Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

gde stoji protivpozarni aparat?

elitemadzone.org :: MadZone :: gde stoji protivpozarni aparat?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12613 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

StORM48

Član broj: 22809
Poruke: 7536



+401 Profil

icon Re: gde stoji protivpozarni aparat?01.09.2009. u 09:03 - pre 179 meseci
Citat:
flighter_022: Zamisli da imas udes, ziv si, pokretan, ali auto zguzvan tako da ne mozes da izadjes i pocne da gori. Moze eventualnod a ti kupi malo vremena samo protivpozarni aparat.

Ehh..... "zamisli"... a zamisli padne ti par kubika peska na auto, a ti nemaš lopatu U KABINI da se lepo otkopaš?

Ja mislim da bi sumanute ideje sa teškim i opasnim predmetima po putnike (poput protivpožarnog aparata) trebali da budu stavljeni na ispit logike pre konačne odluke o obavezi.

Da, tačno je - u jednom malom, smešnom broju slučajeva je moguće da se tako nešto desi. Ali, kao što ne nosimo šlem po gradu, jer u malom broju slučajeva može neko da pokuša da nas mlatne bejzbolkom ili baci bombu na sred' ulice, tako ne vidim ni logiku nošenja protivpožarnog aparata u kabini, pogotovo što ima automobila kojima enterijer prosto ne omogućava bezbedno postavljanje tog sranya unutra ili (još gori slučaj) - jednostavno nema mesta (mali auto, možeš da se voziš sam ili sa sitnom decom ili tako nešto - gde još da udenem i aparat, kad nemam ni noge gde da stavim?).

Pozdrav
 
Odgovor na temu

vilil1

Član broj: 174605
Poruke: 765



+1499 Profil

icon Re: gde stoji protivpozarni aparat?01.09.2009. u 09:24 - pre 179 meseci
A odakle uopste ideja da ce pp aparat biti obavezan za sve?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: gde stoji protivpozarni aparat?

Strane: 1 2

[ Pregleda: 12613 | Odgovora: 21 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.