Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Oduzimanje oružija

elitemadzone.org :: MadZone :: Oduzimanje oružija

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8735 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1184



+839 Profil

icon Re: Oduzimanje oružija17.07.2011. u 11:00 - pre 156 meseci
^ Mozda je neko napisao, postoji rok, koliko oruzje max. stoji u mup-u (magacinu), a zatim prelazi u vlasnistvu drzave (proveri da li to i dalje vazi)..
 
Odgovor na temu

d.vader

Član broj: 287659
Poruke: 98
109.121.58.*



+36 Profil

icon Re: Oduzimanje oružija17.07.2011. u 11:15 - pre 156 meseci
Citat:
dejanet: ^ Mozda je neko napisao, postoji rok, koliko oruzje max. stoji u mup-u (magacinu), a zatim prelazi u vlasnistvu drzave (proveri da li to i dalje vazi)..

To je verovatno ako se trajno oduzme a ovako je to otimačina.
Ponavljam po n-ti put. Oduzet mi je bez ikakvog rešenja ili naloga ili bilo čega što objašnjava problem. Pozvan sam putem telefona na prilično arogantan način: " Vi ste taj i taj? Da. Morate sutra u policijsku stanicu doneti vaš pištolj koji posedujete prema našoj evidenciji". Na pitanje zašto, odgovor je bio prilično arogantan: "Donesite vi pištolj da mi ne dolazimo po njega?!"
U stanici su mi rekli da po zakonskoj proceduri imaju pravo da oduzmu. Ok, slažem se samo ne znam zašto i kakva je to procedura na ovakav način i ovoliko vremena?
 
Odgovor na temu

superbaka

Član broj: 5290
Poruke: 2924



+1298 Profil

icon Re: Oduzimanje oružija17.07.2011. u 13:15 - pre 156 meseci
Citat:
Znači, još jednom, interesuje me pravni postupak za takav čin a ne da sad raspredamo teorije o mojoj potencijalnoj krivici.


pogledaj moj prethodni post u ovoj temi, sve ti lepo pise... oni su organ drzavne uprave, i moras sa njima prvo da vodis upravni postupak, a zatim eventualno upravni spor... za ovo prvo ti ne teba advokat, mada, ima znacajan psiholoski momenat ako ga angazujes, veruj mi :)
proguglaj po netu o upravnom postupku, nije obimno i lako je stivo za citanje...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Oduzimanje oružija

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 8735 | Odgovora: 42 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.