Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 300908 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

2012

Član broj: 296004
Poruke: 248



+926 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 16:08 - pre 112 meseci
Citat:
Nagutaš se telesne tečnosti pa piše gluposti koje sto puta ponavljaš,kao i neprimerne,nemoralne,pervezne reči koje su ti stalno u ustima.


Ovo nikako ne mogu da razumem. Sta se podrazumeva pod "telesne tecnosti". Sta to vladd pije/jede/konzumira?
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.sbb.rs.



+2284 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 16:15 - pre 112 meseci
Postoje 4 vrste telesnih tecnosti. Evo iz udzbenika biologije:
Citat:
Danas se na osnovu stepena složenosti telesne tečnosti dele na:
Hidrolimfu
Hemolimfu
Krv i
Limfu

Pretpostavljam da bora optuzuje vladd-a da je vampir.
Dakle, vladd drakul, otkriven si, bio si toliko drzak da ni ime nisi promenio!
Boro, daj belog luka i glogov kolac

[Ovu poruku je menjao Darko Nedeljković dana 14.02.2015. u 17:28 GMT+1]
 
+1

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
109.121.53.*



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 17:02 - pre 112 meseci
Kakav forum takvi i članovi, nivo kulture da ne komentrišem....stručnost je nivoa uradi sam...i pogledaj udžbenik osnovne škole...niko nema nikakvu referencu da bude relevantan za datu temu....

Citat:
vladd
TESKO nepismen i OSOBA izuzetno OGAVNOG karaktera(LAZE, KRADE, LUPETA, DEGENERIK)

Mene bi bilo sramota da pišem takve stvari.....bora te jeste malo propržio nekim neprijatnim detaljima samo tvoji odgovori su kranje primitivni i prosti......
 
0

Bora Radar l

Član broj: 327902



Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 17:32 - pre 112 meseci
@ vladd
Meni je žao ako ne postoji toliko dugačak gajtan da svoj mikrotalani uništavač možeš nosati po polju do mile volje.
Ti si kopirao i uništavač i gajtan.
Ajde reci ko je falsfikator i prevarant. Nisi nikada rekao šta bude sa nogama rukovaoca.

Ako uzmem onaj EZV i prepravim ga na drva isti namontiram na prikolicu i usmerim paru prema korovu opet ćeš lažove reći da sam falsifikator.
Ja imam ideja samo ti nemaš sa čim da ih razumeš!

Poštovanje Bora Radar
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2284 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 17:57 - pre 112 meseci
Citat:
Bora Radar l:
Dragojloviću Vladimire.pok. Slobodan Manola sa saradnicima su oduševljeno prihvatili moju ideju Mikrotalasnog uništivača korova i insekata i zdušno radili da se realizuje.
...
Ti si kopirao i uništavač i gajtan.

Aha, znaci ti + direktor + svi ostali saradnici ste napravili unistavac SA GAJTANOM, a onda je naisao vampir vladd drakul i ukrao i unistavac i gajtan nakon sto vam je svima popio krv i limfu...
A potom je vampir mikrotalasnu skalameriju poceo da koristi za sasvim drugu namenu - da njom smrtno ranjava zrtve po nogama, da ne mogu da beze pre nego sto im ispije krv?
Ispijanje prevelike kolicine krvi na vampira deluje tako sto sto puta ponavlja jedno isto i pise neprimerene, perverzne i nemoralne reci?
Borisave Krajcinovicu, u tom slucaju postoje ozbiljne indicije da si i ti vampir. A hitler te licno vijao glogovim kocem i nije ti mogao nista?

Citat:
Ja imam ideja samo ti nemaš sa čim da ih razumeš!

Da, mora se priznati, dobre ideje za kakvu horor-komediju
 
+2

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
109.121.53.*



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 18:03 - pre 112 meseci
Tačno sam znao da je fizičar zasrao nešto.....
 
0

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.dynamic.sbb.rs.



+183 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 18:25 - pre 112 meseci
Citat:
Bora Radar l:

Ako uzmem onaj EZV i prepravim ga na drva isti namontiram na prikolicu i usmerim paru prema korovu opet ćeš lažove reći da sam falsifikator.
Ja imam ideja samo ti nemaš sa čim da ih razumeš!

Poštovanje Bora Radar


Saga se nastavlja. Sprema se nova tema sa EZV uništavačem korova i insekata.
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
109.121.53.*



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 19:03 - pre 112 meseci
Citat:
vladd
-njegovu uzrecicu kada se obraca saradnicima(a bili su BROJNI u okruzenju)
-ime sekretarice

????????????????????????????????
Ludog li čoveka....hiljadu mu mehurića skoroz je vrdnuo...Boro nemoj više ko boga te molim...
 
0

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2284 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 19:32 - pre 112 meseci
Citat:
vladd:
LAZOVE Borisave Krajcinovicu , 16 godina nisi uspeo da napredujes dalje od makete, bojler ne znas kako radi..drzi se ti KLOZETA, i preimenuj nadimak u Bora Klozet..

Bez trunke ironije, ja bih najdobronamernije savetovao isto. Pricama o azdajama i vampirima koji piju telesne tecnosti krv i limfu, Borisav Krajcinovic je sam sebe diskreditovao i pokazao se javnosti kao lazni pronalazac. WC solja generalno jeste dobra ideja, to je jasno svakom ko je ikada bio naprimer u nekom od hotela crnogorskog primorja, gde se voda svakodnevno doprema cisternama od nekoliko hiljada litara pri cemu se prevoznicima skupo placa ta usluga... Zamislite samo koliko u svakom od tih hotela ima wc solja, i koliko puta dnevno u svakoj neko povuce vodu... ako bi se moglo svaki put ustedeti po litar vode, takva wc solja bi se brzo isplatila. I najozbiljnije, boro, ti koji kritikujes ljude kada te "ne udostoje odgovora", da li bi ti mene udostojio odgovora zasto si zapostavio jednu takvu po svemu sudeci dobru ideju i poceo da gubis vreme na kojekakve zamisli za koje zakoni fizike kazu da nisu ostvarivi?
 
0

ctrl alt del
BG

Član broj: 48501
Poruke: 534
*.dynamic.sbb.rs.



+183 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 20:22 - pre 112 meseci
Što ložiš ludaka da sad krene i time da nas smara. Nije on u stanju tako nešto da osmisli a još manje da realizuje. Osim toga to o čemu on mašta (WC koji pere, greje, suši, leči sifilis, sidu i šuljeve) već odavno postoji:
www.amazon.com/gp/aw/d/B009IJ2LJ2/ref=dp_ob_neva_mobile
Sprema se novi plagijat.

Jednostavno ovaj neobrazovan i nepismen čovek nije svestan svoje gluposti i dometa, u okruženju svoje još nepismenije babe i izlapelih komšija verovatno važi za Proku Pronalazača pa je umislio da je mnogo pametan i na kraju će pokušati da patentira i "Borinu česticu" Boron, pa će posle Orlanda morati da skoči i do Švajcarske da im prenese svoja iskustva.


 
+2

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 20:25 - pre 112 meseci
Sve mislim da na nalogu Boraradar1 je prikacena masina.Ako nije,to je kompletan idiot,figurativno receno.
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 22:20 - pre 112 meseci
Bora je kao Siri na iphone-u..izdiktiraš joj nešto a ona zvizne neku glupost :DD
 
0

Lavlja_Jazbina

Član broj: 298367
Poruke: 8226



+5028 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat14.02.2015. u 22:29 - pre 112 meseci
Citat:
-ime bar DVA od brojnih "saradnika"...

Uf,nemoj da mu popustas.Navesce tebe kao jednog..
 
0

šef sale

Član broj: 326754
Poruke: 3
109.121.53.*



+4 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 00:27 - pre 112 meseci
Citat:
vladd
-nadimak Slobodana Manole

Glupo pitanje br1...kad imaš poslovnu posetu ne pitaš drugu stranu za nadimak...

Citat:
vladd
-njegovu uzrecicu kada se obraca saradnicima(a bili su BROJNI u okruzenju)

Glupo pitanje br2....ko obraća pažnju na nečije uzrečice, verujem da ni mnogi zaposleni ne znaju....

Citat:
vladd
-ime sekretarice

Glupo pitanje br3.........da li si ti normalan, dodje čovek u neku firmu i pita sekretaricu za ime i broj telefona po mogućstvu....i da li je udata....

Citat:
vladd
-ime bar DVA od brojnih "saradnika"..

Mene interesuje kako zna tvoje ime...................ne znam šta hoćeš da postigneš ovim pitanjima, vrtiš burgije na sve strane kako bi boru prikazao kao izlapelog starca koji laže okolo....i krade patente....a ti si svojom genijalnošču sve raskrinkao......i spasio svet....

 
0

zica49
Ivica Antolović E74ZI
44°50′N 18°03′E

Član broj: 3011
Poruke: 4673
*.team.ba.

ICQ: -27


+1146 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 09:26 - pre 112 meseci
Dragojloviću Vladimire,lažovu,neznalice,nezainteresovana lenja bubo,srozavaš,uništavaš, upropašćavaš, to je tvoj doprinos nauci u Institutu za fiziku. Nagutaš se telesne tečnosti pa neznaš šta pišeš sto puta ponavljaš,to ti je tvoja pismednost da lupetaš gluposti.
Dragojloviću Vladimire,lažeš da sam ukrao bilo čiju ideju,nijedan strani uređaj ne liči na moj.Moju inovaciju Mikrotalasni uništivač korova i insekata sa oduševljenkjem je prihvatio direktor za mikrotalase u Institutu za fiiziku pok.Slobodan Manola i njegovi saradnici. Ti kao neznalica nisi mogao da priviriš u kabinet gde smo radili i zbog toga, si kivan na sve njih, ali samo mene napadaš gnusnim lažeš, jer si kukavica. Kao što radi svekrva ,,ćerku kara snaji prigovara,,

@Bora Radar

Kako vam se vise da...kako vam vise ne dodije vrijedjanje i maltretiranje..

Ne branim ni vlada nit tebe boro ali diskusija je otisla u tri pi*ke materine.
Ja sam iz BiH sporo "kontam"pa molim za razumijevanje!
 
+1

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.3gnet.mts.telekom.rs.



+2284 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 11:55 - pre 112 meseci
Citat:
šef sale:
Glupo pitanje br1...kad imaš poslovnu posetu ne pitaš drugu stranu za nadimak...

Tako je, ako je poseta u trajanju do 20 minuta, sto vecina nas ovde veruje. Medjutim, ako se radi o poseti u trajanju od 20 dana kao sto tvrdi bora, onda je gotovo nemoguce da nijednom ne cujes nadimak koji kolege i saradnici koriste. Prilicno je mala verovatnoca i ako sa nekom ekipom radis jedan ceo radni dan. Mozda hoces da kazes da su mu se svih 20 dana svi obracali sa "hej ti" ili punim imenom i prezimenom?

Citat:
Glupo pitanje br2....ko obraća pažnju na nečije uzrečice, verujem da ni mnogi zaposleni ne znaju....

Sklon sam misljenju da se uzrecice pri obracanju veoma lako i dugo pamte. Ja recimo pamtim da se jedan od mojih sardnika od pre nekoliko godina svima obracao sa "bato", drugi sa "burazeru", pamtim cak i da se jedan profesor koji mi je predavao pre 20 godina svima obracao sa "sokole"...

Meni je prilicno cudno da neko radi 20 dana sa nekom ekipom strucnjaka a potom jos 15 godina samostalno i da nakon sveg tog rada nema nikakav opipljivi rezultat, cak nijedan crtez. I na sve to 10 godina nakon 20-dnevnog rada sa vrhunskim strucnjacima iz te oblasti, on se na forumu raspituje o osnovama onoga o cemu je 20 dana radio na veoma strucnom nivou... Da li je to tebi normalno? Ovde su prisutne dve teorije - ili je dementan, ili je lazov, a ti si dobrodosao da izneses trecu ako je imas.

Citat:
Mene interesuje kako zna tvoje ime...................

I mene interesuje - boro, kako znas ime coveka kome direktor kazes nije dozvolio da priviri tamo gde ste radili???
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 12:33 - pre 112 meseci
Kad te amnezija zvekne..opaka bolest :D
 
0

Bora Radar l

Član broj: 327902



Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 14:32 - pre 112 meseci
Citat:
vladd:
I kao sto sam REKAO, VRACAM se na prvi komentar pomocnika LAZOVA Bore Krajcinovica, "sefa sale":)

Da se definise KARAKTER laznog PRONALAZACKOG OLOSA Borisava Krajcinovica..

..:D:D
Citat:
kad imaš poslovnu posetu ne pitaš drugu stranu za nadimak...


Korektna je opaska, generalno, da nije u pitanju LAZOV Borisav Krajcinovic.

Svestan da LAZE i LUPETA, i da svoje kombinacije glupih RECI i IZRAZA koristi da SANIRA slabopismene ljude, LAZOV Bora i NE CITA SOPSTVENE LAZI i LUPETANJA, u RANIJIM TEMAMA, znajuci da su lupetanja i MISLECI da su u svom trenutku "ZAVRSILA POSAO"..
I postaj NEKONZISTENTAN u LAGARIJAMa, i naravno LAKO PROVALJIV, narocito kada POSTANE BEZOBRAZAN:D:D:D

ELEM, evo JAVNO ODUSTAJEM od PRVOG PITANJA, POSTO je JASNO da ga LAZOV Bora NE ZNA, ali to pitanje je je bilo i TRIK PITANJE, da malo JASNIJE pokaze, KOLIKO LAZOV Borisav Krajcinovic uopste PRATI sopstvena LAPRDANJA i odgovore i NAPOMENE SAGOVORNIKA...ON je U TRANSU LAGANJA I LUPETANJA..:D:D:D,

http://www.elitemadzone.org/t420183-1

Sam LAZOVCINU Borisava Krajcinovica "obavestio"...

Citat:
Gospodin Slobodan Boba Manola, direktor MTT-INFIZ-a je preminuo usled teske bolesti...


Samo kada bi PATOLOSKI LAZOV, Lazni pronalazac Borisav Krajcinovic uopste obracao PAZNJU na DETALJE u vezi sopstvenih LAGARIJA:D:D:D

Bar mu je jasno sta ne zna, LAZOV Bora SVE ne zna:D:D



Da bi nekome mogao dati kvalifikaciju moraš biti minimalno stepen iznad.
Ako mene prozivaš svim tim pogrdnim kvalifikacijama gde si onda ti?
Samo lopov može za nekoga reći da je lopov!
Zapitaj se malo zašto me kitiš svim tim "ordenima" gospodine Generale..

Bora Radar
 
0

Lacika.1991
Laslo Molnar

Član broj: 147078
Poruke: 349



+346 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 15:02 - pre 112 meseci
Pa zato što možda do sada nisi dao ni jedan podatak,izjavu niti bilo šta što bi te okarakterisalo drugačije
Jesi o tome razmišljao :D
 
0

Bora Radar1

Član broj: 327078
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+9 Profil

icon Re: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat15.02.2015. u 15:07 - pre 112 meseci

Dragojloviću Vladimire,lažove,neznalice,nezainteresovn,neradan,srozava,uništava,upropašćava to je tvoj doprinos nauci u Institutu za fiziku.Nagutaš se telesne tečnosti pa piše gluposti koje sto puta ponavljaš,kao i neprimerne,nemoralne,pervezne reči koje su ti stalno u ustima.
Dragojloviću Vladimire.pok. Slobodan Manola sa saradnicima su oduševljeno prihvatili moju ideju Mikrotalasnog uništivača korova i insekata i zdušno radili da se realizuje. Oni snose veći deo odgovornosti ako bi došlo do plagijata, jer su stručnjaci za mikrotalase nego ja.Tvoja izmišljotina da je ukradena ideja američkog patenta je tvoja osveta prema kolegama koju si negovao dvadeset godina da im se osvetiš. Što te nisu zvali da učestvuješ u stvaranju Mikrotalasnog uništivača korova i insekata. Sve tvoje optužbe izrečene meni ustvari su za tvoje kolege iz Instituta za fiziku, da su falsifikatori, kradljivci ideje,lopovi,prevaranti i slično.
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Elektricni Zagrevac Vode - MP 73/13 - svetski unikat
(Zaključana tema (hardlock), by Gojko Vujovic)
Strane: << < .. 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 300908 | Odgovora: 1666 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.