Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Tutorijal za program

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Tutorijal za program

[ Pregleda: 2175 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

BosniaCNC
buregdžija
BiH

Član broj: 118726
Poruke: 248

Sajt: nekad je ovde bio sajt.co..


+19 Profil

icon Tutorijal za program02.08.2009. u 23:21 - pre 179 meseci
Zna li neko da ima negde na netu ili kod nekoga na disku ili CD-u, DVD-u, na disketi ili USB sticku program po mogućnosti da je CAD/CAM i da sam crta, modelira,
odredjuje putanje alata i vrši postprocesiranje a da pri tome ja ništa ne moram znati (jer što bih znao?) niti, pak, moram raditi (mrsko mi raditi)? Bilo bi dobro da su mu i one glavne komande na srpskom ili hrvatskom jeziku da se i tu ne mučim, ko bi po ovim sparnim danima još i jezik nečiji morao da uči?
Ako ima neko takvo nešto neka me na sledećem sajmu tehnike čeka pet koraka levo kod glavnog ulaza na Sajmište.
Pozdrav i unapred zahvalan!
 
Odgovor na temu

sanibo

Član broj: 4717
Poruke: 751
93.86.123.*



+17 Profil

icon Re: Tutorijal za program03.08.2009. u 10:13 - pre 179 meseci
Citat:
BosniaCNC: Zna li neko da ima negde na netu ili kod nekoga na disku ili CD-u, DVD-u, na disketi ili USB sticku program po mogućnosti da je CAD/CAM i da sam crta, modelira,
odredjuje putanje alata i vrši postprocesiranje a da pri tome ja ništa ne moram znati (jer što bih znao?) niti, pak, moram raditi (mrsko mi raditi)? Bilo bi dobro da su mu i one glavne komande na srpskom ili hrvatskom jeziku da se i tu ne mučim, ko bi po ovim sparnim danima još i jezik nečiji morao da uči?
Ako ima neko takvo nešto neka me na sledećem sajmu tehnike čeka pet koraka levo kod glavnog ulaza na Sajmište.
Pozdrav i unapred zahvalan!


hahahha hahha, i ja bi voleo takav neki, ali imam i mali dodatak, treba ujutro da mi skuva duplu kafu bez šećera....jer bez kafe ne mogu početi ništa NERADITI....
ajd pozdrav :)))
 
Odgovor na temu

asasa
Djakovica

Član broj: 25348
Poruke: 96
*.ptt.yu.



+1 Profil

icon Re: Tutorijal za program03.08.2009. u 12:40 - pre 179 meseci
Znam je.

Ali, imam jos samo 2 eksera da zakucam u vremensku masinu koju pravim , i teleportovacu se direktno na sajam.
hahaha..
djakk
 
Odgovor na temu

k.i.z.a

Član broj: 121376
Poruke: 370
94.189.193.*



+10 Profil

icon Re: Tutorijal za program05.08.2009. u 11:37 - pre 179 meseci
haaaaahahahaaaaaaa bitno je da su tu ideje. Jos kada bi dosao da me budi u krevet to bi bila prava stvar...i da kaze sta je preko noci uradio i to na srpskom da kaze...hahahahahaaaaa
 
Odgovor na temu

BosniaCNC
buregdžija
BiH

Član broj: 118726
Poruke: 248

Sajt: nekad je ovde bio sajt.co..


+19 Profil

icon Re: Tutorijal za program20.08.2009. u 21:25 - pre 179 meseci
Samo se vi zezajte!
Videćete da negde neko ima program za sve i svašta pa će posle biti ukucavanja eksera kod pojedinih kucatora!
Biće problem, samo, ko će posle sve te eksere povaditi?
Pozdrav narode!
 
Odgovor na temu

[es] :: 3D modelovanje :: CAD/CAM :: Tutorijal za program

[ Pregleda: 2175 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.