiljka bez trackinga i kao fol "vraćaju mi pare" a oni mogu da pretumbaju sve i da drpe šta im odgovara.

Imam već rešenje i sutra drugim metodom poručujem.

Problem je u tome što niko nema pravo da pretura po nečijim privatnim stvarima a pošiljka je privatna. Ja recimo mogu i imam pravo i dokumenta da primam poštom a to je već privatna stvar i tu nema pravo niko bez mog prisutstva da otvara a oni će sigurno otvarati.

Nije problem da se dopusti uvid i kontrola PROBLEM je način na koji oni to "RADE" !

Njima u carini je dopušteno sve a za jednu najobičniju knjigu ja treba da se borim.

Prvo mi je Amazon odložio sledeću pošiljku ali kada su videli da ja nemam ništa sa tim gubljenjem pošiljki i da mi je ista adresa na kartici i dostavna adresa oni su poslali knjige odmah.

Ove što su vraćene ću poručiti na drugi način.

Ima sposobnih ljudi koji znaju i hoće da pomognu.

Na primer poštom ljudima stižu i debitne kartice (npr ALERTPAY) i hajde sada ti veruj da li je tamo neki carinik zabeležio sve podatke sa kartice i da li će da "čuka" te brojeve svaki dan ne bi li skinuo neki dolar /euro na ko zna kakvim sumnjivim sajtovima ?

BEZ VLASNIKA PAKETA NE TREBA DA BUDE NI OTVARANJA NI PREGLEDA PAKETA !











 
Odgovor na temu

squirll

Član broj: 248171
Poruke: 106
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+66 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet18.02.2011. u 23:53 - pre 160 meseci
Citat:
tdjokic: Uh, bog te... Kod mene u imenu primaoca ima ć i do sada niko nije pravio probleme, poslednji paket je dosao pre par nedelja. Zašto bi to bilo važno samo u imenu ulice? A opet, nikad se ne zna sa njima.


Pa recimo da to rade racunari i oni ne prepoznaju te karaktere i automatski stavljaju da adresa ne postoji i vrati :S , stigne npr u London na aerodrom tamo ide sortiranje i tamo dobije odbijenicu i eto ...
Kazem mozda... ne znam kako to radi al mi je jedino to logicno.

A zasto ne smeta kod imena primaoca. pa zato sto stigne do nas i onda nasi dalje rasporedjuju...
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 00:11 - pre 160 meseci
Citat:
Pa recimo da to rade racunari i oni ne prepoznaju te karaktere i automatski stavljaju da adresa ne postoji i vrati :S , stigne npr u London na aerodrom tamo ide sortiranje i tamo dobije odbijenicu i eto ...
Kazem mozda... ne znam kako to radi al mi je jedino to logicno.

A zasto ne smeta kod imena primaoca. pa zato sto stigne do nas i onda nasi dalje rasporedjuju...


Ma da "Oni Raspoređuju" po sistemu "ovo tebi, ovo meni, a ovo njemu ..."

Nije to JAT pa letite po svetu dok je vaš prtljag u Beogradu !

U svetu se zna sve! A zamisli samo da se 2 % pošiljki vraća zbog slova - tu bi neko leteo naglavačke s posla JER SU TROŠKOVI OGROMNI !

Da od 100.000.000 tebi 2.000.000 prihoda nestane zbog tamo nekog slova , ma hajde LOGIKA je da su ovde videli da mogu da rade SVE PA SU ONDA PREŠLI I NA KRAJNJI BEZOBRAZLUK !




Kažem ljudi mogu sve da poručuju i imaju prava da kupuju za svoj novac, ja sam zaradila svoj novac poštenim radom i te sitnice kao neka knjiga i tako to mi predstavljaju neko zadovoljstvo !


Ja ću naći tog koji pravi probleme i uništava moje pošiljke ( za sada svaku drugu uništava, jedna je u relativno normalnom stanju vraćena Amazonu-zahtevala sam izveštaj i razloge vraćanja pošiljke )

 
Odgovor na temu

nexus1
php

Član broj: 248918
Poruke: 29
212.200.65.*



Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 00:57 - pre 160 meseci
Citat:
XLanaMa da "Oni Raspoređuju" po sistemu "ovo tebi, ovo meni, a ovo njemu ..."
Ja ću naći tog koji pravi probleme i uništava moje pošiljke

I ja bih da pronadjem neke sa carine..
Sad zamisljam sliku kako se nezadovoljni gradjani upucuju na aerodrom da tuku carinike, i to knjigama koje im dotocni nisu zaplenili :)
 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 01:14 - pre 160 meseci
Ne nerviraj se, ipak je ovo balkan, možda rešili carinici da čitaju knjige..... ih još ne mogu da zaboravim onu priču od pre još malo pa 10 godina, o kompjuterskom mišu koji je kalirao od inostranstva do ovde.
Elem nazad na temu evo šta kaže slovo zakona, zaintrigirala si me pa sam skinuo.

Citat:
UREDBA
O VRSTI, KOLIČINI I VREDNOSTI ROBE NA KOJU SE NE PLAĆAJU
UVOZNE DAŽBINE
Pošiljke male vrednosti poslate od strane fizičkog lica drugom fizičkom licu
Član 6
Domaći i strani državljani oslobođeni su od plaćanja uvoznih dažbina na pošiljke
male vrednosti koje besplatno primaju od fizičkih lica iz inostranstva, pod uslovom da
te pošiljke nisu komercijalne prirode.
Lica iz stava 1. ovog člana oslobođena su od plaćanja uvoznih dažbina na pošiljke male
vrednosti koje besplatno primaju od fizičkih lica iz inostranstva, koje nisu
komercijalne prirode, u ukupnoj vrednosti do 45 evra, u dinarskoj protivvrednosti.
Pošiljka je nekomercijalne prirode, u smislu stava 1. ovog člana, ako:
1) se radi o povremenim pošiljkama,
2) se pošiljka sastoji od robe namenjene isključivo za ličnu upotrebu korisnika
povlastice ili članova njegove porodice, koja po svojoj prirodi i količini ne ukazuje da
se radi komercijalnoj pošiljci,
3) ne postoji bilo kakva obaveza plaćanja primaoca pošiljke.


Pošiljke male vrednosti, nekomercijalne prirode
Član 29
Uvozne dažbine se ne plaćaju na pošiljke male vrednosti, nekomercijalne prirode.
Pošiljkom male vrednosti, nekomercijalne prirode, u smislu stava 1. ovog člana, osim
pošiljki koje se sastoje od alkohola i alkoholnih pića, parfema i toaletne vode, duvana
i duvanskih proizvoda, smatraju se:
1) pošiljke čija vrednost ne prelazi 25 evra, u dinarskoj protivvrednosti;


A ovaj deo je baš zanimljiv,to mi se najviše sviđa kod naše države sve je uvek tako lepo nedorečeno nedovršeno nenadj.....
Citat:
Pošiljka je nekomercijalne prirode, u smislu stava 1. ovog člana, ako:
1) se radi o povremenim pošiljkama,


Šta li to oni podrazumevaju pod povremenim, koji vremenski period? Ili to zavisi od toga na koju nogu ustane onaj koji pregleda paket.....s obzirom da živimo gde živimo verovatno je ovo drugo....
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 09:11 - pre 160 meseci
Citat:
nexus1: I ja bih da pronadjem neke sa carine..
Sad zamisljam sliku kako se nezadovoljni gradjani upucuju na aerodrom da tuku carinike, i to knjigama koje im dotocni nisu zaplenili :)


može i njihovim pravilnikom koji ne čitaju .... može i nekom od knjiga iz oblasti carinske regulative .


Kao što sam rekla ima mnogo stvari KOJE CARINIK NEMA PRAVO DA PREGLEDA BEZ VLASNIKA PAKETA .

Svako ko koristi tzv E-CURRENCY sisteme za plaćanje ima pravo i na njihovu debitnu karticu.

Meni su otvarali pošiljku sa certifikatom o položenom ispitu, a certifikat je bio upakovan u koverat od tvrdog kartona koju su sekli skalpelom. Da su samo malo načeli tim skalpelom i certifikat stvarno bih nekog skalpirala.

Pošto ja stvarno čitam puno to njihovo "povremeno" meni 'ladno može da ide do jednom nedeljno tj 52 puta godišnje.

Pokupiću ja sve te njihove provilnike i zakonike i sve što imaju, pa lepo nosim kući da to proučim i prostudiram.

Na primer, mnoge dokumente koje izdaju institucije širom sveta možete dobiti samo jednom i nema čovek prava nikada više i u slučaju da vam neko ošteti nešto ili da ne znate da nešto nedostaje šta onda ?

Ja ne znam da li negde drugde "trkeljišu" po paketima i preturaju sem ovde .









 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
*.dynamic.sbb.rs.

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 11:57 - pre 160 meseci
Da ne bi kasnije bilo nesporazuma - NEMAM iskustva sa kupovanjem knjiga u inostranstvu i ne znam tacno da li za knjige postoji neka povoljnija tarifa.

Ovo kazem zbog toga sto se moze desiti prilikom kupovine preko posrednika da tamosnja posta naplati transport na kilo, ne po vrsti sadrzaja, jer sumnjam da je i posrednik toliko upucen u to. Amazon kao institucija bi to morao najbolje da zna, ali eto, i njima vracaju posiljke bez veze.

Cena transporta po kilogramu, za jednu od najjeftinijih opcija preko poste, je oko 13 dolara po kilogramu, a knjige mogu biti prilicno teske, da na kraju ne bude skuplja dara nego mera.

Na ovo sam malo zaboravio ranije, pa evo sada popravljam
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 14:53 - pre 160 meseci
Citat:
Da ne bi kasnije bilo nesporazuma - NEMAM iskustva sa kupovanjem knjiga u inostranstvu i ne znam tacno da li za knjige postoji neka povoljnija tarifa.

Ovo kazem zbog toga sto se moze desiti prilikom kupovine preko posrednika da tamosnja posta naplati transport na kilo, ne po vrsti sadrzaja, jer sumnjam da je i posrednik toliko upucen u to. Amazon kao institucija bi to morao najbolje da zna, ali eto, i njima vracaju posiljke bez veze.

Cena transporta po kilogramu, za jednu od najjeftinijih opcija preko poste, je oko 13 dolara po kilogramu, a knjige mogu biti prilicno teske, da na kraju ne bude skuplja dara nego mera.

Na ovo sam malo zaboravio ranije, pa evo sada popravljam


Hvala Vam, to je sve Ok.

Poručiću "laku literaturu" za početak Assimil kasete i knjige za učenje stranih jezika.

Ako je nekom neobično što imam oštriji stav prema carini i ostalim sličnima to je zato što i ja hoću neke normalne stvari i bez da se sada čovek dovija na sve moguće načine kako da dobije nešto što je normalno kao neka sitnica preko interneta.

Ljudi u svetu , ma ja bih rekla svugde sem ovde imaju mogućnost sve da poruče i da dobiju. Dobije neotpakovan paket i onda lepo uživa u "PREMIJERNOM OTVARANJU"


U Rusiji su isto jako dobro snabdevene prodavnice koje prodaju preko interneta i to sve ide glatko.

Recimo interesantan je AliPay sistem za plaćanje , ima više korisnika nego PayPal i baš sam gledala skuplje stvari se mogu poručiti putem AliPay plaćanja iz Kine.

Eh kad bi Kineski znala ....

Imate ovde kratak opis za AliPay

Citat:
Alipay

Launched in 2004, Alipay (www.alipay.com) is a third-party online payment platform. According to analyst research report, Alipay has the biggest market share in China.[2] The company claims it had more than 550 million registered users at the end of 2010.

Alipay provides a payment service called escrow, in which consumers can verify whether they are happy with goods they have bought before releasing money to the seller.

In China, Alipay partners with 65 financial institutions including Visa and MasterCard to provide payment solutions for 500,000 Chinese businesses. It also helps merchants and sellers worldwide sell directly to consumers in China.

Internationally, Alipay helps merchants and sellers worldwide sell directly to consumers in China. It currently supports transactions in 12 major foreign currencies.


i Alibaba shoping je za skuplje stvari potpuno siguran !

Recimo neka ogrlica, narukvica i tako to
 
Odgovor na temu

schoolbag
Ucenik
Čoka

Član broj: 205717
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 15:41 - pre 160 meseci
Ja bih ti preporucio da probaj betterworldbooks.com. Ja sam vec uzeo nekoliko knjiga od njih bez problema.
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 16:28 - pre 160 meseci
betterworldbooks.com je malo skuplji, šacometrijskom metodom bih rekla da je bar za sve ove knjige koje sam pogledala jer mi trebaju x2 ili čak x3 skuplji

Na primer, Assimil Dutch kasetice i knjiga su duplo jeftinije na Amazonu


A još neke stvarčice mi trebaju tako da ću pogledati.

Neke ređe tražene knjige nemaju ali ipak hvala na informaciji, možda se nešto pojavi, imaju i neke knjige kojih na Amazonu nema pa ću proveriti kakve su


Pozdrav !
 
Odgovor na temu

schoolbag
Ucenik
Čoka

Član broj: 205717
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 17:03 - pre 160 meseci
mozda vredi pogledati i na thriftbooks.com. od njih personalno nisam nista narucio, ali sam cuo dobre stvari o njima. na betterworldbooks pogledaj i used books, ja sam pre nekoliko dana narucio the lost symbol za 3,53 USD, sa postarinom :D
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet19.02.2011. u 21:24 - pre 160 meseci
Poručivao sam sa thriftbooks ali preko posrednika alibris.com. Malo se duže čeka na isporuku.
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

XLana
CIO
Beograd

Član broj: 279806
Poruke: 71
*.aDSL.Verat.Net.



+3 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet20.02.2011. u 14:55 - pre 160 meseci
Hvala,

videću prvo neke manje porudžbine da iskombinujem.

Ima puno toga što bih naručila .... samo da me ne oderu na carini jer oni nemaju neke određene kriterijume da se zna red.

 
Odgovor na temu

SStudio

Član broj: 254071
Poruke: 586



+308 Profil

icon Re: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet23.02.2011. u 18:28 - pre 160 meseci
@Xlana
Evo danas mi je stigao paket sa porucenom knjigom, neotvoren za divno cudo nisu ceprkali po njemu, doneo postar a prema nama je putovalo preko royal mail-a.
Mozda zato sto je samo jedna knjiga ko ga zna.
Kada imas cekic sve ti lici na ekser
Simplicity is the ultimate sophistication.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-Kupovina :: knjige sa Amazona-a >>>>>>>> veliki problem ,pošiljke se vraćaju --- Molim za savet

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 9163 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.