Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sta mislite o ovom laptopu?

[es] :: Laptopovi :: Sta mislite o ovom laptopu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 7815 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?01.11.2006. u 20:49 - pre 213 meseci
Citat:
Milos Zobenica: Jel ti mislis na njihove sve laptopove ili na lifebook seriju?
Ove obicne sto sam video, kvalitet izrade ko neku igracku da su sastavljali...


1.) Sto sam rekao se ne odnosi na lifebook seriju


2.) O cemu ti govoris? Ja sam lepo rekao, da ako neko kaze da je amilo serija dobra,kvalitetnija od ostalih, da tu ne zelim nista da komentarisem.
 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 09:04 - pre 213 meseci
FS me ni najmanje ne odusevljava sto se dizajna i zavrsne obrade tice. Ali ni sa jednim FS-om koji sam nabavljao u poslednje dve godine nisam imao ni jedan problem.
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

alekss
Aleksandar S
Beograd

Član broj: 12599
Poruke: 268
80.93.241.*



Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 10:33 - pre 213 meseci
Nisam ni ja imao problem ni sa jednim laptopom koji sam nabavljao poslednjih 7 godina (koliko ih koristim) - svi su uvek radili. (HP, Toshiba, PackardBell, Acer, Sony...)

Ali radi i Jugo, radi i Opel, radi i Audi, radi i BMW. Svi rade (dok se ne pokvare) ali ipak ima malo razlike u performansama čak i kad su novi svi.

 
Odgovor na temu

Fuzz
Bojan Vukovic
Novi Sad

Član broj: 8631
Poruke: 3866
212.200.155.*



+9 Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 11:37 - pre 213 meseci
Pa dok se ne pokvare, da.
Nijedna od ovih masina se nije pokvarila niti joj opala funkcionalnost u odnosu na dan kad je kupljena.
A ne znam koliko ti je racunara proslo kroz ruke u tih 7 godina i koliko si dugo pratio njihov zivotni vek, ali ako ti ni na jednom od njih nije nista otkazalo..sta da ti kazem...ti si srecan covek...
anti-heroin spree
 
Odgovor na temu

alekss
Aleksandar S
Beograd

Član broj: 12599
Poruke: 268
80.93.241.*



Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 16:18 - pre 213 meseci
Nikad mi se ni jedan nije pokvario, da. Na Toshibi sam zamenio tastaturu, jer je bila neka sa čudnim znacima.

Ostale sam menjao kad sam imao priliku da predjem na bolje.

Opet ponavljam, iako su svi radili ok, uvek je bilo razlike u kvalitetu i performansama.

Zato i imam svog favorita od proizvodjača - kao što ima i većina.

 
Odgovor na temu

mizob

Član broj: 13465
Poruke: 1108
*.adsl.sezampro.yu.



+5 Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 17:18 - pre 213 meseci
Pa dobro, ali sta mislis jel medju tim favoritima moze da bude fsc, amilo serija koja je kod nas bas zastupljena.
 
Odgovor na temu

alekss
Aleksandar S
Beograd

Član broj: 12599
Poruke: 268
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Sta mislite o ovom laptopu?02.11.2006. u 19:33 - pre 213 meseci
Ako pitaš mene lično - ne. Imao sam prilike da probam i vidim sigurno 90% svih modela Amilo računara koji su se prodavali kod nas u poslednjih 2 godine (zbog prirode posla). Ni jedan nisam poželeo da posedujem, pa eto, stoga ... FSC AMILO je jedan od retkih brandova koji nije na mojoj listi "desireable notebook". Ipak - ovo je stvarno lični stav, ne treba da ga neko drugačije shvati. Po principu "neko voli popa, a neko popadiju". Lifebook serija - ipak sasvim drugi svet. Naravno - meni je potpuno jasno zašto se Amilo prodaje ovde tako dobro:

1. Tri solidna distributera, sva izuzetno ozbiljna, i jedan - onako.
2. FENOMENALNA lokalna kancelarija (FSC office) sa gomilom vrlo stručnih i agilnih ljudi.
3. Fenomenalna kombinacija imena - kao smišljena za Srbe "Fujitsu - japanska tehnologija, SIEMENS - Nemački kvalitet i dugotrajnost"
4. Popularne cene
5. Dobar marketing i još bolje dilerska mreža.

Zbog gore navedenog, Fujitsu Siemens ima market share u Srbiji VEĆI nego BILO GDE NA PLANETI. To je zvaničan podatak. Bez šale.

Svaka čast !!! Jedino što se meni ne svidja u toj priči je što je 99% prodatih računara FSC baš AMILO, a eto, rekao sam šta o njima mislim. Opet - ko kaže da se u Srbiji mora prodavati kvalitetna roba?

Pozdrav!
 
Odgovor na temu

[es] :: Laptopovi :: Sta mislite o ovom laptopu?

Strane: < .. 1 2 3

[ Pregleda: 7815 | Odgovora: 46 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.