Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje

[es] :: PHP :: Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje

[ Pregleda: 824 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje30.03.2010. u 21:31 - pre 171 meseci
Zdravo svima...

E ovako u admin panelu za jedan sajt koji sam zavrsio imam text editor (textarea) sa kojim imam dosta mogucnosti tipa boldovanje, promena fonta, linkovanje , add img idt....

Na pocetnoj strani admin CP mi se iz baze prikazuju naslovi svik vesti i sa strane ikona za izmeni koja je povezana sa php scriptom za izmenu podataka... E koristio sam obicnu textareu pa sam pre nekog vremena postavio editor WISIWYG... Povezao sam ga u php script i sve kod mene fenomenalno radi ali nastaje problem kada sam malo prosirio mogucnosti da pristup imaju ljudi sa raznim prioritetom ( admin, moderator, galery moderator )... Kada udjem u Admin i pokusam nesto da izmenim radi sve super bez greske koristim mozilu i sve je fulll.. E sada zale mi se ljudi koji se kace sa google crome i kada krenu da izmene nesto izbacuje im ovaj problem...


Ovako njima pokazije
http://www.mycity.rs/slika.php?slika=167772_84665591_sibss.jpg


A meni ovako kako i treba
http://www.mycity.rs/slika.php?slika=167772_43792548_2.jpg




Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

Nikola Poša
Backend (PHP) developer
Beograd

Član broj: 173839
Poruke: 1616
*.



+33 Profil

icon Re: Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje30.03.2010. u 22:03 - pre 171 meseci
Pa ja mislim da je iz te poruke očigledno u čemu je problem. Taj openWYSIWYG editor izgleda nije kompatibilan sa Chrome-om...
 
Odgovor na temu

alfa-pro
Pancevo

Član broj: 241818
Poruke: 476
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+7 Profil

icon Re: Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje30.03.2010. u 22:06 - pre 171 meseci
Citat:
Cross-Browser Compatible
openWYSIWYG is compatible with the most popular internet browsers, meaning your users will have no trouble making use of it. These browsers include: IE 5.5+ (Windows), Firefox 1.0+, Mozilla 1.3+ and Netscape 7+.

:(

Neka tako mi treba kad ko muva bez glave zaletim se za nesto a ne procitam nista o top proizvodu!!!
Kada vidjamo uvek ista lica, na kraju ona postaju deo našeg života. A kada postanu
deo našeg života,
onda žele i da nam ga izmene. I ako ne bude po njihovom, nije im pravo. Jer, svaki
čovek ima tačnu predstavu kako bi trebalo da živimo svoj život. A nikad nemaju pojma
kako treba da prožive sopstveni život.
 
Odgovor na temu

[es] :: PHP :: Kako sam povezao sa PHP-om od jednom baguje

[ Pregleda: 824 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.