Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

"Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 266573 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Predrag Supurovic
Pedja YT9TP
Užice

Član broj: 157129
Poruke: 6280

Sajt: pedja.supurovic.net


+1571 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 13:17 - pre 40 meseci
Citat:
Al Imam:
Dimkoviću sad si zaista počeo da pišeš besmislice.

Opisao sam dva dogadjaja koji su se zaista odigrali.
U prvom slučaju trgovac je tražio da platim 100 puta više
u drugom slučaju sa smokvama 12.5% više sa cenama kako sam naveo.

Gde ti tu vidiš zakon koji si nadugačko i naširoko citirao?


Dimković je u pravu. U oba ta slučaja je zakon na tvojoj strani. Mogao si da platiš tačno onoliko koliko je pisalo na polici kao cena tog artikla.

U svari je trebalo da se vratiš, uslikaš oba artikla sa cenom i onda se vratiš na kasu i to regulišeš. Trgovcima senimalo neisplati da im dolazui inspecija zbog različitih cena na policama i na kasi. Više im se isplati da ti daju artikal po 100 puta manjoj ceni nego da im dolazi inspekcija.

 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 14:07 - pre 40 meseci
Ne znam da li je neka epidemija u pitanju, ali meni se pre pola sata desilo isto. Stoji jasno cena, crno na belo 200 dinara i precrtano, a pored nje crno na crveno 150 dinara, sniženje onog miksa grickalica. Na kasi mi što bi Ali reko manekenka kaže, kako je cena 200. Reko nije, piše da je na sniženju. Vratio sam i izašao, a pre nekoliko dana mi se desilo isto u istoj prodavnici.

[Ovu poruku je menjao Bradzorf012 dana 27.01.2021. u 15:52 GMT+1]
 
Odgovor na temu

ssi

Član broj: 305920
Poruke: 333
*.dynamic.sbb.rs.



+377 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 14:48 - pre 40 meseci
Citat:
pisac:
Citat:
ssi:
Citat:
pisac:
U budućnosti će te hraniteljske porodice biti "porodice" LGBTQ parova, zato se ova praksa i uvežbava i sve više olakšava.


I sta je tu problem ? Zasto si toliko opsednut time ?


NIje problem, ali ako tebi uzmu decu da bi ih dali njima. Ako ti smatraš da je to OK, ko sam ja da ti to branim?



Zasto bi meni oduzeli decu ? Ili tebi ? Ima li zakonskih uslova za to ? Ne ?

Sta mislis ako to krenu da rade ( a ako tvoj analiticki um kaze da hoce - onda hoce ) da li ce imati dovoljno LGBT parova da prebace svu decu kod njih ?

LGBT cine ~5% populacije.

Sta kaze analiticki mozak ? ili se analiticki mozak mozda nije setio toga ?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7177 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 15:13 - pre 40 meseci
Citat:
pisac
To je i detalj iz mog budućeg eseja o tebi (koji je već napisan ali nije objavljen, i ne znam ni da li će biti).


Mislim da se ovo pomenuo vise puta. Znam da si mnogo inteligentniji od nas iz plebsa, ali imamo i mi neko malo pamcenje pa ne moras da nas podsecas svaki dan na dolazece projekcije u bioskopu "pisac".

Citat:

Ja sam to pratio dok je bilo aktuelno (i znam na šta su se pozivali), a onda sam prestao nakon prve presude. Srećom Dimke ima i od tvojih sposobnosti neke koristi.


Kada god da si pratio, sustina se nije menjala. Pekara se pozivala na slobodu religije od samog starta.

U stvari, cekaj - premotaj na sam pocetak, pre bilo kakvih tuzbi: prve izjave za medije, vlasnici pekare su od samog starta tvrdili da su odbili pravljenje torte iz religioznih razloga. Ne samo to, nego je odmah bila poznata tvrdnja da je kupcu ponudjeno da kupi drugu robu (sto iskljucuje ideju da ne zele da posluju sa homoseksualcima).

Tvoji pokusaji vadjenja te samo jos vise zakopavaju. Ti ocigledno ili nisi razumeo o cemu se radi ili razumes ali namerno pises nesto drugo.

Ali posto sam kazes: "i znam na šta su se pozivali" odgovor je zapravo jedan jedini: pojma nemas (evidentno + potvrdio si sa "znam"), ali ti narcisizam ne dozvoljava da ne budes u pravu.

Nema lose namere, vec samo klasicna prezentacija.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 15:58 - pre 40 meseci
Citat:
Predrag Supurovic

U oba ta slučaja je zakon na tvojoj strani.

Znam ja šta piše na tarabi.
Zakon je napisan radi slikanja.

A ti ako misliš da zakon važi tako kako si opisao slobondno zovi inspekciju.
Iz ovih stopa možeš otići u bilo koji market
i pronaći kamione artikala koji ne odgovaraju deklaraciji
i/ili je jedna cena na polici a druga cena na kasi.

Slobodno idi i naćićeš bez ikakvog posebnog truda.
Ako teško čitaš deklaraciju sitna crvena slova na oranž pozadini
ili žuto na jarko zelenoj pozadini, he, he,
imaš kod Kineza lupu za 150 din.

A posle nam javi kako si prošao.


Citat:
Predrag Supurovic

U svari je trebalo da se vratiš, uslikaš

Eto vidiš - ne znaš zakon a pokušavaš nešto da objasniš.
Počeo si i ti kao Dimković.

 
Odgovor na temu

Bradzorf012
Mile i ortaci LLC

Član broj: 334105
Poruke: 466



+1020 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 16:31 - pre 40 meseci
Dimke

Hm, možda ne pričaš ti, ali pričam ja, jer je to što nam rade upravo programiranje. Da, oni su otuđene i odnarođene političke elite u Evropi, možda i u većem delu sveta. Umesto da rade u interesu i za račun građana, sprovode agendu koja bi se mogla nazvati medicinski fašizam. Ako su tebi kršenja ljudskih prava i ograničavanje sloboda oličene u protivustavnim i zakonski neutemeljenim odlukama vlada, parlamenata i tzv. kriznih štabova "tehnikalje", onda se mi ovde zaista igramo gluvih telefona. Ti izgleda nisi u stanju da shvatiš gde nas je to dovelo i pre svega kuda sve to vodi, u Srbiji, Nemačkoj ili Australiji. Pošto koliko toliko pratim šta se dešava, znam tačno zašto sam naveo ove tri zemlje, a ubeđen sam da ni u mnogim drugim zemljama nije drugačije.

Ako ti misliš da je suština "privrednik", onda moram da se zapitam, jesam li došao na forum sa nekom jeftinijom ulaznicom? Ako nisi znao, ljudi su i seljaci, stočari, ratari, fabrički radnici, sudije, policajci, lekari, učitelji, nezaposleni, trgovci itakodaljeitomeslično.

Zato me i ne čudi da si progutao udicu zvanu "potrošač". To prosto nije vredno komentara, jer ne postoje ljudi na ovoj planeti zbog privrede, nego privreda zbog ljudi.

Obrati pažnju. Nisam pričao o mrtvima, nego o navodno mrtvima. Međutim, ko god da je tu u pravu, ne mogu da shvatim o kakvom "logističkom problemu" govoriš. Zar su problem broj ašova potrebnih da se sahrane mrtvi ili ljudski životi? U kakvom svetu mi živimo?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.telemaxx.net.



+7177 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"27.01.2021. u 23:27 - pre 40 meseci
@Bradzorf012,

Citat:

Ako ti misliš da je suština "privrednik", onda moram da se zapitam, jesam li došao na forum sa nekom jeftinijom ulaznicom? Ako nisi znao, ljudi su i seljaci, stočari, ratari, fabrički radnici, sudije, policajci, lekari, učitelji, nezaposleni, trgovci itakodaljeitomeslično.


Ja nisam taj koji velica bilo cija prava. Moj stav je da slobode moraju biti balansirane.

I ne znam o kakvoj jeftinijoj ulaznici pricas, mislim ti bi da imas pravo da nateras pruzaoca usluge da ti je pruzi. To je gazenje njegovih prava. Ti smatras da je to OK, ja smatram da to nije OK.

Zakon tacno pise kada je to OK - u vrlo precizno definisanim okolnostima. Ja ne vidim kako uopste avio prevoz ili kafane ulaze u pricu posto se jako jasno vidi u zakonu da to nisu stvari od posebnog ekonomskog interesa, niti spadaju u javni prevoz, niti se smatraju za esencijalne usluge za dostojan zivot.

Citat:

Međutim, ko god da je tu u pravu, ne mogu da shvatim o kakvom "logističkom problemu" govoriš. Zar su problem broj ašova potrebnih da se sahrane mrtvi ili ljudski životi? U kakvom svetu mi živimo?


Procitaj jos jednom - upravo i pise da logistika NIJE problem. Mislim crnjak je, ali - eto tih 1800 mrtvih u UK tog dana, jeste sa ljudskog stanovista tragedija, ali sa stanovista neke logistike oko sahranjivanja / unistavanja tela - apsolutno nikakav problem.

Problem je sasvim drugi: 1800 mrtvih je grubo bar 5-6 hiljada tesko bolesnih na respiratorima od kojih je 1800 umrlo tog dana.

I sam bi dosao do cifre od par hiljada dnevno ekstrapolacijom ovoga uzimajuci u obzir epidemioloski model virusa, ali imas zvanicne statistike koje ti kazu da je sa trajektorijom na gore poslednja nedelja u UK bila vec 2/3 svih ICU kreveta zauzeto.

To je problem. Kada nemas gde da primis coveka kome treba hitna nega, ti si tog coveka osudio na rulet sa jako losim sansama. Vecina tih ljudi cak nece biti ni COVID-asi, vec svi ostali kojima treba hitna nega.


DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.swanmobile.sk.



+2284 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 10:20 - pre 40 meseci
Evo jos jednom po ko zna koji put:
Vakcinisani mogu da sire virus

Vakcinisan moze da se zarazi, nevakcinisani moze da se zarazi.
Vakcinisan moze da siri virus, nevakcinisan moze da siri virus.
Zabranjivanje da se udje u avion bez potvrde o vakcinaciji je da izvinete na izrazu cisto proseravanje.
Podjednako kao kad bi trazili da skines gace da vide jesi li obrezao djoku, pa ako jesi, veca je verovatnoca da si terorista.
Nego eto - onima koji su se do juce borili protiv diskriminacije je danas sasvim ok da se odbije izvrsenje usluge celoj jednoj grupi potrosaca, jer medju njima ima veci procenat rizicnijih. Ne mozemo pokorno gledati kako nam taktikom kuvane zabe oduzimaju jedno po jedno ljudsko pravo, nema nam druge, moramo organizovati neke parade.
Zasto mi nevakcinisani ne bismo bili ponosni sto smo nevakcinisani?
Zasto nam se predsednik i premijerka ne bi pridruzili u setnji i borbi za nasa ljudska prava, zar mi nismo gradjani ove drzave?
Prava koja se u 21. veku uskracuju nevakcinisanima su upravo ista ona prava koja su pre vise decenija uskracivana LGBT+ grupaciji... Smatraju nas bolesnicima, govore da mozemo da budemo to sto jesmo medju svoja 4 zida, ali ne na ulici, hteli bi nasilno da nas "lece", izlozeni smo konstantnom preziru od strane koronofobicnih osoba... Mislim da je najbolje da nevakcinisani primene potpuno identicne metode borbe za svoja prava kao LGBT+ osobe, jer se to pokazali, o kao uspesno.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
79.101.120.*



+10262 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 10:57 - pre 40 meseci
"Istakao je da nijedna vakcina ne štiti 100 odsto od zaraze, ali da vakcinisani imaju manju šansu da se zaraze, a kada i dođe do toga, infekcija je blaga."

Šta ti tu nije jasno?!? Da li je neko ovde na forumu tvrdio suprotno? Da li je neki lekar, virusolog, biolog, vakcinolog ikad igde tvrdio drugačije? Na kugli zemaljskoj? Nije.

100% zaštitu od virusa nude samo oni koji virus leče travkama, Teslinom Purpurnom Pločom, lekovima za proliv i slično.

Jbt, ti bi trebao da se zaposliš u Blicu, i da pišeš clickbait-ove!



Poređenje sa gejevima nije adekvatno.
Ako sediš u avionu pored geja, jako je mala, takoreći nepostojeća verovatnoća da ćeš da postaneš derpe.
Ali ako pored tebe u avionu sedi neki zaraženi nekim virusom (bilo kojim), eeeee .... tu je već realna verovatnoća da ćeš da navataš virus.




Citat:
Darko Nedeljković:Zabranjivanje da se udje u avion bez potvrde o vakcinaciji je da izvinete na izrazu cisto proseravanje.

Avioni su karakteristični, tu satima sediš u neposrednoj blizini, baš neposrednoj, pored nepoznatih ljudi.
U busu, tramvaju, to traje desetak minuta, možeš da izađeš da sačekaš drugi tramvaj.
U supermarketu, opet, imaš neku distancu.

U avionu "nemaš gde da bežiš" i hteo-ne hteo, praktično si osuđen da, kako već rekoh, satima sediš pored nekog neznanca.
Budi pošten, pa priznaj, nije prijatno tako sedeti a sumnjati da li je lik na 30 cm od tebe, možda zarazan.


Slika: Darko Nedeljković neposredno pre ulaska u Toalet u avionu pomaže jednom putniku. Putnik je naravno zdrav, i nije predmet diskriminacije, i naravno ima pravo da se vozi avionom.



[Ovu poruku je menjao Java Beograd dana 28.01.2021. u 12:10 GMT+1]
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:22 - pre 40 meseci
Ko ovde kome pomaže, odnosno koji je od ove dvojice Darko?

P.S.
Zbog političke korektnosti ovu gospodu možemo da referenciramo kao: gospodin u pidžami i gospodin sa crvenom mrljom na košulji.

Citat:
U busu, tramvaju, to traje desetak minuta, možeš da izađeš da sačekaš drugi tramvaj.


Drugi tramvaj je prazan?
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
79.101.120.*



+10262 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:25 - pre 40 meseci
Citat:
BuzzLightyear: Ko ovde kome pomaže, odnosno koji je od ove dvojice Darko?
Darko je Rade Šerbedžija. Tj. gospodin sa crvenom mrljiom na košulji. Visok, zdrav i prav, lep, i još uvek živ.

I ne želi da sprvodi diskriminaciju, da brani drugima "slobodu kretanja".
Gospodinu u pidžami niko neće tražiti nikakve lekarske potvrde.Svi imaju pravo da se voze avionom, to je civilizacijsko dostignuće.
Ako mogu pederi i trandže (LGBT) - onda mogu i ostali.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:29 - pre 40 meseci
Ne treba svim LGBT osobama zabraniti korišćenje javnog transporta, već samo onima koji zbog svojih seksualnih navika pripadaju rizičnoj grupi i prestavljaju potencijalne prenosioce bolesti. Pripadnost rizičnoj grupi bi trebalo da određuje posebno formirana državna komisija.
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:29 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd

Ako sediš u avionu pored geja, jako je mala, takoreći nepostojeća verovatnoća da ćeš da postaneš derpe.

Herpes, Hepatitis A/B/C, Gonorrhoea, Non-specific urethritis, Chlamydia, Shigella, Syphilis, Genital warts, Pubic lice/crabs, Scabies?

Budi pošten, pa priznaj, nije prijatno tako sedeti a sumnjati da li je lik na 30 cm od tebe, možda zarazan.

 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
79.101.120.*



+10262 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:33 - pre 40 meseci
Citat:
Al Imam: Herpes, Hepatitis A/B/C, Gonorrhoea, Non-specific urethritis, Chlamydia, Shigella, Syphilis, Genital warts, Pubic lice/crabs, Scabies?
Budi pošten, pa priznaj, nije prijatno tako sedeti a sumnjati da li je lik na 30 cm od tebe, možda zarazan.


Jeste zarazan, ako ti prodre u anus u toku putovanja. Inače, garant nećeš dobiti gonoreju, niti ostale pobrojane.

Jbt, Imame, jes' da pišeš gluposti, ali smatram te za pametnijeg, doduše frustriranog lika. Mislio sam da kapiraš šta su i koje su polno-prenosive bolesti.
A evo, ako neko nije znao, HIV se ne prenosi vazduhom. Isključivo krvlju. Tako da, garant ti gej ne može ništa iako sedi pored tebe u avionu.

Problematika leži u virusima koji se prenose kapljično: kijanjem, kašljanjem u zatvorenoj prostoriji.




OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:37 - pre 40 meseci
Jednom je pored mene u busu seo peder ili gej (nisam siguran u čemu je razlika). Ja sam kao svaka normalna asocijalna osoba otišao na zadnje sedište i on je u praznom autobusu baš našao da sedne pored mene. Smarao me je par minuta i kada je počeo da komentariše moje (nekada) mišićavo telo, prešao sam na drugo sedište. Nije uopšte prijatno sedeti pored GBT osobe, čak iako ne sumnjate da je osoba možda zarazna.
 
Odgovor na temu

Java Beograd
Novi Beograd

Član broj: 11890
Poruke: 9525
79.101.120.*



+10262 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:38 - pre 40 meseci
Mene jednom jedna baba u troli toliko smorila pričom o unucima, da sam istrčao na prvoj sledećoj stanici.
OTPOR blokadi ulica, OTPOR blokiranom Beogradu, OTPOR blokiranoj Srbiji
 
Odgovor na temu

BuzzLightyear

Član broj: 345017
Poruke: 71



+432 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:39 - pre 40 meseci
@Java
A šta ako se prethodno ljubio sa nekim ko je zaražen koronom?

Citat:
Java: Mene jednom jedna baba toliko smorila pričom o unucima, da sam istrčao na prvoj sledećoj stanici.


O tome ti pričam. Baba je garant bila L!

Citat:
jedna baba u troli


Jasno je da je baba trol.
 
Odgovor na temu

Al Imam

Član broj: 345564
Poruke: 100



+25 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 11:56 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd

Jeste zarazan, ako ti prodre u anus u toku putovanja. Inače, garant nećeš dobiti gonoreju, niti ostale pobrojane.

Dobro, dobro, nemoraš iznositi svoja iskustva.
Ovaj, jesu te baš dobro "u toku putovanja"?

Što se mene tiče ti znaš da se ja sa psima ne petljam.

Možda se malo edukuješ
Citat:
Sexual health for gay and bisexual men

Men who have sex with men (MSM) should have a check-up at least every 6 months at a sexual health or genitourinary medicine (GUM) clinic. This is important

Hepatitis A is a liver infection that's spread by a virus in poo.
MSM can avoid getting hepatitis A by:

washing hands after sex (bottom, groin and penis too by taking a shower, if you can)
changing condoms between anal and oral sex
using a barrier (such as a condom cut into a square) for rimming
using latex or non-latex gloves for fingering or fisting
not sharing sex toys
asking about the hepatitis A vaccine at a sexual health or GUM clinic

 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.swanmobile.sk.



+2284 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 15:25 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd:
Ali ako pored tebe u avionu sedi neki zaraženi nekim virusom (bilo kojim), eeeee .... tu je već realna verovatnoća da ćeš da navataš virus.

Problem je na drugoj strani - sa kojim pravom se pretpostavlja da ce nevakcinisani putnik mozda da prenese virus a vakcinisani mozda nece? Ukoliko zaista zelimo da zaustavimo sirenje virusa, morali bi zabraniti ulaz i vakcinisanima i nevakcinisanima.
 
Odgovor na temu

Darko Nedeljković

Darko Nedeljković
Član broj: 191820
Poruke: 1740
*.dynamic.swanmobile.sk.



+2284 Profil

icon Re: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"28.01.2021. u 15:37 - pre 40 meseci
Citat:
Java Beograd:
Mene jednom jedna baba u troli toliko smorila pričom o unucima, da sam istrčao na prvoj sledećoj stanici.

Zakljucak: svim babama zabraniti ulaz u trole?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: "Da li će vakcina biti obavezna, ODREDIĆE STRUKA"

Strane: << < .. 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 266573 | Odgovora: 2759 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.