Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pomoc oko obrade slike za prijavu za green card

[es] :: Vodič za emigraciju :: pomoc oko obrade slike za prijavu za green card

[ Pregleda: 3180 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nskimi
Miroslav
Novi Sad

Član broj: 125447
Poruke: 4
84.236.124.*



Profil

icon pomoc oko obrade slike za prijavu za green card26.11.2007. u 11:30 - pre 199 meseci
Molim da mi neko pomogne kako da obradim sliku u photoshop-u (slikanu digitalnim fotoaparatom)tj. da je napravim po zahtevima Green Card Lottery programa. Imam neko osnovno-pocetno znanje obrade fotografija. Probala sam da na njihovom sajtu proverim da li je slika ok. i u prvi mah je bila veca od dozvoljenih KB, to sam sredila, a sad imam problem, jer ne znam kako da smanjim sliku na zadatu dimenziju. Molim Vas za sto je moguce brzi odgovor. HVALA

CUCA NS
 
Odgovor na temu

Skandy
AB, Canada

Član broj: 152655
Poruke: 944
*.adsl2.versatel.nl.



+41 Profil

icon Re: pomoc oko obrade slike za prijavu za green card26.11.2007. u 12:11 - pre 199 meseci
U Photoshopu to mozes uraditi alatkom "Crop". Alatku mozes aktivirati pritiskom na taster "C" i u opcijama za podesavanje alatke uneti dimenzije koje se traze. Ako su trazene dimenzije izrazene u Pixelima, onda posle unetih cifri, u nastavku, bez razmaka, dodaj samo "px". Potom ces samo selektovati svoju fotografiju i pritisnuti "Enter". I to bi bilo sve.
Na slici mozes videti izgled alatke koji ti je potreban i pozicije za unos dimenzija.
Pozdrav.
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

nskimi
Miroslav
Novi Sad

Član broj: 125447
Poruke: 4
84.236.124.*



Profil

icon Re: pomoc oko obrade slike za prijavu za green card26.11.2007. u 14:49 - pre 199 meseci
Hvala puno, "bacam" se na rad!
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za emigraciju :: pomoc oko obrade slike za prijavu za green card

[ Pregleda: 3180 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.