Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uznemiravanje sa skrivenog broja

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uznemiravanje sa skrivenog broja

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 36255 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

m257

Član broj: 132139
Poruke: 398
*.static.ikomline.net.



+5 Profil

icon Re: Uznemiravanje sa skrivenog broja26.08.2008. u 16:06 - pre 190 meseci
Pa kad zoves korisnicki centar oni mogu da ti daju sve te podatke koje si trazio, kao i da te upute na sve ostale pravne mehanizme kojim mozes da juris tog manijaka! Ako hoces jos legalnije mozes i da ga prijavis policiji (ili jos bolje da to urade tvoj otac ili majka), oni su takodje nadlezni za resavanje svih tih stvari ali se onda spremi na dugu i dosadnu proceduru. Znam za slucaj jedne moje koleginice koja je tako prijavila uznemiravanje svoje male cerke (na kraju je ispalo da ju je uznemiravao drug iz razreda) ali ona je imala vezu u policiji pa su to brzo i resili ali ti mozes da ih "motivises" tako sto ces reci da sumnjas da na toj trafici diluje drogu ili sl. (veruj, ti blefovi pale kod pubova). A mozes i najelegantnije resenje da kupis sestri potpuno nov broj (npr. u posti, daleko od te trafike) i da ubuduce pazi gde i kome ga daje. Predpostavljam da je ta osoba koja je uznemirava dosla do njenog broja tako sto je na toj trafici uplacivala kredit.

Naravno ako te sve gornje smara, i ako si covek od akcije, mozes lepo da uradis i kako ti magic21 kaze; ja bih tako uradio da je moja cerka u pitanju. :)
 
Odgovor na temu

stil

Član broj: 4832
Poruke: 2066



+419 Profil

icon Re: Uznemiravanje sa skrivenog broja26.08.2008. u 17:43 - pre 190 meseci
Telefon koji ima opciju blokiranja pojedinih dolaznih poziva je jedna od opcija.
 
Odgovor na temu

ilicbab

Član broj: 41097
Poruke: 1
91.148.64.*



Profil

icon Re: Uznemiravanje sa skrivenog broja23.11.2008. u 10:44 - pre 187 meseci
vidim skrivene brojeve!!!!!
nije nikakav problem imam 064 .... broj i niko ne moze da me uznemirava sa skrivenog broja jedino ako nije neka stara centrala gde nikako ne moze da se vidi broj
dovoljno je samo da preusmerite pozive i to je to
e-mail:[email protected]
 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Telenor - korisnički servis :: Uznemiravanje sa skrivenog broja

Strane: < .. 1 2 3 4

[ Pregleda: 36255 | Odgovora: 62 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.