Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?

elitemadzone.org :: MadZone :: Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?
(Zaključana tema (lock), by flylord)

[ Pregleda: 2063 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Ironije
Kragujevac, Serbia

Član broj: 105728
Poruke: 69
*.dynamic.sbb.co.yu.



+27 Profil

icon Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?27.12.2007. u 16:37 - pre 199 meseci
Uhvatishe me pre neki dan da vozim pijan, nisam mnogo, 0,78, al` i to im bilo dosta da mi pishu prijavu, i uzmu dozvolu (vratili mi ujutru u SUP-u), pa me zanima kako sad idu stvari dalje ? Rekoshe mi da ce da mi stigne poziv od sudije za prekrshaje. Za koliko to treba da mi stigne ? Shta ce taj sudija tamo da mi radi ? Koliko ce da me cepe po dzepu a koliko po dozvoli ? Kad da ochekujem presudu ? Neko 100% ima iskustva sa ovim pa ako moze da podeli ...
P.S. Ovo mi je prvi preksrshaj tog tipa (pre toga sam sve zavrshavao sa hiljadu dinara i kaznom za pojas na licu mesta)
I have taken out of alcohol more than alcohol has taken out of me ....
 
0

etjen
beograd

Član broj: 153477
Poruke: 1946
*.ikomline.net.

Sajt: www.terrarenting.com


+492 Profil

icon Re: Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?27.12.2007. u 18:07 - pre 199 meseci
Nista, sad cekas poziv od sudije. Ako ga ne bude bilo u prvih par meseci, onda ga verovatno nece ni biti... A ako te ipak pozovu, odes kod sudije, najbolje potvrdis celu pricu i cekas da ti stigne kazna i resenje o oduzimanju dozvole na 3 meseca. E sad ni to bas nije toliko obavezno da stigne... Zavisi od toga koliko sarmiras sudiju... Ovo ozbiljno pricam iz licnog iskustva jer je iako sam bio kod sudije (zensko) i to dva puta u roku od godinu zbog povisenog nivoa alkohola (nesto do 0.7), nijednom mi nije stiglo to resenje o kazni niti o oduzimanju dozvole, a sad je to vec zastarelo...
U principu, glupo je da se svadjas tamo i isterujes neku svoju pravdu. Potvrdis sve to iz zapisnika koji si ionako potpisao, dodas da si se bas vracao sa rodjendana ili slave, kazes da ti je vozacka preko potrebna zarad posla ili slicno i nadas se najboljem.
Pozdrav!
Tada sam pogledao kroz prozor... Imao sam sta da vidim... Napolju je bila fabrika MACIJE TRAVE! Morao sam nesto da ucinim!
 
0

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4785 Profil

icon Re: Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?27.12.2007. u 18:59 - pre 199 meseci
Citat:
Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?

Nista, sad u zatvor i da te ne puste skoro.
 
0

flylord
Ilić Aleksandar
Simplicity d.o.o.
Nis/Uzice

flylord
Član broj: 2954
Poruke: 3859
*.dynamic.sbb.co.yu.

ICQ: 4849714


+68 Profil

icon Re: Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?27.12.2007. u 19:56 - pre 199 meseci
Citat:
Shadowed: Nista, sad u zatvor i da te ne puste skoro.

I to je mnogo bolje nego da ubijes nekog ko nije ni kriv ni duzan nego se samo zatekao na pogresnom mestu!
 
0

elitemadzone.org :: MadZone :: Uhvatishe me pijanog. Shta sad ?
(Zaključana tema (lock), by flylord)

[ Pregleda: 2063 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.